Je nevyhřívaný polytunnel bez námrazy?

Je jen přirozené, že zahradníci kladou tolik otázek o zahradnictví na bázi polytunnelů, například „Je nevyhřívaný polytunnel bez námrazy?“ Díky malému výzkumu brzy zjistí, že nevyhřívaný polytunnel může v něm udržovat teplotu až o 5 ° C teplejší než teplota venku. Obecně to bude stačit k tomu, aby rostliny byly bez mrazu.

Pokud nevíte mnoho o zahradničení tunelem, jste na správném místě. Podívejte se na tyto často kladené otázky.

Jak mohu udržovat MypolytunnelWarm během zimní sezóny?

Když teplota v zimním období poklesne, můžete svůj polytunnel udržovat v teple pomocí termostatu, ohřívačů, jako je KlimaHeat, a bublinkových fólií pro izolaci. Můžete také zkusit použít kompost, akumulovat tepelnou energii, cirkulaci vzduchu, větrání prostoru a udržování rostlin mimo studenou zem.

Když je zimní sezóna, obvykle máte během dne asi 5 až 6 hodin slunečního světla. Pokud však použijete správnou izolaci, je možné, aby váš polytunnel zůstal až o 30˚ teplejší než venkovní vzduch.

Které rostliny se nejlépe pěstují ve studeném skleníku?

Chcete-li pěstovat rostliny v období podzimu a zimy, zkuste vysadit čínské zelí, zelí, kale, špenát, bok choy, okopaniny, řepu, pórek, tuřín, mrkev, ředkvičky, pastinák, cibuli a rutabagy.

Udrží Mypolytunnel mé rostliny před zamrznutím?

Ano, apolytunnel může zabránit tomu, aby vaše rostliny zmrzly, protože během dne zachycuje teplo ze slunce. Abyste však měli jistotu, že budete své rostliny chránit během nejchladnějších nocí, je nejlepší jim poskytnout další ochranu, jako jsou bublinkové fólie, ohřívače a termostat. Váš skleník by spolu s těmito položkami měl stačit k tomu, aby vaše jemné rostliny nezmrzly.

Zahradnictví Ispolytunnel Lepší než venkovní zahrádkaření?

Ano, nespočet zahradníků po celém světě může potvrdit skutečnost, že pěstování rostlin uvnitř apolytunnelofferů přináší více výhod než tradiční venkovní zahradnictví. I když si možná myslíte, že zřízení vašeho tunelového tunelu může vyžadovat počáteční náklady, postupem času budete schopni tyto náklady a několik dalších získat zpět. Zde jsou některé z nejlepších důvodů, proč je zahrádkářství tunelů skvělý nápad.

Můžete si být jisti, že jsou vaše rostliny chráněny

Rostliny pěstované ve venkovních zahradách jsou trvale vystaveny nepředvídatelnému počasí. Rostliny pěstované v apolytunnel však potřebují ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako jsou krupobití, sníh, silné deště, silný vítr a vánice. Apolytunnelcan navíc chrání vaše rostliny před hmyzem a zvířaty, která je mohou zabít a zničit veškeré vaše zahradnické úsilí.

Nebudete potřebovat zahradní kůlnu

Yourpolytunnelcan slouží také jako skladovací prostor pro všechny vaše zahradnické potřeby – semena, nářadí, nářadí, příslušenství a vybavení. Kromě toho, že by bylo pro vás snazší tyto předměty uspořádat ve skleníku, budete mít také pohodlí, když je budete mít blízko k místu, kde je potřebujete použít.

Pro své rostliny můžete vytvořit nejlepší prostředí pro růst

Jednou z nejlepších věcí na nastavení vašeho polytunnellu je skutečnost, že můžete převzít plnou kontrolu nad růstovým prostředím vašich rostlin. Můžete použít různé nástroje a vybavení, abyste udrželi teplo a vlhkost uvnitř polytunnelatu na konzistentních úrovních bez ohledu na venkovní počasí nebo měnící se roční období.

Zatímco apolytunnel umožňuje udržet ničivé brouky venku, také vám umožňuje držet prospěšný hmyz. Patří mezi ně berušky, mšice, včely medonosné, vosy bridové, děvečkové brouci, střevlíci, lacewings, drobní pirátští brouci, vojáci brouci, spined chyba vojáka a tachinidové mouchy.

Prodloužíte vegetační období svých rostlin

Protože apolytunnel je řízené prostředí, umožňuje vám prodloužit vegetační období vašich rostlin. Kromě toho, že se můžete věnovat zahradnictví po celý rok, můžete si také vybrat pěstování sezónního ovoce a zeleniny nebo těch, které nepocházejí z vašeho regionu.

Získáte úplnou kontrolu nad svými produkty

Skleníkové zahradničení je vynikající pro vaše zdraví, protože si můžete být jisti, že potraviny, které si přinesete na svůj stůl, nejsou znečištěny pesticidy. S apolytunnelto, kde můžete pěstovat své jídlo, budete mít nepřetržitý přístup k čerstvým produktům bez toxických chemikálií, které by mohly být škodlivé pro vaše zdraví.

Můžete ušetřit peníze za nákupy potravin

Vzhledem k tomu, že zahradnictví pomocí polymeru vám umožní pěstovat si jídlo, určitě vám ušetří pěkný cent za nákupy potravin. A co víc, své oblíbené ovoce, zeleninu a bylinky můžete vysazovat také po celý rok!

Závěrečné úvahy o odpovědi na otázku „Je UnheatedpolytunnelFrost-Free?“

Potřebujete znát odpověď na otázku, „je neotopený tunel bez námrazy?“ a další dotazy týkající se udržování vašich rostlin v bezpečí a zdraví uprostřed zimní sezóny. To bude mít zásadní rozdíl v úspěchu vašeho zahrádkářského dobrodružství. Pokud jste někým, kdo vážně uvažuje o zahradničení tunelů, neztrácejte čas plotem – investujte do apolytunneltoday, protože to stojí za to.