Kdy začnete pěstovat semena ve skleníku v Southamptonu v Hampshire

Southampton, Hampshire, je jedním z měst, která musíte v Itálii navštívit. Kdy začnete vysazovat semena ve skleníku v Southhamptonu v Hampshire? Je to vzrušující téma, o kterém se mluví? Tato metropolitní oblast, která má více než 270 000 obyvatel, je ideálním místem pro zahradníky a majitele skleníků.

V tomto příspěvku se dozvíte, kdy začnete vysazovat semena ve skleníku, kdy můžete sázet v určitých ročních obdobích a jaké jsou nejlepší rostliny k pěstování.

V této destinaci na jihu města najdete zajímavosti, jako jsou středověké městské hradby, Tudorův dům a zahrada, Beaulieu a Národní muzeum motorů, Muzeum SeaCity, Titanic Trial a další.

Kdy bych měl zasít semena ve svém skleníku?

Výjimečnou schopností skleníku, běžně známého také jako polytunnel, je umožnit farmáři regulovat vlhkost a teplotu plodin nezbytných pro množení semen, stejně jako mladších sazenic. Kvůli tomuto kontrolovanému prostředí mohou zahradníci začít se semeny kdykoli. To je vzrušující výhoda, kterou mohou skleníky poskytnout. Nezapomeňte zkontrolovat hypertextové odkazy v těchto blogech, abyste se dozvěděli technické podrobnosti.

Pokud však začínáte sázet, kde se vám na jaře podaří přesazovat zahrady venku, můžete začít s osivem polytunnelů asi osm týdnů před posledním očekávaným datem mrazu ve vaší oblasti.

V otevřených plochých zásobnících na semena jsou tato semena spouštěna ve skleníku. Jsou připraveny na základě jejich potřeb, například namočené po celou noc, stratifikované a vertikutované, poté zasazené do polytunnelů.

S těmito zásobníky můžete zasadit sazenice do rovnoměrně rozmístěných řad pro snadné zalévání, hnojení a ošetření chorob sazenic, například tlumení. Poté, co sazenice vytvoří první sadu listů, se přesadí do vašich jednotlivých buněk.

Co mohu v dubnu zasadit v Hampshire?

Duben v Hampshire není jako žádná jiná oblast v Itálii. Je to nejlepší měsíc na výlet a podívat se na Velikonoční vajíčko, hrad Winchester, národní park New Forest, Portsmouth a Fordingbridge. Pokud letíte v této oblasti v tuto dobu, můžete si v kalendáři vzít sedm nocí.

Jaro je ideálním místem pro vaše outdoorové dobrodružství. Kraj může najít národní parky, všechna krásná a venkovní střediska, která vyzvou vaše sportovní dovednosti. Tyto parky nabízejí to nejlepší z fotografování a poznávacích příležitostí. Počasí v dubnu je mírné, s teplotami pohybujícími se ve vysokém věku během měsíce.

A co tento měsíc zahradnictví v Hampshire? Nejlepší rostliny v tomto tunelu během tohoto měsíce jsou hrášek, ředkvičky a salát. Pokud máte semínka na dýně, rajčata, vodní melouny a melouny, můžete si je počkat do pozdního jara do začátku léta. V chladném období můžete mít také zeleninu.

<

K pěstování hrášku ve sklenících existují techniky. Polytunnel můžete využít dvěma různými způsoby. První je výsev semen na konci zimy a brzy na jaře, včetně měsíce dubna. Můžete je mít ve žlabech ve skleníku, připraveni na kultivaci, když pominula rizika mrazu.

Existují odrůdy, které můžete zasít na podzim a poté během zimní sezóny.

<

Při sklizni je ředkvička skvělou plodinou, která může být dobrými přísadami do různých pokrmů. Ředkvička může tělu poskytnout nespočetné zdravotní výhody. Mezi ně patří být dobrým zdrojem potravy pro zlepšení kardiovaskulárního zdraví, řízení krevního tlaku, zlepšení imunity, posílení krevních cév a nejlepší pro hydrataci.

Semena salátu

Mezitím jsou salátová semínka tím, co potřebujete, když si chcete udělat čerstvý salát. Ty mohou být zasety do poloviny sudu nebo tácku ve skleníku pro použití v domácnosti. Poté můžete semínka zamíchat do menšího množství písku, aby se zabránilo jejich silnému setí. Sazenice mohou také ideálně růst, když jsou v rozestupu 0,5 palce. Může trvat maximálně 45 dní, než vaše semena salátu mohou dozrát.

Jakou zeleninu mohu nyní pěstovat v Hampshire?

Právě teď je v Hampshire jarní sezóna. Mezi zeleninu, která může ve vašem skleníku nejlépe růst, patří:

 • Fazole
 • Cowpeas
 • Kukuřice
 • Tykve
 • Dýně
 • Okurky
 • Meloun
 • Tykve a
 • Slunečnice

Kdy bych měl vysadit zahradu v Hampshire?

Kdy začnete vysazovat semena ve skleníku v Southamptonu, Hampshire musí hodně vzít v úvahu. Teplota je; zaprvé, počasí je druhá věc. Můžete se podívat na tohoto průvodce, který vám pomůže najít nejlepší měsíce pro vhodné plodiny.

 • Mezi 5. března a 1. květnem zde rostou doporučené rostliny: artyčok, kedluben, chřest, cibule, rebarbora, brokolice, hrášek, špenát, zelí, Ředkvičky a tuřín.
 • Od 30. března do 1. května můžete pěstovat řepu, hlávkový salát, brambory, mrkev, petržel, kozí brada, květák, petržel, mangold endive.
 • Od 5. května do 1. června začněte vysazovat něžné rostliny, včetně celeru, špenátu, okurky, letní dýně, suché fazole, kukuřice sladké a fazole snapové. < / li>
 • Do 10. června můžete mít meloun, dýně, lilek, rajče, fazole Lima, meloun, pepř a zimní squash.

Načasování je rozhodující nejen při výsadbě polytunnelů, ale také v různých aspektech zahradničení. Některá semena jsou mimo sezónu a nebudou dobře růst, když je zasadíte ve špatný měsíc. Navzdory výhodě, kterou polytunnel nabízí, kde můžete tyto rostliny v ideálním případě mít kdykoli, je třeba stále uvažovat o správném plánování, kdy mají být tato semena vysazena.