Kterým způsobem by měl polytunnel čelit hobby velikosti

Jakým způsobem by měl mít hobby velký tunel? Jak již bylo dříve zdůrazněno, při kultivaci ve vašem tunelu jsou důležité detaily, protože existují detaily, které budou muset určit finální produkt.

Mezi věcmi a vlastnostmi, které by měl každý hledat, je to, kde by měl polytunnel čelit. Proč je to tak? Směr je stejně nezbytný jako využívaná půda nebo přístupy.

Pokud jste apolytunneorientovali přímo do jižní části, musí poskytovat největší množství expozice slunečnímu záření. Tato úvaha je stejně důležitá, i když se nacházíte v oblastech s nižšími teplotami a v oblastech, kde může být problémem přehřátí. To se týká tropů.

To je důvod, proč je před zakoupením skleníku velmi důležité setkat se s lidmi v okolí a vyhledat radu, kam by měl být polytunnel umístěn, a jakým způsobem by měl být váš koníček omezen tunelem s podmínkami.

Strana, které by měl Hobbypolytunnel čelit

Odpověď na tuto obavu je zde. Váš tunel by měl být založen na místě, kde musí mít plantáž maximální množství slunečního světla. První možnost při řešení umístění musí být na jihovýchod od budovy. Celodenní sluneční světlo je nutné, ale ranní sluneční světlo přímo na východní části by mělo být pro plodiny dostatečné.

Poloha východní strany musí být schopna zachytit sluneční světlo mezi listopadem a únorem. Bezprostředně poté musí následná místa jít na jihovýchod a západ od hlavních struktur, kde rostliny mohou během dne přijímat sluneční světlo. Severní část struktury by měla být nejméně žádoucí a správná pro plantáže, které vyžadují málo světla.

Listnaté stromy

Máte přítomné listnaté stromy? Tyto druhy stromů, například javor a dub, musí být schopny účinně poskytovat stín na tunel tunelu před intenzivním slunečním zářením, když se dostanete do pozdního odpoledne.

Stromy tohoto druhu musí také lépe snášet zimní slunce, protože mají tendenci zastíňovat listy během podzimní sezóny.

Aby mohly stromy navždy procházet, musí mít celoroční listy a měly by být umístěny tam, kde to zastíní váš polytunnel, protože mohou kdykoli nabídnout blokádu stromů, které dostávají méně slunce. Zemědělci musí být také schopni pracovat na vystavení se zimnímu slunci, zvláště když se snaží o to, aby tunel po celý rok uspokojoval potřeby rostlin.

Pamatujte, že slunce by mělo být během zimní jižní oblohy umístěno níže, nabídnout delší stíny a být vrženo budovami a vždyzelenými stromy.

Odvodnění

Pro lepší ošetření rostlin je také zapotřebí ideální drenáž. Je-li to nutné, mělo by se budování polytunneloveru vaší země v této oblasti usnadnit a umožnit hladký odtok vody. Mezi další faktory, které je třeba vzít v úvahu, patří požadavky na staveniště, osvětlení, elektřina, teplo a ochrana před větrem, zejména v zimě.

Pokud existují lidé zvenčí, kteří by mohli chtít vstoupit do skleníku, měli by být pro lidi vhodné. V blízkosti by mělo být pracoviště pro zalévání rostlin a skladovací prostory.

Jak používáte Apolytunnel pro začátečníky?

Nyní, když máte pokyny a strany hobby skleníku, kterým by měl čelit, jak skleník využívat? Použití apolytunnelcan může být zábavné pro začátečníky i pokročilé zahradníky. Před výběrem z preferovaných možností výsadby a růstu je však nutné se zavázat k výzkumu.

Faktory, které hrají kolem, jsou vlhkost, podmínky a teploty. Existují také body, které si musíte pamatovat.

Vezměte na vědomí, že nejjednodušší rostliny rostou v slunečnicích apolytunnelare, hrášku, rajčatech, cibuli, česneku, houbách a mnoha dalších.

Když se chystáte na přípravu semen, nezapomeňte, že musíte být chytřejší, musíte investovat do kontejnerů na plodiny a vložit více hnojiva. Zkontrolujte také, zda klima dokáže zvládnout vaše rostliny.

Monitorování osvětlení by mělo vyžadovat vodítko z rozsahu dosažitelného denního světla, aktuální sezóny a typu rostliny, kterou právě pěstujete. Mělo by se také starat o zalévání. Existují různé způsoby, které můžete udělat, ale jedním z nejlepších zvyků je nepoddávat se plodinám pod vodou.

Kromě toho můžete použít příslušenství, které můžete využít, včetně zalévacích lavic, mlhových mechanismů, polic a dalších věcí. Můžete také připravit teploměr.

Chcete-li implementovat ochranu proti škůdcům pro začínající polylyunové, nyní je třeba pole také použít. Mezi nejběžnější škůdce patří červi, mšice, třásněnky, hlemýždi a slimáci.

Kdy byste měli začít používat skleník?

Je to bod, který může mnoho zahradníků přehlédnout, ale vědět, kdy musíte začít používat polytunnelis, souviselo s tím, jak se musí hobby sizepolytunnel postavit tváři. Podívejte se na konkrétní ukazatele.

Začněte s úrodami teplé sezóny v polytunnelright na začátku března až dubna. Uvědomte si, že plodiny nemusí tolerovat mráz tak, aby klíčily po dobu maximálně osmi týdnů.

Přidání ventilace je zásadní. Je známo, že ventilační otvory zvyšují růst plodin, zejména pokud můžete vše spravovat podle toho, co je naplánováno.