Kdy se ucházet o rostoucí prostor Polytunnel v laskavém grantu

V tomto článku se dozvíte více o tom, kdy žádat o rostoucí grant typu vesmírnýpolytunnelin. Pokud byste se kvalifikovali jako vášnivý zemědělec, pak jedním z aspektů, které byste možná chtěli prozkoumat, jsou zahradnické granty. Poskytuje pohled na to, že jde o druh finanční pomoci, kterou mohou zahradnické projekty potřebovat, a pokud si myslíte, že je, máte pravdu.

Na základě údajů z American Public Gardens Association je poskytováno několik grantů pro neziskové zahrady, které by se mohly vztahovat na vaše potřeby a přání jako veřejné zahrady. Mnoho z nich má svá vlastní pravidla, takže je nezbytné zajistit vaši způsobilost a kvalifikaci vašich rostoucích prostor. Kdy je třeba se přihlásit, je rovněž kritickým bodem, který je třeba zvážit.

Jak připravujete Apolytunnel na výsadbu?

Nejprve zjistíme, jak můžete připravit apolytunnel na výsadbu. Pro ty, kteří vlastní vyhřívaný skleník, je prosinec doporučeným měsícem pro pěstování lilií. Obecně platí, že zimní měsíce jsou v lednu obvykle na izolaci skleníku, a když přijde únor, je ideální doba na sterilizaci zásobníků a nádob na osivo.

 • Krok 1: Organizace skleníku
 • Krok 2: Čištění skleníku
 • Krok 3: Příprava půdy pro vnitřní výsadbu
 • Krok 4: Kontrola vodního systému
 • Krok 5: Čištění spádového systému skleníků
 • Krok 6: Kontrola vodních pupenů
 • Krok 7: Přidání větracích otvorů ve skleníku
 • Krok 8: Stínování skleníku
 • Krok 9: Instalace elektřiny
 • Krok 10: Vytápění skleníku

Pojďme nyní k ústřednímu bodu diskuse, k podpoře v oblasti zahradnictví. Co jsou zahradnické granty a jaké jsou kroky pro podávání žádostí?

Co jsou zahradnické granty?

Mohou vám být poskytnuty různé zahradní granty na podporu neziskových zahradnických projektů, místních škol a komunit. Každý z těchto grantů je neustále aktualizován, takže máte přidružení a užitečné informace o tom, kdy o takové granty požádat.

Několik organizací může nabídnout pět procent pro školy, veterány a vhodné neziskové skupiny. K dispozici jsou také stránky o získávání finančních prostředků, které poskytují komunitě podrobnosti o zahradnických projektech a dalších sbírkách. Chcete-li začít, je nezbytné se spojit s fundraisery a organizacemi.

Jaké jsou nejlepší zahradní granty na světě?

Přijměte Učebnu

Posláním této organizace je zmocnit dnešní učebny k přípravě absolventů na jejich budoucnost. Prostřednictvím svých programů nabízejí financování pro školy a učitele.

Colorado Garden Foundation

Colorado Garden Foundation pracuje v různých zahradnických oblastech a udělila miliony grantů na financování státních zahradnických iniciativ. Výtěžek ze skupiny podpoří granty a letos bude otevřeno několik žádostí.

Granty na celý trh s potravinami

Cílem organizace je přinést jedlé zahrady ve vaší škole nebo pro vaše neziskové organizace. Díky tomuto programu mohou tyto entity proměnit venkovní prostory v praktické školní zahrady, které propojí děti s jídlem, oživí jejich kuriozity a podpoří osnovy každé třídy.

Junior Master Gardener

Tato organizace má projekt známý jako Learn, Grow, Eat & amp; Go, který propaguje tento interdisciplinární program mezi dětmi prostřednictvím fyzických aktivit, akademických výsledků, zahradničení, zážitků z jídla a vztahů s rodinou.

Herb Society of America Grants for Educators

Kromě těchto vzorků můžete ve svém online výzkumu najít i další. Program Herb Society of America Grants for Educators podporuje využití a znalosti bylin prostřednictvím výzkumu, vzdělávacích programů a sdílení zkušeností komunitě. Částka, kterou zemědělcům poskytnou, se bude pohybovat od 2 000 USD do 25 000 USD.

Kdy a jak se přihlásit

Grantové příležitosti se obecně zveřejňují na seznamech nebo oficiálních webových stránkách. Jsou stanoveny lhůty pro podání přihlášek, například k udělení grantu dochází v březnu 2021, termín pro podání přihlášek může být na konci ledna nebo 31. ledna 2021.

Věcné dary jako součást grantu musí být dokončeny do konce roku 2021. Komunitám, vzdělávacím institucím a skupinám městského zemědělství se doporučuje, aby o tyto dary požádaly. Částka z darů může dosáhnout až 40 000 $.

Uvažují se následující faktory:

 • Dosah, rozsah a dopad projektu na komunitu
 • Chybí komunitě přístup k čerstvým a ekologickým produktům?
 • Síťová podpora a další zdroje
 • Historie a legitimita instituce
 • Kompatibilita se změnami klimatu
 • Dokončení projektu a dopad na komunitu

Jak nastavíte malý skleník?

Grant se může vztahovat na kterýkoli z vašich skleníků; může to být mini skleník nebo komerční skleník. Chcete-li začít stavět malý skleník, musíte být připraveni splnit své povinnosti. Mezi ně patří dělení zón Polytunnelinto, návrh polytunnelinteriéru kolem lavičky, využití regálů ke zlepšení rostoucího prostoru a využití prostorů pod lavičkami.

Mezi další ukazatele, které je třeba zahrnout, patří skladování pod stolem, maximalizace horních oblastí skleníku a vytvoření systému označování rostlin.

Granty povzbuzují komunitu, aby si zahradnictví ještě více vážila. S finančními prostředky, které mohou poskytnout, mohou mít zahradníci, zemědělci a polytunnelenthusiasts více možností prozkoumat tyto oblasti. Proč nepodáte přihlášku ještě dnes?