Které balíčky venkovního fitness vybavení jsou pro vás to pravé

Ve městě je nový cvičební program a nikdy nevíte, jaká překvapení to může přinést vaší fyzické kondici. Pokud vás už unavuje každodenní dojíždění do posilovny, jednotlivci, kteří cvičení potřebují pro svoji práci, protože náklady mohou být vyšší a pokud si myslíte, že toho, co jste si dnes naplánovali, zvládnete více, pak tyto venkovní balíčky fitness vybavení jsou pro vás.

Nadšenci pro zdraví a fitness bojovali s dlouhými hodinami cestování do svých fitness klubů a s rostoucími náklady na závazky, když jsou jejich vnitřní tělocvičny v jejich bytech nebo bytech, jen aby za značnou dobu dosáhly jen málo výsledků. Ti, kteří za mnoho let svého tréninku hodně získali, nejsou spokojeni s tím, co mají.

Cítí, že existují příležitosti, jak jim poskytnout výsledky, které vždy chtěli.

Venkovní cvičení znamenají revoluci v cvičebním programu

Venkovní fitness a cvičení se vztahují k cvičebním programům ve venkovním prostředí, nikoli ve čtyřech rozích vnitřních prostor. Místa, která tyto programy hostí, zahrnují venkovní parky, výcvikové tábory, čtyřúhelníky, otevřená pole a příslušné prostory. Na těchto letadlech jsou postaveny balíčky venkovního fitness vybavení, které obvykle probíhají ve skupinách, v závislosti na části těla určené jejich cílům.

Když se rozhodnete cvičit venku, jsou možné různé tréninky.

Chůze, běh a kardio

Chůze je jedním z nejlepších outdoorových fitness regimentů, které mohou zlepšit zdraví vašeho srdce. Přidejte k tomu zvyk běhat a dělat kardio. Ve venkovním prostředí se kardio cvičení stávají více rytmickými s přírodou. Slunce a přítomnost pod širým nebem poskytují tělu vyváženější cirkulaci a vstřebávání různých minerálů.

Kardio cvičení mohou také zahrnovat veslování, plavání, jízda na kole, kettlebells, skákání přes švihadla, schodolezce a eliptické, mezi mnoha jinými. Tyto programy jsou vytvořeny k posílení srdce a oběhu krve v celém těle.

Jízda na kole nebo na kole

Cvičení s vybavením, jako jsou jízdní kola, je také skvělý způsob, jak pracovat na svém holistickém zdraví, naučit mysl potřebnému zaměření a ještě více posílit tělo. Mezi zdravotní výhody cyklistiky patří udržování správných tvarů nohou, zlepšování oběhu krve a pitná voda k vyplavování zbytečných toxinů z těla.

Třída spinningu je vnitřní verzí cyklistiky, ale tento konkrétní trénink se vždy dělal venku. Cvičí se mimo otevřené parky a provádějí se v náročném terénu směrem k vrcholku hory nebo na venkově.

Jóga a meditace

Jóga a meditace jsou mocné způsoby, jak se znovu spojit se svou myslí, tělem a duší. Koneckonců, o tom je tento fitness program. Skládá se z dechových cvičení, poloh těla a testů flexibility. Existují cvičení jógy vedená odborníky, kteří začleňují „modlitby“ nebo kterým chcete věnovat cvičení před a po hodině.

Co takhle zavést hodinu jógy venku? Studia jógy nyní organizují cvičení jógy, která vyžadují, aby praktici, učitelé a studenti cestovali do cíle na jeden celý den nebo dva dny, v závislosti na rozsahu. Představuje jim nové prostředí, například na pláži, na kopci a ještě mnohem více.

Sport

Ať už jde o fotbal, volejbal nebo basketbal, sport není jen pro rekreaci, ale procvičuje každou část vaší fyzické pohody. Tělo je aktivní různými pohyby nebo technikami, například basketbalovým čepem. Mysl pracuje na tom, aby určila, jak by se hra měla vyhrát.

Přenášení venku vyžaduje jiný druh kamarádství mezi členy týmu a hráči. Jsou vystaveni novému místu. Jste-li profesionálním hráčem, uvědomíte si, že vaše oblíbené pohyby a strategie nemusí fungovat nebo vás nemusí nutit k vítězství, a to na konkrétních místech – v zimě a v tropech to může být identifikovatelné.

Posilování a kulturistika

I ti největší sportovci se věnují posilování a kulturistice.

Zahrnuje použití zařízení a strojů k posunu směrem k požadovanému tvaru těla. Patří mezi ně tlak na lavičce, tlak na hrudi, tlaky na nohy, boční zvedání, kadeře bicepsu a tricepu a další.

Sportovní praktici, nadšenci fitness, senioři a mládež zjistili, jak může silový trénink zlepšit způsob jejich života. Protože se však většina z nich děje v interiérech, kde musí vydělat peníze na členství, začínají objevovat prostory s balíčky venkovního fitness vybavení.

Balíčky venkovního fitness vybavení

Existují cvičení nezávislá na vybavení a pak existují cvičební programy, které se na tyto nástroje velmi spoléhají. To je důvod, proč v době pandemie lidé uvěznění doma najdou improvizace, které napodobují způsob, jakým pro ně toto zařízení funguje. Najdou naplněné lahve s vodou a zvednou je, jako by je nosili ve fitness tréninkových centrech.

Je výzvou najít čas a prostor uprostřed zdravotní krize. Venkovní parky jsou v pohotovosti, aby se připravily na masivní nárůst davu a poté, co komunita fitness skončí.

Pro poskytovatele tohoto zařízení je to obvyklé. V této části příspěvku se seznámíte s místy instalace těchto balíčků vybavení, sadou vybavení pro různé svalové skupiny, venkovním vybavením pro seniory, plným okruhem a mladší generací.

Venkovní fitness vybavení: Kam instalovat

Instalace tohoto fitness vybavení není nikdy obtížná. Mnoho z těchto poskytovatelů jim nabízí tu nejlepší sílu a trvanlivost, nejsou náchylní k rzi, opotřebení a jsou velmi trvanliví pro použití po několik let.

Před instalací je třeba vzít v úvahu proces instalace, web, kde bude zobrazen, materiály, průvodce, údržbu, tipy k instalaci, plánování a specialisté na instalaci.

Parky

Jednotlivci na fitness, kteří jsou také fanoušky skvělé přírody, mohou navštívit mnoho národních parků, které čekají na prozkoumání, ať už jsou to běžné dny nebo svátky. Od aktivit, které zahrnují pěší turistiku a cykloturistiku, nebo horolezectví a rafting na divoké vodě, pozorování květin a medvědů grizzly, existují parky ideální pro každého.

Umístění těchto parků, obvykle umístěných v sousedství, jsou dvěma způsoby: bezplatné nebo cenově dostupné sazby poplatků a jsou přístupné, rozpoznání těchto parků je také důležité pro nastavení fyzických aktivit, které v průběhu času rostly v poptávce. Populární mezi sousedními komunitami, jsou také oblíbenými mezi seniory s omezenou schopností pohybu a orientace ve srovnání s mladšími lidmi.

Komunitní centra

Tato místa se liší od parků a týkají se zařízení pro širokou veřejnost, místa setkání pro společenské aktivity, akce, veřejné informace a další účely. Komunitní centra jsou také oblastmi, kde se konají setkání rodinných skupin a občanských organizací, stejně jako atletická zařízení pro ligy složená z mladých a dospělých účastníků.

V současné době stále více komunitních center investuje do instalace balíčků venkovního fitness vybavení. Proč? Trh s těmito balíčky vybavení instalovanými v komunitních centrech je také skupinou, která tato místa využívá. Je přitažlivý, protože je otevřený pro každého, bez ohledu na generaci nebo ekonomický stav.

Zóny hřiště

Co je to zóna dětského hřiště? Pro zahradní architekty a urbanisty jsou plochy pozemků vlastněné významnými podniky v dané lokalitě rozděleny do oblastí, které rozdělují oblasti využívané jako hřiště a plochy využívané pro ostatní ostatní cíle. Děti se rádi hrají, rozvíjejí svou fantazii a budují si sebeúctu.

Při stavbě dětského hřiště je třeba dodržovat několik opatření. Tyto úvahy existují také při instalaci balíčků venkovního fitness vybavení. Může zahrnovat úpravy, fázování a přidávání zařízení.

Jaká sada vybavení dokáže trénovat všechny svalové skupiny

Z letmého pohledu na místa, kde je instalováno a nalezeno velké procento těchto balíčků výstroje, se diskuse dostává k výbavě pro vypracování všech svalových skupin. Ať už jsou to vaše kvadricepsy nebo hamstringy, architekti hledají vybavení, které může pracovat na rozvoji všech svalových skupin v jednom.

Pokud jde o tyto parky, je zásadní prostor. Nemůžete najít dokonalost takovým způsobem, aby vám na hektarech bylo umožněno stavět tato hřiště a venkovní tábory. Většinou vám povolení od úřadů umožní pouze určitou oblast. Proto je důležité najít zařízení pro různé potřeby.

Tato výbava je vytvořena tak, aby již poskytovala všechny svalové skupiny:

 • Stroj na břišní svaly a vnější svaly zad
 • Svaly zad a motýlí vybavení
 • Veslovací hydraulický stroj
 • Multifunkční jeřáb
 • Univerzální lavička na saních se stojany na činky
 • Posilovací lavice
 • Multifunkční jeřáb se dvěma hromadami
 • Multifunkční jeřáb, vyvážený
 • Multifunkční výtah
 • Jeřáb pro zvedání nohou, typ páky
 • Extensory břicha a zad
 • Multifunkční lavice na břicho a další

Vybavení pro venkovní cvičení: Senioři

Přitažlivost venkovních parků se dotkla seniorů nebo vašich prarodičů, starších rodičů a blízkých. Je to zajímavé, protože mnoho jednotlivců v této věkové skupině obvykle zůstává doma. Z údajů o průzkumu panelu lékařských výdajů od Agentury pro výzkum a kvalitu zdravotní péče je jen asi 46,7 procent dospělých ve věku 65 let a starších, kteří mají pravidelné cvičení.

Z tohoto důvodu je třeba přivést seniory a seznámit je se zdravotními přínosy cvičení venku. Vybavení, které mohou mladší generace používat, však pro ně nemusí být adekvátní; jinými slovy, pro seniory musí být navrženy speciální balíčky venkovního fitness vybavení.

Tato zařízení jsou jednodušší a zaměřená na svá omezení. To zahrnuje:

 • Eliptické
 • Stabilizační koule
 • Roztahovací stroj Lat
 • Ležící rotoped atd.

Venkovní fitness vybavení: plný okruh

Nejprve je důležité zjistit, co je to celoobvodové cvičení. Celoobvodová cvičení jsou navržena tak, aby procvičila všechny vaše svaly, což je ideální pro hubnutí. Obvykle se skládá z burpees, bicepsových kadeří, bočních bočních zvednutí, stacionárních výpadů, skoků do dřepu a dalších.

Tyto balíčky vybavení pro trénink celého obvodu zahrnují sedící řadu, lokny, zkroucení nohou, prodloužení nohou, lis na hrudník, lis na ramena, lis na nohy, zkroucení bicepsu atd.

Venkovní set: Mladší lidé

Podle statistik AHRQ uvedlo odhadem 59,7 procent dospělých ve věku od 18 do 44 let cvičení alespoň třikrát týdně. Doba trvání je přibližně půl hodiny nebo více.

Lidé v tomto věku mají více energie na dokončení cvičení rychleji než starší lidé. Tato diskuse je však zajímavá díky jejich neustálému hledání osobního rozvoje.

Zatímco starší generace nemusí mít stejnou energetickou hladinu, s jakou by mládež pracovala, druhá generace má méně zdrojů na udržení svých návštěv buď ve vnitřních tělocvičnách nebo ve venkovních parcích.

Proto je cesta pro tyto parky, aniž byste požadovali členské příspěvky, aby se otevřely této věkové skupině. Balíčky vybavení, které jste se dříve naučili, jsou ty, s nimiž mohou cvičit. Kromě toho musí sestávat z moderních prvků, které odrážejí jejich dnešní preference.

Díky barvě a nové technologii je toto fitness vybavení pro mládež důsledně v souladu s poptávkou.

Balení

Použití venkovních fitness zařízení je nezbytné pro splnění určité rutiny cvičení. Váhy a odpor by měly být přítomny, aby se vytvořila forma, kterou chcete pro svoji postavu.

Existuje několik poskytovatelů venkovního vybavení, které je nabízí v nejlepší kvalitě a cenové dostupnosti. Jsou k dispozici online, pokud existují omezení cestování v místě, kde žijete. Mají spolehlivý tým zákaznické podpory, který je připraven věnovat se vašim dotazům, jakmile je začnete mít v parcích, které spravujete.

Různé balíčky venkovního fitness vybavení jsou určeny pro různé typy a skupiny lidí. Dozvěděli jste se, které z těchto cvičebních pomůcek jsou pro celou svalovou skupinu a které jsou určeny pro trénink celého obvodu. Šíření a rozšiřování těchto venkovních parků ve vašem sousedství je ohromující. Je vysoce nemožné nenajít místo, které vám nejlépe vyhovuje.