Jaký je nejlepší hydroponický systém pro pěstování polytunnel squashu v zimě

Jaký je nejlepší hydroponický systém pro pěstování polytunnelsquashu v zimě? Následující odstavce mohou být technické, ale se stručnými a komplexními podrobnostmi o těchto systémech můžete mít hledané squashové plodiny.

Hydroponické systémy jsou v zahradnictví populární, protože to je způsob, jak můžete přeskočit půdu, nahradit jiný materiál pro podporu kořenů pro rostlinu a nechat vás pěstovat plodiny ve vodě bohaté na živiny. Budete potřebovat sladkou vodu, podporu kořenů, kyslík, světlo a živiny.

Jak pěstovat svůj squash ve skleníku

Toto je váš průvodce krok za krokem při pěstování tykve ve skleníku. Právě tady můžete na konci března až do května zasít semena své dýně. Budete muset začít semena z menších nádob, obvykle ve vzdálenosti čtyř palců se semenem v každém z nádob. Umístěte semena asi o palec hluboko a úplně je zakryjte půdou, když budete rostliny důkladně zalévat.

Při kultivaci squashu musíte vzít v úvahu prostor. Poskytne vám šest stonků rostoucích z velkých centrálních kořenů, se širokými listy, které vyplňují mezery, jak jen mohou.

Úrodě tykve se daří na slunečných místech, chráněných v teplé půdě a pro ně je váš polytunnel velmi vhodný. Můžete upravit tento vzorec: zasadte sazenice s vyvýšenými záhony tam, kde mají svůj vlastní prostor pro růst, a mohou vašim rostlinám poskytnout příležitost k růstu, protože listy squashu mohou být zároveň invazivní.

Kromě vesmíru hraje klíčovou roli také vaše půda. Kvalita má velký rozdíl, proto se ujistěte, že semena mají správnou kvalitu půdy, nejlépe smíchanou s bohatým kompostem, a pH asi 6,8 před setím a přemístěním sazenic.

Co mám vložit do MypolytunnelIn The Winter?

V zimě existuje spousta potenciálních rostlin a plodin, které byste mohli pěstovat. Zemědělské činnosti budou také velmi vzrušující, protože sbíráte dešťovou vodu pro zavlažování, budujete půdu obohacenou humusem a během zimy zasijete plodiny, které zahrnují fazole.

A pokud jste člověk, který nechce zasadit přímo do podlahy skleníku, můžete místo toho pěstovat zeleninu v pytlích nebo květináčích. Za prvé, cibule může růst pod skleníkem nebo starou vinnou révou ve skleníku.

Nejlepší možnosti mezi zimními plodinami jsou:

<

Pozoruhodná jako perfektní zdravá výživa, mrkev je chutná, výživná a křupavá. Plodiny jsou skvělým zdrojem beta karotenu, draslíku, antioxidantů, vitaminu K1 a dalších. Mají také spoustu zdravotních výhod a jsou vhodné pro hubnutí. V souvislosti s nižší hladinou cholesterolu a zlepšeným zdravím očí je mrkev zábavou být součástí každé kuchyně.

Řepa

Mezitím je řepa červená řepa, která je nejen oblíbenou zeleninou, ale také slavnými ingrediencemi pro kuchyně po celém světě. Jsou nabité esenciálními minerály a vitamíny, stejně jako rostlinnými sloučeninami, přičemž mnoho z nich má dokonce léčivé účinky.

<

Na druhé straně jsou jarní cibulky mladá cibule běžně označovaná jako jarní cibule a zelená cibule. Jsou vyrobeny z bílé základny, která se plně nevyvinula do dlouhých stonků zelené barvy nebo cibule. Cibule připomínající pažitku má zelené a bílé části použité v receptech a konzumované buď vařené nebo syrové.

<; rukola

Pepřovou povahu rukoly nikdy nevynecháte. Výrazná zelená chuť pochází z oblasti Středomoří a byla známá jako salátová rukola, italská řeřicha a rukola. Jsou obohaceny mimo jiné o vápník, draslík, kyselinu listovou, vitamín C, vitamín K a vitamín A.

<

Umění pěstování polytunnelů zahrnuje poznání rostlin, které jsou pro danou strukturu ideální. Jinak známý jako „jehněčí salát“ nebo „kukuřičný salát“, mache roste nejlépe v mírném nebo chladném počasí, například v zimě. Chcete-li je dobře zasadit, vyhněte se setí, pokud jsou teploty půdy vyšší než 20 stupňů Celsia. Když jsou vyšší než 21 stupňů Celsia, semena mají tendenci spát.

<

Když je ve sklenících, petržel může zrát maximálně 12 týdnů po výsadbě. Listy mohou být odtrženy od svých větví, což poskytuje vzrostlé stonky vzadu, aby udržely bylinu, a zatímco výtěžek koruny má tendenci iniciovat další růst, můžete začít přihazovat ty zvenčí, jak budete pracovat dovnitř.

<

Během zimy můžete v polytunách pěstovat více plodin. Tyto rostliny kapusty budou dobře s 18 palci prostoru mezi rostlinami. Můžete začít ohromovat dvě řady rostlin, když mezi sebou pěstujete nebo vyplňujete mezery mezi rostlinami cibulí, mangoldem nebo špenátem. Pokud nemáte dostatek zahradních prostor, je kale perfektní zeleninou v nádobách se slunným místem.

Co mohu pěstovat v nevyhřátém skleníku?

Co je nevytápěný skleník?

Nevyhřívaný skleník lze využít k pěstování zelených rostlin v zimním období, protože začínáte letními ročníky teplejšího období, poté rozmnožujete krajinné trvalky a ukrýváte mrazivé plantáže zimním chladem.

Kromě salátu a špenátu můžete v těchto nevytápěných sklenících pěstovat zeleninu, jako je brokolice a zelí.

Co můžete v takových sklenících pěstovat?

Mezi plodiny, které dokáží přežít mrazivé teploty a mrazy, patří řepa, mrkev, ředkvičky a tuřín. V sezóně můžete také pěstovat česnek a cibuli, aniž byste narazili na nějaké nehody. Kromě běžné kořenové zeleniny však existuje ještě několik příležitostí.

Jaký je nejúčinnější hydroponický systém?

Bylo řečeno, že aeroponická hydroponie je mezi ostatními považována za nejúčinnější. Pěstování zeleniny zahrnuje inovace z těchto systémů, stejně jako při pěstování květin a ovoce. U těchto systémů se řeší používání pesticidů a chemikálií a také ztráta vody, aby se snížilo o více než 90 procent.

U těchto hydroponických systémů využíváte mlžení, které přivádí živiny až ke kořenům. Na rozdíl od jiných systémů nejsou kořeny zaplaveny vodou a mezi krmením se nechají uschnout.

Jaký je nejlepší hydroponický systém pro pěstování polytunnelsquashu v zimě? Uzavřeným systémům je umožněno, aby se voda dostala zpět do sběrné nádrže, čímž se eliminuje odpařování živné vody. Systém se opakuje v pravidelně načasovaných rytmech.