Kdy Sázet Letničky V Minnesotě

Po posledním mrazu je nejlepší čas na výsadbu letniček v Minnesotě. Minnesota má náladový stav počasí, takže pro zahradníky je obtížné předpovědět přesné období, pokud jde o výsadbu ročníků.

Ve skutečnosti je zahradnickou povahou přesně předpokládat nejlepší termíny při výsadbě jejich letniček. Ale v oblasti s kolísavým teplotním stavem je velmi jemné to předpovídat.

Bylo řečeno, že časná jarní sezóna je nejlepší čas na výsadbu květin, což nám usnadňuje čekání na příjezd sezóny, ale na teplotě záleží. Chcete-li strávit více, kdy zasadit letničky v Minnesotě, přečtěte si níže uvedené tipy.

Zasazujte si letničky

Když se kalendář posune na duben, je jisté, že nemůžeme utéct z jarní sezóny. Zahrady květin, které nekonečně prospívají, jsou tak kouzelná místa, kam se toulat a vidět.

Skutečnost je; některé regiony zažívají ironická období. Pokud květiny kvetou v jiných státech, je Minnesota stále pokryta sněhovými vločkami. K růstu rostlin je nezbytná teplá teplota půdy i vzduch.

O tom pojďme diskutovat dále o správném čase pro růst ročníků v Minnesotě.

Datum posledního mrazu

Zimní období je docela zábavné, ale ne úplně mezi zahradníky, kteří pěstují jednoleté rostliny. Abyste mohli pěstovat roční rostliny, pamatujte na zimní a mrazivé termíny, které by mohly bránit růstu vašich letniček.

Jednoleté rostliny jsou rostliny „jedné sezóny“ nebo květiny, které každý rok přesazují zahradníci. Je důležité vědět, zda vaše jednoleté rostliny dokážou přežít při nízkých teplotách nebo by mohly zemřít na mrazivý okamžik – vyznačte si datum ve svém kalendáři, kdy je patrný výskyt posledního mrazu.

Zkontrolujte předpověď počasí, pokud se předpokládá, že bude mít teplá nebo studená teplota, protože se blíží datum.

Tyto jednoleté rostliny mají ve srovnání s odolností vytrvalých rostlin nebo keřů méně pevnou strukturu. Z tohoto důvodu mohou být velmi ovlivněny, když přijde chladná teplota. Na rozdíl od kořenů vytrvalých rostlin mají jednoleté rostliny malou hloubku kořenového systému zakopanou pod zemí.

Když městu vládne mrazivé počasí, voda se promění v pevné skupenství a může poškodit růst rostlin. V nejhorších případech někteří zemřou. Znalost výskytu dat mrazu opět zachrání vaše letničky před smrtí.

Noční teploty

Zahradníci jsou samozřejmě při pozorování dobré teploty na své rostliny velmi pozorní. Mají velké naděje na sluneční svit a pozor na výskyt srážek. Teplota nastavuje zásadní roli v růstu rostlin.

Je možné vysazovat letničky v noci? Ano, je to odpověď. Stále však záleží na teplotě v noci.

Během teplých dnů máte odvahu v pěstování rostlin na zahradě nebo v kontejnerech. Tyto dny podporují vaši důvěru v pěstování rostlin. Nezapomeňte na představu noci a dne, kdy se očekává, že 60denní den bude mít 40stupňovou noc.

Pro začátečníky je čekání na to, že vaše letničky budou během noci zasazeny na konstantní teplotu, která se pohybuje od 55 stupňů a více, považováno za dobré pravidlo.

Termíny výsadby

Poslední krok při výsadbě letniček musí být založen na jeho přesném doporučení počasí. S tím je trpělivost dobrým začátkem výsadby. Čekání je dobrým začátkem výsadby. Není třeba spěchat; trpělivost je ctnost.

U partnerských měst, jako je Minnesota, se očekává poslední květnový týden, kdy se budou datovat mrazy. V severních oblastech Minnesoty to trvá do června. Průměrné období, jako je toto, se stále mohlo mezi předchozí a pozdější dobou změnit.

Druhy ročních rostlin

Plánujete pěstovat své jednoleté rostliny? Pokud je vaše odpověď ano, je to skvělé! Naplňte svou oblast květinami, které vás mohou každý den inspirovat. Nejsou jen pro zobrazení, ale jsou také činiteli snižování našich uhlíkových stop.

K čemu je vědět, kdy zasadit letničky v Minnesotě, pokud to vůbec nemůžete použít?

Než se rozhodnete, stojí za zmínku, že i jednoleté rostliny mají různé druhy. Ne všechny jednoleté rostliny, které vidíte, mají stejnou kořenovou historii. Je čas, abyste využili svůj nejpreferovanější styl.

Vytrvalé ročníky

Letničky jsou rozděleny do tří různých skupin a jedna ze seznamu je vytrvalý roční typ. Tyto typy letniček mohou docela zvládnout mrazivou výzvu nízkých teplot.

Mezi tvrdé letničky patří mládenec, měsíček lékařský a hrachor vonný. Je to v rozporu s jinými ročníky, protože jejich volbou teploty je spíše chladné počasí než horké letní vedro.

Polotvrdé letničky

Polotvrdý je druhý druh jednoletých rostlin. Tento rok může tolerovat 30 stupňů Fahrenheita. Rostliny, které jsou zahrnuty do této kategorie, jsou ageratum, cleome, prašník, nicotiana, petunias a měsíčky.

Exotické nebo tropické letničky

Je to nejběžnější a nejoblíbenější typ letničky, mezi jinými typy. Ale jsou měkkým typem letniček. Rostliny, které jsou tropickými letničkami, jsou begónie a impatiens. Červen je obdobím výsadby tohoto typu.

Závěr

Dopřejte si to za svůj čas, učení při čtení nikdy nevyjde z trendu. Je důležité znát věci, které vás zajímají. Nyní už víte, kdy v Minnesotě vysadit letničky. Dbejte na povětrnostní podmínky a ledovou sezónu.

Pokud plánujete pěstovat letničky, buďte zahradníkem, který dbá na čas.