Jaká je pro vás dobrá velikost Hobby Polytunnel

Co je to hobby skleník dobré velikosti? Další skvělá otázka k diskusi! Ale než cokoli jiného, ​​pojďme zjistit, jaká je správná velikost hobby skleníku a jaké jsou jeho účely.

Mnoho lidí dnes může najít několik prodejců hobbypolytunnelin v tomto odvětví a mnoho, kromě dodržování tržních standardů, mají také přidané funkce.

Váš hobbypolytunnel je dalším krokem, který sleduje velikost mini skleníku. Jakmile budete mít chuť pěstovat ve skleníku, možná budete chtít přijít a růst více. Hobby skleníky pojmou rostoucí plochy od 50 do přibližně 400 čtverečních stop.

Hobby skleníky bez větrání jsou známé jako jednozelené plantáže, kde si můžete nechat pěstovat plodiny jednou ročně. Thepolytunnelalso také umožňuje zahradníkovi pěstovat větší rostliny a poskytovat doma zeleninu a ovoce z farmy na čerstvou zeleninu.

Co je dobrá velikost pro skleník?

Obecně to záleží na tom, jaké jsou vaše potřeby, takže jejich znalost je nezbytná, abyste mohli začít s pěstováním ve skleníku.

Kompaktní prostor, který jste měli při spuštění semen, se může při plánování rostlin ztrojnásobit. Skleníky o rozměrech 10 palců jsou obvykle minimální velikosti pro zahradníky, kteří vážně vyžadují skleník.

Jak malý může ApolytunnelBe?

Pokud si myslíte, že skleníky jsou větší odrůdy, které vidíte v jejich nejklasičtějších podobách, pravděpodobně se mýlíte. Skleníky mohou být stejně malé jako mini skleník. Mini skleníky mají obvykle své správné větrání přirozeným tahem, zvláště když se oba konce vašeho polytunnelare otevřely, což vytváří takzvaný tunelový efekt.

Berte na vědomí, že thispolytunnelis není určen pro všechny typy zahradničení, ale pro ty, na které jsou skvělí, a proto jsou velmi užitečné. Zahájení osiva patří mezi nejlepší silné stránky mini-skleníků, zejména při použití s ​​jednou policí.

Na druhou stranu by více regálových jednotek mělo být umístěno na ideálních místech, aby se zabránilo stínování sazenic, které pěstujete. Jsou také nesmírně užitečné při klonování rostlin již v krajině, přičemž plastové kryty dokážou zachytit vlhkost, díky čemuž je pravděpodobnější, že rostliny úspěšně useknou nebo naroubují.

Jaký je nejlepší sklon střechy pro skleník?

Dalším zásadním bodem, o kterém je třeba mluvit, je nejlepší střecha pro váš skleník. Je skutečně pravda, že skleníky vyžadují nejlepší zastřešení. Můžete se spojit se střešními společnostmi nebo se na to zeptat svého poskytovatele tunelu.

Uvědomte si, že střecha skleníku musí mít dostatečný sklon, aby se zabránilo a zabránilo odkapávání kondenzátu a úniku. Důrazně se doporučuje nastavit sklon střechy 4:12 jako minimum. Štíhlý topolytunnel, který se rozprostírá až na šest palců od vašeho domu, vyžaduje minimálně osm palců vysoký, s dalšími čtyřmi palci pro každý další základ pro polytunnel, který sahá až ke zdi konstrukce.

Existuje několik typů sklonů střech pro skleník:

<;Lean-To-Tropic

Skleníky modelů štíhlého až tropického typu jsou zasazeny pod okapy vaší konstrukce, postavené na 32palcových dřevěných základových stěnách typu Sturdi-Built. Zajistěte, aby pod převisem střechy byl dostatečný prostor pro úplné otevření průduchů střechy s tunelem.

Garden Sunroom

Na pravé straně má místo několik dostupných výšek. U Garden Sunroom je umístěn na 18palcové betonové základové stěně, a protože základna nemá vedle sebe zabudované průduchy, můžete přidat žaluziové okno pro větší ventilaci.

Vlastní design

Zastřešení skleníků může být také navrženo na míru a postaveno tak, aby se vešlo pod okap převislého domu. Například střešní sklo se rozpíná jen kousek od linie střechy směrem ke speciálním skleněným stěnám, které se vyplňují pod střešním prostorem.

Musí být skleníky vzduchotěsné?

Taková skvělá myšlenka k diskusi, a když se ptáte, zda skleníky vyžadují vzduchotěsnost, odpověď je docela fascinující.

Je třeba vzít na vědomí hlasitou odpověď na skleníky, které jsou vzduchotěsné. Skleníky musí být schopny udržet teplo, zejména v chladnějších měsících a v noci. Přesto je nutné, aby ventilační otvory propouštěly čerstvý vzduch a sledovaly, zda během letní sezóny teploty tak stoupnou.

Přidává Apolytunnel hodnotu domu?

Rozhodně! Přidání složitě navrženého polytunnelu jistě přidá hodnotu vašim domovům. Přidáním hodnoty do domů se skleníky se zvýší její procento až o 11 procent, přičemž přichází s nejsofistikovanějším designem.

Ať už jde o peněžní hodnotu, pokud jde o prodej, thepolytunnelis je krásný pro trh, který je vášnivý v péči o plantáže.

<

Předtím, než budete mít svůj skleník, pečlivě spravujte výhody a nevýhody, když máte ve svém vlastnictví právo na tunel. Pokud se rozhodnete prosadit, je nutné provést konzultaci s inženýry nebo poskytovateli skleníků. Skleníky jsou hotové a budou instalovány pouze ve vaší nemovitosti.

Můžete mít před sebou plodné zahradničení. Ovoce a zelenina z farmy na čerstvé ovoce čeká na vaši rodinu a přátele. Co je to hobby skleník dobré velikosti? Pěstování plodin z polytunnelinů závisí na tom, zda byste měli mít mini skleník nebo hobby skleník.