Problémy s pěstováním konopí ve starším polytunnel

Jaké mohou být problémy s pěstováním konopí ve starším polytunnel, bude vaším varováním před chybou při pěstování konopí ve skleníku. Existují případy, kdy máte nově zakoupené konopné suroviny, ale polytunnelyou jste s sebou již několik let.

Dnešní diskuze je vzrušující, protože se dozvíte, jak konopí ovlivňuje planetu, jaké vlastnosti je třeba hledat při pěstování konopí a jak souvisí s půdou. Čtěte dál a dozvíte se více.

Pěstování ve starších sklenících

Výhod pěstování ve sklenících je spousta, včetně prodloužení vegetačního období rostliny (takže pokud rostlina roste lépe v létě, můžete je mít stále na podzim – se skleníkem), rozšíření odrůdy plodin a minimalizace škůdci a další hrozby z vnějšího prostředí.

Existují však případy, kdy to, co dnes máte, jsou skleníky, které s vámi jsou již několik let. Stejně jako u mnoha jiných produktů mohou skleníky odepisovat také na kvalitě a schopnostech. A s tak náročnou plodinou, jako je konopí, bude mít vždy potřeby z hlediska půdy a dalších.

Mezi úvahy patří:

  • Celoroční výsadba
  • Produkce semen a šlechtění semen
  • Prodloužená vegetační období
  • Optimalizované produkty
  • Boj proti škůdcům a jejich ochrana
  • Zvýšená regulace ve vaší komunitě a
  • Omezené zdroje

Problémy lze vyřešit, jakmile budete mít tyto rostliny konopí ve starších sklenících.

Jak konopí ovlivňuje životní prostředí?

Konopí a udržitelnost jsou dva korelované pojmy, které musíte znovu promyslet. Konopí nabízí několik využití vedoucích k udržitelnosti. Například produkty z konopí mohou být recyklovány, znovu použity a mohou být stoprocentně biologicky odbouratelné. Zastánci těchto tvrzení tvrdili, že konopí může přispět ke snížení změny klimatu kvůli tomu, jak zpracovává ekologické prvky.

Existuje několik ukazatelů, proč může být konopí udržitelné pro životní prostředí. Za prvé, konopí odolává škůdcům a chorobám, protože použití těchto chemikálií a fungicidů přispěje ke zlepšení biologické rozmanitosti. Konopí se liší od jiných plodin, jako jsou sójové boby a bavlna, protože ke svému rozvoji potřebují pesticidy, zejména ve vysoce komerčních podmínkách.

Konopí pak také šetří použití vody. Bavlna je plodina, která vyžaduje použití vody, a konopí nikoli. Mít starší skleníky však může bránit množství tekoucí vody a mohlo by to narušit zavlažování potřebné pro konopí. Pro pěstování konopí je tedy nutné ponechat nový tunel.

Je také známo, že konopí zpomaluje případy odlesňování. Planeta Země ročně ztrácí asi 19 milionů lesních akrů, ale s konopím, protože je recyklovatelné, se odlesňování snižuje.

Jaké funkce by měli pěstitelé konopí zvážit?

Dobře sestavená struktura

Struktura musí být dobře sestavená a aktualizovaná. Pokud je polytunnel starý, nemusí být dostatečně robustní, aby vyhověl pěstování konopí, což odpovídá na otázku, jaké mohou být problémy s pěstováním konopí ve starším skleníku.

Je nutné se ujistit, že polytunnelis je navržen tak, aby zvládl nejhorší povětrnostní podmínky a změny v povětrnostních vzorcích.

<;Environmental-controller

Ne každý polytunnelis je si roven a existují skleníky, které najdete s pokročilými funkcemi, jako je regulátor prostředí. Co to dělá pro plodiny?

To nejlepší z těchto druhů umožní pěstitelům sledovat jejich rostliny, aniž by museli neustále sledovat růstovou oblast polytunu v rámci vašeho každodenního řízení polytunnelů.

Přesné systémy vytápění a chlazení

Systémy vytápění a chlazení nefungují samy o sobě, stejně jako polytunneldoes. Každý zahradník a zemědělec by měl vědět, že teplota hraje důležitou roli ve zdraví plodin. Musí to být správné. Příliš studené a příliš horké zabrání tomu, aby plodiny plně rostly.

Efektivní osvětlení

Pokud vaše auto prochází kolem skleníku, pravděpodobně vás ohromí, jak funguje osvětlení. Více než estetické účely hraje osvětlení obrovskou roli v tom, že pomáhá ovoci a zelenině získat světlo, které vyžadují, aniž by zvyšovalo náklady. Fotosyntéza probíhá za přítomnosti slunečního světla a bez existence slunečního světla může být proces ovlivněn.

Co dělá konopí pro půdu?

Konopí pracuje v mutualismu s půdou v polytunnelekologii. Konopí významně přispívá k střídání plodin z různých důvodů. Zaprvé, i když se jedná o jednoroční plodinu, kořeny sahají hluboko do půdy a pomáhají půdě držet pohromadě, čímž snižují erozi.

Když k tomu dojde, umožní to rostlinám růst v delikátnější formě.

Je konopí opravdu lepší než bavlna?

Pokud pěstujete konopí pro potřebu mít tento zdroj pro své zdraví, máte omezené možnosti. Pokud ale pěstujete konopí kvůli zájmu, bude užitečné odpovědět na dotaz, zda je konopí lepší než bavlna.

Není pochyb o tom, že konopí prospívá životnímu prostředí lépe. Například textilie z konopí bývají spolehlivější, odolnější a nabízejí lepší izolaci než bavlna. Tkanina může být změkčena a pohodlnější k pokožce než konopné látky. Navíc může mít vlákno také drsný pocit, a tak by mohlo být chráněno proti roztřepení.

Jaké mohou být problémy s pěstováním konopí u starších polytunnelinů, pokud znáte body, které vám umožní správně je pěstovat, aniž byste měli příliš mnoho problémů. S ohledem na tyto skutečnosti musíte být schopni posunout svou polytunnelkultivaci na zcela novou úroveň.