Kdy zahájit přenosnou výsadbu polytunnelů

Sklizeň rostlin ze skleníku je trendem a kdy začít, přenosná výsadba rostlin je znalost znalostí o technice, která přinesla nejlepší plodiny pro mnoho zemědělců po celém světě.

Mezi nejlepší plodiny v polytunnelare: mrkev, zelená cibule, chřest, špenát, lilek, tuřín, kel, cuketa, mikrozelenina, okra, salátová zelenina a další.

Co je PortablepolytunnelPlanting?

Přenosný tunel, kde můžete doslova vypěstovat více jídla. Schopnost přesunout tunel z jedné oblasti do druhé umožní sezónní přechod, například z léta na zimu, a naopak umožní lepší růst plodin.

To je ideální pro letní rostliny a plodiny, jako je bazalka, rajčata a paprika, a nejen to, ale může je také chránit před podzimními mrazy, aby se udržely déle. Přenosné skleníky jsou přenosné, což je skvělé pro přizpůsobení, takže se s nimi můžete bavit také během zimy.

Jsou přenosné skleníky dobré?

Ano, přenosné skleníky jsou fantastickou možností, zejména pro plodiny, které rostou pouze pro konkrétní roční období. S těmito druhy skleníků získáte výhody standardního sklizně polytunnelů, ale vylepšíte věci, jako je ochrana škůdců a zvýšení počtu plodin chráněných v jediném skleníku, které nabízejí lepší ochranu.

Potřebujete hodně utratit, abyste si mohli zajistit přenosný typ? Ne, vůbec ne, protože stačí upravit konstrukci. Mezi prvky, které je třeba hledat, patří standardní trubkový rám, plastem zakrytý základ a ty, které jsou pevně připevněny k zemi, a opět jej oddělit.

Je levnější stavět nebo kupovat skleník?

Na konci dne to bude z rozhodnutí polytunnelownera ohledně výstavby nebo nákupu jejich skleníku. Oba budou mít náklady, určitě. Mnoho lidí věří, že konstrukce nižších cen polytunnelatu než nákup jejich soupravy jim může ušetřit peníze, ale ne nutně.

Pokud kupujete například standardnípolytunnel bez jakýchkoli úprav, můžete jej mít za nižší cenu, než jakou by vás mohlo stát při stavběpolytunnel ze všech materiálů, které máte.

Zde získáte letmý pohled na skutečné náklady, abyste se mohli řídit rozpočtováním. Bylo řečeno, že náklady na stavbu skleníků se pohybují od 5 000 do 26 000 USD, ale průměrná cena může být od 13 000 do 14 000 USD. Majitelé domů, kteří chtějí mít vlastní polytunnelon, mohou vydělat peníze za pouhých 3 500 $ nebo méně v závislosti na materiálech, které upřednostňují.

Co můžete v Apolytunnel pro začátečníky pěstovat?

Dříve jste se dozvěděli o nejlepších plodinách, které lze pěstovat ve sklenících. Tyto struktury jsou vaší nejlepší volbou pro tyto plodiny, zejména ty, které nerostou každou sezónu. Thepolytunnelmůže mít různé varianty, jako jsou mini-skleníky a komerční skleníky.

Například menší a levnější varianty umožní zahradníkovi prodloužit vegetační období nad rámec běžných časových rámců. Rovněž bude chránit sazenice, když se teplota přes noc změní nebo klesne pod nulu. Tyto skleníky mohou šetřit teplo, lépe hydratovat půdu a chránit zahradu před domácími zvířaty a zvířaty.

Kromě toho také zmírňují plevel na zahradě. Bez dalších okolků jsou zde plodiny pro pěstování pro začátečníky.

<;Chřest<

Chřest jsou rostliny, které, jak se zdá, nemají rádi konkurenci, takže jako zahradníci musí být na místě. Je nutné odstranit plevel a trávy v oblasti a vyhnout se výsadbě plodin v okolí. V tomto blogu jsme představili poznatky o pěstování vašeho chřestu.

Metoda pěstování chřestu je přidělení příkopu. Musí být maximálně 14 palců pod, jak doplňujete půdu organickou hmotou ve vašem kanálu. Doporučuje se nastavit pro koruny jednotlivě asi 12 palců, aby vaše výhonky mířily nahoru.

Vyvarujte se všeho. Jakmile všechno nasekáte, smrt může postihnout koruny. Ujistěte se, že necháváte kopí, nejlépe ty nejmenší.

<;Rajčata

Tato rajčata ve vaší oblasti jsou skvělá, zejména proto, že jsou také perfektní volbou pro společnou výsadbu. Tato plodina nabízí zdravotní výhody, včetně pomoci při srdečních onemocněních a rakovině. Jsou bohaté na vitamín C, draslík, vitamín K a kyselinu listovou.

<

Roste nejlépe v chladnějších povětrnostních podmínkách, tuřín v thelytunnel vypadá skvěle, zejména když jste vedeni správným způsobem k pěstování plodiny. Nejprve je vhodné před setím připravit kompostovou směs. Tato semena tuřínu mohou být rozptýlena do půdy.

Pamatujte, že se nemusí dobře přesazovat, takže pro tyto plodiny připravte slunné místo. Rovněž nevyžadují pozornost, je však nutná pravidelná vlhkost v půdě.

Salátoví zelení

Představte si své jídlo se salátovou zeleninou čerstvou z vaší zahrady. Ve srovnání s objednáváním z venku nebo z restaurace to zní jako fantastický nápad. Určitě také dobře rostou v olytunnel.

Pěstovat tyto zelené na vašem salátu, věřte tomu nebo ne, je to neuvěřitelně snadné. Pokud chcete sklízet tyto řepné listy, římský salát nebo salát, můžete si objednat alespoň osm nebo deset různých semen. Začněte s typy, které rostou ve studené půdě se středně nízkými požadavky na světlo. Jakmile nastane léto, zasejte varianty odolné vůči teplu.

Jak udržím svůj Smallpolytunnel v noci teplý?

Technika, kterou se budete muset naučit, pokud jde o udržování teplého polymeru v noci nebo v zimě, zahrnuje konkrétní kroky. Patří mezi ně izolace polytunnelů bublinkovou fólií, použití tepla, použití termostatů, cirkulace vzduchu, větrání skleníku a zvedání rostlin ze země.

Zvedání rostlin nad zemí zahrnuje způsoby, jak toho dosáhnout správně, například otočením tácků vzhůru nohama a umístěním nádob. Můžete mít vrstvu hliněných oblázků přímo pod kontejnery nebo dole. Zde můžete vidět své rostliny vyvýšené pomocí systému.

<

Pěstování rostlin ve vašem skleníku vyžaduje investice času a zdrojů. Existují skleníky známé pro bobule, byliny a zeleninu. Mezi plodiny patří lesní plody, jahody, brambory, byliny, květák, řepa, ředkvičky, zelí, cibule a další. Až zjistíte, že nemáte dostatek místa, vyberte si komerční skleník.