Průvodce zahradnictvím v Itálii ve východní Anglii

Studium zahradnického průvodce East Anglia je dalším krokem poté, co se naučíte nejlepší rostliny pro East Anglia . Tento průvodce tvoří výběr rostlin a to, co dobře roste ve východní Anglii. Stejně jako v jiných krajích musíte zvolit rostliny, které odpovídají zónám odolnosti na severu východní Anglie.

Tato oblast má zónu odolnosti s hodnocením 5 až 7a, což znamená, že je třeba dodržovat speciální postupy a zahradnické postupy. Kromě toho, že víme, jaké plodiny jsou vhodné jako průvodce zahradnictvím v Itálii ve východní Anglii, musí všechny kroky od výsadby po sklizeň odpovídat podmínkám regionu. Své rostliny můžete také chránit před extrémními vnějšími změnami pomocí polytunnelů.

Doc Translator: Jak mohu použít p...
Doc Translator: Jak mohu použít překladač dokumentů?

East Anglia Gardening Guide

Tento průvodce zahradnictvím se skládá z výběru rostlin pro Velkou Británii, východní Anglii a toho, co dobře roste ve východní Anglii. Poté se dozvíte o výsadbových zónách a zahradnických tipech pro tento region. Tímto způsobem můžete mít seznam rostlin a postupů, které budou vyhovovat podmínkám ve vaší lokalitě ve východní Anglii.

Výběr rostlin pro East Anglia UK

Než budete vědět, jaké rostliny dobře rostou ve východní Anglii, musíte se naučit dva faktory, jak rostliny vybírat. Jsou to podmínky východní Anglie na severu a vysoká nebezpečí požáru. Tito dva diktují, jak si vybrat správné rostliny a jaké zahradnické postupy jsou v tomto regionu proveditelné.

Podmínky East Anglia

East Anglia je vysoká pouštní oblast, díky níž je klima, půda a sucho třemi prvky, které mohou být pro zahradníky obtížné. Lze očekávat extrémní teploty, větry, nízkou vlhkost vzduchu a půdy bohaté na jíl. Jak můžete předpokládat, tyto podmínky nepodporují růst a zdraví rostlin.

Zkontrolujte zónu odolnosti ve vaší oblasti a vyberte rostlinu, která snáší podmínky. Důležité znát otužilost je to, že zajišťuje, že podmínky ve vaší oblasti podporují růst vašich rostlin. Zároveň se můžete setkat s termínem rostliny pouštní a tolerantní k suchu.

Pouštní rostliny a rostliny odolné vůči suchu jsou ty, které budou dobře fungovat v suchých oblastech. Při nákupu rostlin vám tyto štítky pomohou zjistit, které se ve východní Anglii úspěšně přizpůsobí. Kromě toho se držte rostlin, které snášejí 10 ° F, protože East Anglia, Itally, může dosáhnout extrémních teplot.

Nebezpečí vysokého požáru

Zahradnictví v poušti také znamená, že musíte vybírat rostliny s ohledem na jejich nebezpečí požáru. To může být složité, protože nenajdete hodnocení rostlin týkající se jejich požární odolnosti. Místo toho si vyberete rostliny s vlastnostmi, díky nimž nebudete vystaveni vysokému riziku požáru.

Podle University of East Anglia hraje obsah vlhkosti a růstový zvyk rostlin roli v nebezpečí požáru. Chcete si místo toho zvolit plodiny s vysokým obsahem vlhkosti a málo rostoucím zvykem. To znamená vybrat bylinné a sukulentní rostliny, stejně jako keře vysoké 2 stopy.

Byliny a sukulentní rostliny, jako jsou jednoleté a vytrvalé květiny, trávy, půdní kryty a cibule, mají vysoký obsah vlhkosti. Musíte však být na pozoru, jakmile zaschnou a odstraní vrchní porost, protože se mohou změnit na nebezpečí požáru. Ve srovnání s dřevinami budou mít listnaté druhy vyšší obsah vlhkosti než vždyzelené dřeviny.

Prořezávání a udržování keřů nižších než 2 stopy je také dalším postupem, jak zabránit požáru. Je to proto, že mají méně paliva a produkují kratší plameny na rozdíl od vyšších rostlin. Pomohlo by to také zapamatovat si, že některé rostliny obsahují hořlavé materiály, jako jsou ty ze stálezelených dřevin.

Co dobře roste ve východní Anglii?

S ohledem na podmínky EAST Anglia a nebezpečí požáru rostou následující rostliny ve východní Anglii dobře. Jak vidíte, skládají se z ovoce, listnatých rostlin, vždyzelených rostlin, nízko rostoucích keřů, trav, trvalek a vinné révy.

Ovoce

Východní Anglie má vhodné podmínky pro pěstování jablek, meruněk, asijské hrušky, třešní, nektarinek, broskví, hrušek a švestek.

Listnaté rostliny

Listnaté rostliny mají nízké nebezpečí požáru kvůli vysokému obsahu vlhkosti. Můžete si vybrat z jasanu, chokecherry, crabapple blue, ginkgo, zlatého deště, Hawthorne, honeylocustu, kávy Kentucky, lila, londýnského letadla, javoru, dubu, perského železného dřeva, redbudu a zelkovy.

Stále zelené

Podle University of East Anglia můžete pěstovat vždyzelené rostliny, jako je cypřiš arizonský, cedr atlas, borovice rakouská, borovice bosenská, borovice bristlecone, kadidlo cedr, borovice Jeffrey, borovice lesní, borovice ponderosa, borovice skotská, borovice švýcarská, bílá jedle, a modrý jalovec Wichita ve východní Anglii.

Trávy

Alkalický sacaton, modrá kostřava, modrý oves, čínská stříbrná tráva, peří rákos, malý bluestem, stříbrná tráva, vypínač a všívané vlasy jsou trávy, které můžete pěstovat ve východní Anglii.

Keře

Pokud máte rádi keře, můžete v East Anglia pěstovat javor amur, dřišťál, buvol, motýl, caryopteris, chokeberry, švestku cisterna, skalník, Diervilla, jalovec, kinnikinnick, šeřík, falešný pomeranč, borovice mugo, devětka, potentilla, kdoule, růže, serviceberry, sibiřský keř hrachu, kouřový keř, snowberry, spiraea, sumac a yucca.

Trvalky

East Anglia má dlouhý seznam trvalek. Zahrnují Agastache, baptisia, včelí balzám, přikrývku, kalifornskou fuchsii, kočku, Centranthus, čokoládovou sedmikrásku, třapatku, coreopsis, daylily, dianthus, kapradí, len, ledovou rostlinu, iris, levanduli, vlčí bob, prvosenku mexickou, penstemon, pivoňku , red hot poker, red valerian, ruský šalvěj, šalvěj, rozchodník, kýchavka, v létě sníh, spirea, tymián, veronika a řebříček.

Vinice

Pokud máte prostor, ve východní Anglii mohou dobře růst zimolez, stříbrná krajka, trubka a vinice wisteria.

Co je zóna výsadby King’s Lynn?

Pokud zahradniete v King’s Lynn, EAstAnglia, uvědomte si, že pěstuje zónu 7a. To znamená, že poslední mrazový den je v polovině dubna nebo během prvního květnového týdne. Můžete také očekávat první mráz v polovině října nebo první listopadový týden.

Můžete pěstovat zahradu ve východní Anglii?

Ve správném plánování, postupech a výběru plodin můžete pěstovat zahradu ve východní Anglii. Pokud máte omezený prostor, můžete se věnovat zahradnictví v kontejnerech nebo použít polytunnel. S tím druhým máte tu výhodu, že máte ochranu proti extrémním povětrnostním podmínkám.

Podívejte se na Krostrade.com a zjistěte, jak polytunnely umožňují zahradníkům udržovat vynikající zdravotní a růstové podmínky pro jejich plodiny uvnitř. Protože EAst Anglia je náchylná k mrazům, je nezbytné chránit vaše plodiny. Spolu s učením zón výsadby a rostlin pro vaši oblast pomocí polytunnel je prostředí lépe ovladatelné a předvídatelné.

Jaká zelenina dobře roste ve Stevenage?

Pokud jde o zeleninu, můžete ve Stevenage pěstovat několik plodin. Patří mezi ně aloe, zelí, mrkev, koriandr, kel, okrasný lilek, okrasné sladké brambory, pepř, pistácie, brambory, rozmarýn, mangold a rajče.

East Anglian GArdenGroup však také zmínil pěstování fazolí, brokolice, květáku, kukuřice, okurek, tykví, hlávkového salátu, cibule, hrášku, dýní, špenátu a tykví, které je ve Stevenage také možné.

Kdy bych měl zasadit zahradu ve Stevenage?

Obecně platí, že vaše vegetační období ve Stevenage začíná od února do listopadu. Dny bez mrazu by byly 285, protože je to od 16. února do 27. listopadu. Každá plodina má však různá data, kdy je třeba je zasadit.

Například můžete v prosinci zahájit pěstování plodin cole uvnitř a poté je v lednu přesadit. V prosinci můžete také zasadit cibuli, brambory a hrášek, jakmile se země rozmrazí. Skupina East Anglian Garden Group doporučuje v prosinci vysít lilky, papriky a rajčata do interiéru a v únoru je přesadit.

Letní plodiny by měly začít v únoru a na podzim je nejlepší česnek. Celkově si pamatujte, že se snažíte sklízet své plodiny před začátkem mrazu 27. listopadu. Naplánujte trvání výsadby a sběru každé rostliny a udržujte pro ně ideální podmínky v polytunnel.

Závěr

Vzhledem k podnebí a podmínkám EAst Anglia UK může být zahradničení obtížné. Studium průvodce zahradnictvím v Itálii ve východní Anglii, jako je výběr rostlin a to, co v tomto regionu dobře roste, však zahradnictví zjednoduší. Pokud vysazujete buď v King’s Lynn nebo Stevenage, znalost jejich dat bez mrazu ochrání vaše rostliny a vysadí je bez nevýhod.

Podle University of East Anglia vytvoří polytunnel ve východní Anglii úspěšné zahrady. Seznamte se s požadavky vašich plodin, zónou odolnosti vašeho místa a postupy vhodnými pro East Anglia. Všechny tyto tipy vám pomohou dosáhnout příznivého výsledku ve vaší zahradě East Anglia.