Jak zasadit semena trajektu Morse. 1 Tajemství vědět

Pokud si nejste jisti, jak zasadit semena Ferry Morse, vězte, že porozumění balíčku semen je vše, co potřebujete vědět. Společnost Ferry-Morse Seed Company je bezpochyby jedním z nejdůvěryhodnějších dodavatelů semen, takže není divu, že se s jejich produkty ocitnete. Společnost nabízí mnoho výběrů semen, včetně odrůd organických a dědictví, a všechny nejsou geneticky modifikované.

Ale jako každé semeno, i vy potřebujete vědět, jak úspěšně zasadit semena Ferry Morse. Na konci dne jsou semena citlivá na náročné podmínky, takže je nejlepší začít s nimi v interiéru. Škůdcům a rizikům počasí se můžete vyhnout pomocí skleníku a počínaje kvalitními semeny Ferry-Morse byste měli mít jistotu, že budete mít zdravé rostliny.

To bude samozřejmě možné pouze tehdy, pokud semena dosáhnou ideálních podmínek klíčení a pěstování, které je ve skleníku snazší zajistit, udržovat a kontrolovat.

Komplexní průvodce, jak zasadit semena Ferry Morse

Co jsou semena Ferry Morse?

Organická semena

Jak již bylo zmíněno dříve, semena Ferry Morse nejsou GMO semena, takže jsou ideální pro ekologické zahradničení. Podle společnosti jsou jejich organická semena z rostlin pěstovaných bez pesticidů, fungicidů a syntetických chemických hnojiv. Budete se cítit mnohem bezpečněji, když víte, že nehrozí žádné chemické zbytky a že budou pěstovány ekologicky, rostliny ze semen Ferry Morse již budou připraveny na podmínky organického pěstování.

Semena dědictví

Pokud chcete vědět, které z nich jsou certifikovány, můžete na paketu dokonce vyhledat ikonu USDA organického produktu. Ale kromě organických semen má Ferry Morse také odrůdy dědictví. Tato semena pocházejí z otevřeně opylovaných rostlin, které přežily mnoho generací.

Jsou tu již více než 50 let, takže víte, že tyto rostliny mají stálou a spolehlivou kvalitu. Díky tomu, že jsou otevřeně opylovány, jsou tato semena přirozenější a ve srovnání s ostatními je můžete na konci sezóny uložit pro použití v příštím roce.

Pokud chcete osvědčená semena, nejlepší volbou jsou odrůdy dědictví.

Pochopte počáteční balíček

Nyní, když rozumíte dvěma druhům semen Ferry Morse, nejlepší způsob, jak je zasadit, je zkontrolovat balíček semen. Na přední straně uvidíte obecné informace o identitě rostliny, například její typ, je-li organická nebo dědictví, rostoucí výška a její vlastnosti nebo klíčové vlastnosti. Na základě těchto skutečností vyhledejte více o požadavcích vašeho závodu.

Balíček obsahuje také pokyny pro výsadbu, dobu pěstování a tipy pro péči, abyste byli připraveni od setí po sklizeň.

Rozmanitost

Při výsadbě semen musíte vědět, jakou odrůdu rostliny používáte. Možná budete muset použít jiný typ vhodný pro vaši zónu odolnosti, nebo možná budete muset splnit další požadavky. Tímto způsobem můžete odpovídajícím způsobem upravit podmínky tunelů při spouštění semen Ferry Morse.

Tipy a pokyny pro výsadbu

První řádek může zmínit rostlinu v balíčku a druhý řádek specifikuje konkrétní kultivar nebo plemeno. Ferry-More vám také řekne druh rostliny nebo je-li roční nebo trvalka. Pokud jde o výsadbu, můžete zkontrolovat počet semen osiva „sejte snadno“ a naplňte váhu většiny semenných balíků.

Některé další užitečné informace, které můžete předem zkontrolovat v balíčku, jsou místo, kdy a jak zasít semena, dny klíčení a sluneční požadavky. K dispozici je také barevně vedená mapa, která vám ukáže nejlepší čas na výsadbu na základě vaší odrůdy a umístění. Na závěr nezapomeňte zkontrolovat datum balení, abyste zajistili vyšší šanci na klíčení.

Nejlepší způsob, jak zasadit semena Ferry Morse

Paket je jedním z nejlepších tajemství úspěchu vašich semen Ferry-Morse, protože obsahuje informace zajišťující přežití a růst semen. Chcete-li však dále zaručit produktivní zahradu, zvažte použití apolytunnel ke spuštění semen. Při spouštění semen nemusíte být omezeni a je možná celoroční produktivita, protože podmínky můžete ovládat uvnitř.

Zasaďte semena Ferry Morse do květináče nebo podnosů naplněných vlhkou směsí pro zahájení semen. V závislosti na pokynech může být nutné zakrýt nádoby a udržovat vlhkost média. Později můžete přebytečné sazenice naředit a přihnojit podle požadavků rostlin.

Před transplantací venku změřte, kdy jsou rostliny dostatečně zralé pro vytvrzení. Pokud počasí stále není uspokojivé, můžete pokračovat ve pěstování semen ve skleníku. O úspěch vaší zahrady se nemusíte bát, protože používáte kvalitní semena z důvěryhodného zdroje a pěstujete je v ideálním prostředí.

Jedinou věcí, kterou musíte udělat, je vždy pečlivě kontrolovat své rostliny a důsledně je udržovat od setí po sklizeň.

Závěr

Ferry-Morse je jedním z důvěryhodných zdrojů semen. Věděli jste ale, že můžete rychle pochopit, jak zasadit semena Ferry Morse kontrolou jejich balíčků? Obecné informace, které budete potřebovat k úspěšnému zasazení semen, jsou vzadu.

Zahrnují, kdy, kde a jak zasít semena, a dokonce existuje barevně vedená mapa, která vám poskytne ideální dobu setí podle vaší polohy a odrůdy rostlin. Můžete také plánovat lépe, protože balíček obsahuje další rostoucí požadavky a očekávané dny klíčení. Celkově lze říci, že použití semen Ferry-Morse je pohodlný způsob, jak začít svou zahradu, protože již přicházejí s tipy a návrhy přímo v balíčku semen.