Jak zřídit malou polytunnel ve Wisconsinu

Jak nastavit smallpolytunnelin ve Wisconsinu je snadné, stejně jako při instalaci apolytunnelin v jiných státech. Stát Wisconsin se nachází ve středozápadní části Spojených států a představuje pobřeží na dvou obzvláště velkých jezerech, jezer Superior a Michigan. To také ubytuje různé farmy a lesy, takže stát ideální místo pro mnoho zahradníků. „

Milwaukee, největší město ve Wisconsinu, je proslulé jako domov pro veřejné muzeum v Milwaukee a muzeum Harley-Davidson, které vystavuje nejhezčí motocykly. Ve městě sídlí také několik pivních skupin, které nabízejí několik prohlídek v pivovaru.

Co dělat ve Wisconsinu: Stát pro zahradníky

Pěstování v polytunnelinu ve Wisconsinu je úžasné a zábavné. Mezi byliny, ovoce a zelenina, které ve státě rostou skvěle, patří chřest, česnek, pórek, houby, řepa, ostružiny, brokolice, květák, fazole, hořký meloun, jablka, mrkev a další.

Majitelé domů, kteří spravují zahrady a skleníky, našli ve Wisconsinu skvělé místo k pobytu. Mezi věcí, které můžete ve státě dělat, je tryskání do jeskyně Mohyly, obdivování rostlin a květin ve státním parku Interstate, prohlídka státního kapitolu ve Wisconsinu nebo fotografování olbrichských botanických zahrad.

Stát je obdařen různými atrakcemi. Je to místo, kde můžete vidět umění a kulturu, vyzkoušet zábavní a kulturní představení, ochutnat místní jídlo a zažít venku. Jednou z užitečných aktivit, které můžete ve státě s rodinou a přáteli dělat, je zřízení skleníku.

Nastavení minipolytunnelů ve Wisconsinu

Při zakládání vašeho malého skleníku ve Wisconsinu musíte zvážit potenciál místa, aby vyhovoval struktuře i klimatu. Častěji bude postup podobný tomu, jak můžete nastavit ostatní státy polytunnelin.

Osvětlení oblasti a uspořádání polohy rostlin

Nejprve musíte být schopni zasadit nebo pěstovat světla a toto zařízení může pocházet z vašeho obchodu s domácími potřebami nebo zahradního centra. Světlo může napodobovat přirozené sluneční světlo, které můžete hledat ze žárovek povodňového typu a podlouhlých trubic zářivky.

Zadruhé byste měli být schopni uspořádat nebo umístit plodiny na lavici nebo na volně stojící polici v dosahu vaší elektrické zásuvky. Tato světla můžete uspořádat jen přibližně několik palců nad rostlinami.

Použití topných rohoží

Jak nastavit smallpolytunnelin Wisconsin může také zahrnovat použití různých topných rohoží. Za tímto účelem musí být tácy, kde jsou sazenice, nahoře na topných mapách. Tím je zajištěno udržování ideální teploty kolem 21 stupňů Fahrenheita. Některé nabízejí úplnou kontrolu termostatu teploty.

Kromě toho musí být zahradník také schopen udržet svou plantáž napojenou, být schopen nastavit světla vzhůru ve směru růstu rostlin a přesunout svou plantáž směrem k zahradě, jakmile jsou připraveny.

Další, než skončíme, jsou podrobnosti o načasování a teplotě.

Jak brzy může zahradník zasadit do skleníku?

Zahájení teplých sezónních plodin můžete zahájit v tunelech od března do dubna. Pamatujte, že nemusí být tolerantní k mrazu a mohou klíčit skvěle maximálně za osm týdnů. Tito zemědělci ve vyšších svazích nebo nadmořských výškách mohou počkat až do začátku dubna do května, protože mrazivé teploty budou na jaře.

Na jaké teplotě musí Thepolytunnel zůstat?

Musí to být od 27 do 29 stupňů Celsia. Tato ideální teplota bude zodpovědná za udržování vnitřního rozsahu teploty na nejstabilnější hodnotě.

Správná teplota

Vezměte na vědomí, že polytunnel hlavně produkuje ze slunečních paprsků k ohřívání vzduchu v interiérech, ale ostatní mohou doplňovat zdroje tepla a jsou zmocněni svými zdroji plynu a elektrickými ohřívači.

Větrání

Pak si musíte být vědomi ventilace. Podobně jako to, co máte v automobilu, i interiér budovy se musí rychle ohřát na přibližně 38 stupňů Celsia, když jste v teplých, slunečných dnech, takže musí být potřeba regulovat a vyrovnávat teplotu, aby se zabránilo usmrcení rostlin.

Vaše skleníky musí být vybaveny větráním, které může mít podobu horního větracího otvoru, který se otevírá k poklopu až ke stropu, ventilátorů a bočních větracích otvorů, které mohou přitahovat chladnější vzduch a odvádět teplý vzduch. Můžete zvolit použití ventilačních otvorů, které pracují ručně nebo automaticky. Pamatujte, že vaše manuální systémy jsou cenově dostupnější, ale musíte si uvědomit, že během dne zavřete ventilační otvory a otevřete dveře a necháte to zavřít během noci.

Někteří lidé to mohou považovat za stresující a pro lidi, kteří nemusí být doma během dne, by to mohlo způsobit problém, když se najednou změní počasí. Ventilační systémy s automatickými funkcemi musí pracovat se senzorem, který má tendenci se dotýkat ohřevu, když se teplota změní pod normální rozsah, a mohl by znamenat, jak může váš chladicí a topný systém fungovat.

Balení

Takový slibný stav pro zahradu ve Wisconsinu a jak založit malýpolytunnelinský Wisconsin zahrnuje brát na vědomí různé úvahy, aby bylo zahradnictví triumfem.