When Do Crape Myrtles Bloom In Britain

Zajímá vás, kdy v Británii kvetou myrtové keře? Crape myrtles se velmi dobře daří na místech, kde je sluneční světlo velmi bohaté. Proto je Británie skvělým místem, kde ji začít vysazovat.

Tyto stromy bezchybně kvetou v létě, kde slunce svítí nejsilněji a nejjasněji. Crape myrtles mají širokou škálu, která se liší velikostí a barvami.

V tomto článku vám řekneme, kdy v Británii kvetou myrtové myrty, a potřebné úkoly, které pomohou zachovat a rozvíjet jejich růst. Takže jen čtěte dál!

Když Crape Myrtles Bloom

V této části zjistíte, kdy v Británii kvetou myrtové keře. Zároveň pochopíme některé faktory, které napomáhají jejich růstu. Pojďme dále!

Období kvetení

V závislosti na rozmanitosti myrtů keřů začínají kvést v červnu a červenci až do podzimu. Kvetou v různých zářivých barvách růžové, levandulové, bílé nebo fialové. Crape myrtly se také liší velikostí – od trpaslíků až po 20 stop a ještě vyšší.

Stav půdy

Co je na tomto druhu rostliny skvělé, je jeho schopnost přizpůsobit se většině půdních podmínek. Jsou kompatibilní s mnoha různými typy půd, takže hledat půdu bude snadná. Pokud však chcete to nejlepší, pak ho zasaďte do mírně kyselé půdy s úrovní pH 5,0 – 6,5.

Umístění

Je nutné umístit svou keřovou myrtu na místo, kde může přijímat plné sluneční světlo. Nepokládejte je pod zastíněné místo, protože na vašich rostlinách se mohou tvořit nemoci, jako je padlí. Pokud vaše krepová myrta nemá dostatek slunečního světla, které potřebuje, bude slabnout a kvést méně květin.

Výživa

Krabí myrty potřebují pouze minimální výživu. Aplikace zdravého zahradního hnojiva 6-6-6 nebo 8-8-8 jim stačí. Způsob aplikace hnojiva je na každých 100 čtverečních stop výsadbového lůžka, nalijte hnojivo v hodnotě 1 až 2 libry. Pokud své krepové myrty zasadíte na trávník, není nutné další hnojení.

Prořezávání

Svou keřovou myrtu můžete ořezat, ale není to nutné. Nejlepší čas na to je pozdní zima nebo brzy na jaře. Během podzimní sezóny neřezávejte, protože to zastaví vaši rostlinu v nečinnosti. Chcete, aby vaše keřová myrta v zimě spala, aby rostlina nezmrzla a nezemřela.

Dávejte pozor na nemoci

Vaše rostlina nebude kvést, když ji infikují nemoci a škůdci. Běžným hmyzem ke krepovým myrtám jsou mšice a mšice a mezi běžné nemoci patří padlí. Aplikace pesticidů pro škůdce a odolné odrůdy tyto problémy odstraní.

Zalévání

Stejně jako každá rostlina je nutné pravidelné zavlažování. Krabí myrty kvetou v létě a počasí je velmi intenzivní, zejména na horkém místě, jako je jihovýchod Británie. Proto je zalévání vašich rostlin během léta obzvláště důležité.

Odstraňte přebytečná semínka

Semenné lusky krepových myrtů uvolňují mnoho semen, což z nich umožňuje růst nových výhonků. Existují případy, kdy je nemůžete odstranit, protože lusky jsou příliš mimo dosah; proto musíte vyčistit oblast kolem základny. Vyčištění se vyhne hustému růstu myrty keřů v této oblasti.

Rozteč rostlin

Vzdálenost závisí na rozmanitosti a velikosti myrty krep. Pokud máte malé odrůdy, rozmístěte je o 3 – 4 stopy od sebe. Větší je třeba rozmístit o 10 stop nebo více. Tyto velké odrůdy se také nedoporučují pěstovat v nádobách.

Velikosti

Jak již bylo uvedeno výše, krepové myrty se dodávají v různých velikostech. Různé druhy také potřebují různé potřeby. Všichni kvetou stejným způsobem, což je pod sluncem. Velikost je významná v závislosti na vašich preferencích a na dostupném prostoru, ve kterém je musíte pěstovat.

Množství slunečního světla

Takže pokud se zeptáte, kdy v Británii kvetou myrtové myrty, rostou nejlépe pod sluncem. Milují vyhřívání na slunci. V Británii je sluneční světlo vždy přítomné, takže pěstování myrtových keřů je snadné.

Nezapomeňte však, že nenechte své rostliny absorbovat příliš mnoho srdce. Nezapomeňte je zalévat, aby úplně nevyschly.

Zablokujte rostlinu

Raně kvetoucí odrůda myrty krepové má vysokou možnost znovu kvést v pozdějších obdobích, pokud prošla odumřelým výskytem. Ale neočekávejte, že druhý květ bude stejně hluboký jako ten první. Vzhledem k tomu, že krepové myrty kvetou nejlépe během léta, ostatní roční období poskytnou méně svěží květ.

Vystavte jeho kmen

Můžete to udělat pro větší krásu rostliny. Pokud vlastníte větší myrtu krepovou, můžete kůru jemně odloupnout a větve ořezat. Expozice kmene dává rostlině estetičtější vzhled.

Aplikujte mulčování, abyste zabránili plevelům

Poté, co jste zasadili svou keřovou myrtu, okamžitě naneste kolem stromu vrstvu mulče o délce tři až pět palců, abyste ji chránili před plevelem. Tloušťka může izolovat kořeny a chránit je před extrémními povětrnostními podmínkami.

Cirkulace vzduchu

Krepové myrty vyžadují dobrou cirkulaci vzduchu, aby mohly vhodně růst. Neumisťujte je do příliš horkého a vlhkého prostředí. Rostou lépe venku, kde je dostatek slunečního světla a cirkulace vzduchu.

Pravidelné zavlažování mladých myrtů keřů

Během prvních pár týdnů vaší keřové myrty si uvědomte, že by měli být řádně zavlažováni. Když jsou mladí, musíte jim věnovat zvláštní pozornost, protože mají více potřeb. Jakmile však začnou růst, stanou se tolerantními vůči suchu, což je ideální pro britské počasí.

Chcete-li zachovat vlhkost, přidejte ornici.

Když zasadíte svou keřovou myrtu, nezapomeňte přidat buď ornici, nebo organický rašelinový humus v kombinaci s kompostovaným kravským hnojem. Tato směs pomůže udržet vlhkost pro růst rostliny.

Závěr

Crape myrtly jsou univerzální a snadno se s nimi pracuje. Pokud jsou však stále mladí, věnujte jim zvýšenou pozornost a péči. Jak rostou, budou vyžadovat menší závislost na vás a začnou růst sami. Kdy v Británii kvete myrtové květy, záleží na různých faktorech, jak je uvedeno výše?