Kolik vydělá malá rodinná polytunnelová firma

Pokud chcete zahájit podnikání a jste zvědaví, kolik vydělá malý rodinný podnik na výrobu tunelů, pohybuje se v rozmezí od 3 000 do 6 000 dolarů ročně.

S rostoucím trendem čerstvých bylinek a zeleniny, které se vyrábějí místně, se tento odhad zisku s největší pravděpodobností zvýší. Pokud jste tedy malým pěstitelem tunelů, můžete tuto rostoucí poptávku využít.

Svou vášeň pro zahradnictví můžete brát jako koníček generující příjem. Ať už jste z měst, předměstí nebo ze země, jedna věc je jistá, a to zisk ve sklenících. Stačí si vybrat výnosnýpolytunnelcrop a udržet další příjmy.

V tomto článku uvedeme seznam běžných rostlinných plodin, které můžete pěstovat a kolik můžete vydělat. Čtěte dál a vyhodnoťte nejziskovější plodinu, kterou můžete pěstovat ve svém malém rodinném skleníku.

Výdělky v malém rodinném podnikání

Jedním z nejdůležitějších kroků při generování příjmu z vašeho polytunnel je výběr plodin. Pokud začínáte, je nejlepší začít s plodinami, kterým se daří v prostředí apolytunnelen.

V této části pochopíte, kolik vydělává malý rodinný podnik s tunelem podle vyprodukovaných plodin. To jsou některé z výnosných plodin, které můžete pěstovat.

<;Rajčata

Rajčata se snadno pěstují; přinášejí hodně ovoce z několika rostlin, což z něj dělá nejběžnější polní tunel. Jelikož polytunnel poskytuje lepší teplotu, je snazší dosáhnout dobrého výtěžku.

Pro malý rodinný skleník je nejlepší keřová odrůda rajčat. Na ploše 12 x 18 stop můžete pěstovat nejméně 250 rajčat. Jste rádi, že víte, kolik vydělává malý rodinný podnik s tunelem?

Pokud to uděláte správně, můžete za sezónu sklidit asi 5 000 liber rajčat. To vygeneruje zisk přibližně 2 500 až 3 000 USD za sezónu.

Pokud vyrábíte organická rajčata, lze je prodat za vyšší prémii, a tím generovat až 5 000 $ za sezónu. To je obrovský příjem z relativně malé farmy.

<

Tato rostlina je ideální pro malý rodinný tunel, protože se snadno pěstuje a na omezeném prostoru může být velmi produktivní. Protože je odolný vůči škůdcům a chorobám, můžete vyprodukovat velké množství kvalitních plodin. Polní výnos salátu se liší podle odrůdy a způsobu jejího pěstování.

Hlavní otázkou je, kolik vydělává malý rodinný podnik s tunelem, když se pěstuje hlávkový salát?

Z polního salátu můžete vyprodukovat asi 1 000 hlávkových salátů na 288 čtverečních stopách polytunnel. Vzhledem k tomu, že salát střední velikosti váží asi 1 libru, může to za sklizeň vygenerovat asi 1300 $.

U hlávkového salátu trvá v závislosti na odrůdě zrání asi 75–100 dní. Proto lze ročně dosáhnout zisku 4000 až 5 000 USD. Pokud rostou volné listy, můžete si vybrat 7 až 8krát ročně. To vám může přinést zisk 9 000–10 000 $ ročně, pokud budete správně pěstovat.

Pokud pěstujete svůj salát pomocí hydroponie, může to zvýšit kapacitu skleníku. To vám umožní růst asi 25 hlav na čtvereční stopu. Kromě rostoucího množství produktů může také snížit vaše náklady, což pro vás znamená velký zisk.

<< pepř

Zralé papriky jsou oblíbenou volbou pro polní plodiny, protože jsou udržitelnější a ekologičtější. Ovocná produkce pepře závisí na některých faktorech, jako je umístění, vegetační období, mřížkový systém, zavlažování, hnojivo a kultivar.

V dobře udržovaném skleníku lze dosáhnout potenciálního výnosu až 4 liber na čtvereční stopu. Proto v malém rodinném poli o rozloze 288 čtverečních stop můžete sklízet asi 1100 za sezónu.

Nejběžnějšími pepřovými papričkami jsou sladké papriky. Dodává se v řadě barevných odrůd, jako je zelená, oranžová, žlutá a červená. U paprik můžete profitovat zhruba od 2 000 do 3 000 USD ročně.

Jen si představte, kolik může malý rodinný podnik s tunelem vydělat na paprikách.

Chilli papričky jsou také volbou pro polytunnelcrops. Apolytunnelhelps rozvíjí své teplo, chuť a chuť, takže je ideální volbou pro pěstování. Chilli paprička vám může poskytnout další příjem ve výši 1 500 až 2 500 USD ročně.

S tímto množstvím příjmu, které papriky mohou vydělat, je to jedna z nejlepších možností pro váš skleník.

<;Okurky

Okurky mohou dělat ovoce nepřetržitě jako rajčata, takže je ideální pěstovat ve skleníku. Pokud si vyberete odrůdu polytunnelcucumber, máte jistotu správného růstu a kvalitních produktů z vaší plodiny.

Můžete pěstovat asi dvě okurky na čtvereční stopu. Proto můžete pěstovat asi 500 v malém rodinném skleníku, který může přinést odhadem 2000 liber okurky.

Kolik tedy vydělá malý rodinný podnik s tunelem, když se rozhodnete pro okurku? To může prodat až 800 $ za jedno oříznutí.

Okurky jsou jednoletá rostlina, což znamená, že se po vegetačním období neregenerují. Vzhledem k tomu, že vyžadují dlouhou dobu růstu 50 až 70 dní, můžete sklízet pouze 5 až 7krát ročně. Při této sazbě můžete vydělat příjem ve výši 4 000 až 5 000 USD.

V ideálním případě se okurkám daří při teplotě 24 až 30 stupňů Celsia, což může vyžadovat ohřívač, zejména v chladném období. K ochraně okurek můžete použít různé kroky, například odrůdu rostlin a plány výsadby.

<

Pěstování plodin v apolytunnel vyžaduje zvláštní úsilí při udržování nízkých nákladů na údržbu, aby se předešlo ztrátám. Pěstitelé polytunnel zaručují příjem, který můžete získat z pěstování těchto plodin i ve vašem malém rodinném skleníku.