Jak si vyrobíte jednoduchý otevřený kurník

V tomto článku chci diskutovat o koncepci designu, základních funkcích, některých dalších různých faktorech, které je třeba vzít v úvahu, a dvou typech otevřených předních kurníku.

Kuřata by měla být v koši pohodlná

Mělo by to být navrženo tak, abyste buď mohli snadno vstoupit do kohoutku a snadno projít celou oblast, nebo by to mělo být navrženo tak, abyste na kteroukoli jeho část zvenčí dosáhli natažením rukou.

Dravce lze zastavit při ublížení kuřat.

Mělo by to zlepšit zdraví kuřete a zabránit mu v nemoci.

Většina drůbežářů dává přednost drůbežárnám s dlouhou a souvislou velikostí a nejlepší je model otevřeného předního kurníku. Otevřené přední kuře byly v prvních dnech oblíbené kvůli široké škále výhod. Struktura má však také svůj podíl na nevýhodách.

Tento model je výrazně užitečný pro roční období, jako jsou léta a zimy. Během extrémních povětrnostních podmínek, jako je silný déšť nebo chladná zima, jsou otevřené přední kurníky považovány za nejlepší, protože umožňují správné větrání vzduchu. Umožní také dostatek slunečních paprsků, které mohou kuřatům také dosáhnout, což je zdravější v tom smyslu, že díky tmě jsou kuřata neaktivní.

Základní funkce kurníku s otevřeným domem

Přístřešek: Chrání kuře před větrem, sluncem, sněhem a deštěm. Postavte svůj kurník tak, aby větrné a chladnější rohy zůstaly zavřené.

Dostatečné sluneční světlo: Musíte coop postavit tak, aby otvor směřoval na slunečnější stranu. Maximální otvor vpředu pomáhá dostatečnému slunečnímu záření a cirkulaci čerstvého vzduchu.

Větrání: Otevřený přední kurník je nejlepší model, který umožňuje správnou ventilaci kuřat. Štiplavé výpary vytvářené kuřecím trusem lze do značné míry vyčistit vhodným prouděním vzduchu, který kuřatům usnadňuje dech.

Ochrana: V noci řádně uzavřete přední otvor, abyste mohli chránit svá kuřata před hady, liškami, kočkami, cibetkami atd.

Otevřené přední kuře mohou být dvou typů

Přenosný: Přenosný kurník má mnoho výhod. Kuřata při hledání červů často nosí a trhají podlahu coopu, abyste podlahu zafixovali, můžete coop posunout jednou za čas na druhou stranu dvorku a zasadit nějakou rychle výnosnou trávu, která zase opraví půdu v rychlé rozpětí času. Tato praxe udržuje vaši půdu zdravou a hygienickou.

Opravené kotlety: Velké kuřecí kotlety mají obvykle pevnou povahu. Pokud je kupovaný druh tohoto typu, musíte být dostatečně moudří, abyste vybrali podlahu. V tomto případě bude fungovat betonová podlaha s některými umělými měkkými kryty. Kuřecí trus můžete snadno vyčistit umělým měkkým potahem.

Při výběru kurníku je třeba vzít v úvahu různé faktory

Pomohlo by, kdybyste zvážili mnoho faktorů, jako je počet kuřat, plemeno a velikost, podle studií vyžadovaly středně velké kotce alespoň 1,5 čtverečních stop prostoru.

Mějte na paměti faktory, různé typy otevřených předních kurníku jsou následující.

Cocoon vylíhnutý kurník: Tento otevřený přední kurník je dodáván s nočním uzávěrem. Otevřená přední strana má slepičí dům a běh, oba kombinované v jedné jednotce. Proto poskytuje teplo i bezpečnost před predátory. Konstrukce je vyrobena z masivního dřeva; proto je dostatečně robustní. Jeho normální velikost je 220 × 75 × 114 cm; Pokud plánujete coops na kratším prostoru, pak je to pro vás ideální. Pojezd oddělují posuvné dveře. Díky odnímatelným bidýlkům a dalšímu boxu v kuřátku jsou kuřata pohodlná & amp; útulné pro ubytování. Podlaha je zakrytá gumovým materiálem; proto je snadno omyvatelný a dodává teplo i kuřatům.

Value pick open front chicken coop: Toto je další model, který kombinuje běh a coop. Může pojmout tři až čtyři kuřata. Má okoun a hnízdní box, díky kterému je kuře velmi pohodlné. Měření tohoto družstva je obvykle 175 × 66 × 100 cm. Je menší než kuře vylíhnutá v kurníku a je také méně nákladná. Konstrukce je tvořena kombinací plastu a dřeva; proto je ve srovnání s dřívějším modelem lehčí.

Cítíte se dobře, velký kurník: Toto je další odrůda otevřeného předního kurníku. Nemá vestavěný běh. Může pojmout 7 až 8 kuřat najednou, v závislosti na velikosti kuřat. Jeho normální velikost je 85 × 115 × 90 cm a je vyrobena z Firwood fixovaného lepidlem a šroubem. Při výrobě se nehty nepoužívají. To se vejde do dvou hnízdních boxů a tří hřadujících okounů. V noci můžete přední otvor zamknout, abyste ochránili kuřata před predátory, jako jsou hadi, lišky, kočky a mnoho dalších.

Domácí mazlíčky a běh: Toto je model, který opět podporuje družstvo a běží společně pod jednou střechou. Tento model pojme 6 až 7 ptáků najednou. Celková pokrytá plocha může mít rozměry až 250 × 76 × 103 cm. Nabízí nejlepší venkovní běh pro vaše kuřata. Uvnitř koše můžete opravit 2 až 3 odnímatelné bidýlka a budky. Střechu bedny lze také otevřít a vyčistit tak celou plochu. Běh je dobře chráněn proti predátorům, zejména liškám, protože má síťovinu z pozinkované oceli. Je to jeden z nejdražších otevřených kurníku a je vyroben z ošetřeného dřeva, které je přátelské ke zvířatům. Unikátní vlastností tohoto modelu je výsuvný pozinkovaný kovový podnos.