Jak ukotvit stan ve vašem dvoře na tunel

Snažíte se přijít na to, jak ukotvit apolytunneltent ve vašem dvoře? To je jeden z mnoha faktorů, které musíte vzít v úvahu, když plánujete posunout své zahradnické úsilí na další úroveň prostřednictvím polytunnelgardeningu. Koneckonců, nastavení jejich polytunnelů je investice.

Pro začátek si přečtěte nejčastější dotazy, které se lidé ptají a které souvisejí se založením apolytunneltent na zahradě:

Jak ukotvíte apolytunnel k zemi?

Pokud se snažíte svůj polytunnel ukotvit k zemi, musíte se ujistit, že je jeho základna bezpečně připevněna k zemi pomocí kotevních šroubů i upevňovacích hmoždinek. Nejlepší je použít upevňovací hmoždinky, které mají průměr alespoň 8 mm. Pokud je půda tvrdá a váš polytun nikdy nemá kotevní body, použijte pozinkované podpěry šroubových sloupků, které jsou dodávány s upevňovací deskou.

Můžete dát apolytunnelonovou trávu?

Ano můžeš. Budete se však muset ujistit, že máte ukotvené zemní kotvy, abyste bezpečně udrželi místo polytunnelinu. Když získáte správný druh polytunneltentu, můžete si být jisti, že jeho integrální základna je speciálně navržena tak, aby se vešla do půdy. Jen se ujistěte, že sundáte nejvyšší úroveň svého trávníku, pokud se rozhodnete na trávníku.

Jaká je nejlepší základna pro skleník?

Nejlepší základna pro apolytunnel je pevný betonový základ. Kromě toho, že jde o nejodolnější variantu, je to také praktická volba. Pokud si plánujete pořídit velký skleník, bylo by pro vás jednodušší nastavit jej nad úroveň země.

Kam mám dát dvoře apolytunnelin?

Dobré pravidlo by bylo na jižní nebo jihovýchodní straně vašeho domu. Ujistěte se, že najdete místo, které během podzimní a zimní sezóny dostane nejvíce slunečního světla. Pokud toto umístění není pro vás možné, zkuste nastavit svůj polytunnelon na východní straně vašeho domova.

Jak mohu zabránit tomu, aby Mypolytunnel odletěl?

Můžete snadno zabránit tomu, aby váš polytunneltent odfoukl, pokud ho umístíte na chráněné místo. Může to být oblast za vaší garáží nebo na rohu vaší venkovní zahrady. Můžete také zkusit nainstalovat kolem svého skleníku dřevěný plot, nebo můžete také použít větrnou síť.

Měl bych vyzkoušet svou práci u Polytunnel Gardening?

Vyzkoušet zahradu se zahradou je jedním z nejchytřejších zahradnických rozhodnutí, která kdy uděláte. Ačkoli to vyžaduje počáteční počáteční náklady, výhody polytunnelgardeningu výrazně převažují nad náklady na jeho zřízení. Abyste měli lepší představu, podívejte se blíže na nejlepší důvody, proč byste měli zvážit zahradu na tunel:

Můžete svým rostlinám vytvořit optimální prostředí pro pěstování

Jedna z nejlepších věcí na tom, že máte svůj polytunnel, je, že vám umožňuje převzít plnou kontrolu nad růstovým prostředím vašich rostlin. To znamená, že budete schopni udržovat teplotu a vlhkost uvnitř krytu na přiměřeně konzistentních úrovních s použitím konkrétních nástrojů, technologií a vybavení. Chcete-li dále posílit jejich růst, můžete uvnitř také uchovávat prospěšný hmyz, jako jsou paraziti mšic, čmeláci, prospěšní hlístice, predátoři mšic, lady brouci, zelení lacewings, chyby vojáků, paraziti můry vajíček, paraziti molice, kudlanky nábožné, pirátské chyby a mnoho dalších.

Apolytunnel chrání vaše rostliny před nepříznivým počasím, škůdci a škůdci

Venkovní zahrady jsou vždy na milost a nemilost náladám Matky přírody. Zahradníci by museli provést nouzové přípravy, aby se mohli vypořádat s drsnými povětrnostními podmínkami, jako je silný vítr, nadměrné deště, vánice, sníh a krupobití. A co víc, musí se také vypořádat s neustálou hrozbou sezónních škůdců a ničivých zvířat, která by mohla zneškodnit veškeré jejich zahradnické úsilí.

S Polytunnelgardening si můžete být jisti, že struktura bude schopna poskytnout účinnou vrstvu ochrany před živly, brouky a zvířaty, které by mohly poškodit vaše jemné rostliny.

Umožňuje vám pěstovat více rostlin a prodloužit vegetační období

Pokud si založíte skleník, můžete snadno prodloužit vegetační období svých rostlin. Protože budete moci regulovat teplotu uvnitř skříně, vaše ovoce, zelenina, byliny a květiny si budou moci užít teplejší prostředí, které jim umožní maximalizovat jejich růstový potenciál. Navíc budete mít možnost pěstovat exotické rostliny, které nepocházejí z vašeho regionu.

Budete si moci vypěstovat jídlo

Vzhledem k tomu, že vám váš polytunnel umožňuje pěstovat jídlo, pomůže vám to výrazně snížit výdaje na potraviny. Můžete si být jisti, že si vy a vaše rodina budete po celý rok užívat čerstvé produkty, aniž byste se museli starat o kolísání cen. Vaše schopnost vytvořit optimální prostředí pro růst vašich rostlin vám navíc usnadní sklizeň mimosezónních potravin nebo vyšší výnos plodin.

Závěrečné úvahy o tom, jak ukotvit stan apolytunnel ve vašem dvoře

Nyní, když jste konečně zjistili, jak ukotvit apolytunneltent ve vašem dvoře, na co ještě čekáte? Nastavte si svůj polytunnelup a užívejte si krásných výhod zahradního polymeru!