Jak teplé jsou rostliny, které zůstávají v malé vyskakovací polytunnel

Vzhledem k tomu, že vaše rostliny potřebují k přežití teplo, každý nadšenec do zahradnictví se zeptá: „Jak teplé zůstávají rostliny v malém vyskakovacím skleníku?“ To do značné míry závisí na teplotě uvnitř skleníku a ideální teplota je mezi 80 až 85 stupni F. S tím tedy musíte vědět, jak udržovat teplotu polytunneltributoru stabilní.

Skleníky se při vytápění interiéru spoléhají hlavně na sluneční světlo, ale některé mají další zdroje tepla, jako jsou plynové nebo elektrické topné články. Mějte však na paměti, že se váš polytunnel může rychle zahřát, a pokud za slunečného dne překročí 100 stupňů F, riskujete poškození rostlin. Zajistěte, aby váš polytunnel byl dobře větraný a umožňoval proudění vzduchu dovnitř a ven ze skleníku.

V chladnějších oblastech můžete svůj polytunnel udržovat v teple přidáním topných systémů, obalením stěn bublinkovou fólií, zvednutím rostlin ze země atd.

Co je to malý vyskakovací skleník?

Jak název napovídá, malý pop uppolytunnel je menší než průměrný skleník. Jsou navrženy pro pohodlí, kde uživatelé mohou skleník snadno sestavit a rozebrat. Vyskakovací skleníky jsou obvykle vyrobeny z odolných materiálů z PVC, které můžete společně zipovat. Tyto skleníky přicházejí v různých velikostech – od roztomilých stolních skleníků až po víceúrovňový design terasy.

Mini pop uppolytunnel funguje stejně jako správný skleník a poskytuje vašim rostlinám bezpečný uzavřený prostor pro růst a prosperitu. Budete je moci chránit před venkovními prvky a zároveň zajistit, že dostatek tepla a vlhkosti je udrží naživu a zdraví.

Co můžete pěstovat v mini skleníku?

Většina zahradníků používá k zahájení růstu rostlin především mini-skleníky, než je přesadí do zahrady. Například pokud zasadíte zeleninová semínka, je pop-uppolytunnel ideálním místem, kde můžete začít. U menších jednopatrových skleníků bez regálů můžete toto použít k ochraně něžných rostlin během zimních měsíců nebo před silným deštěm, aby na ně nepůsobil mráz ani zima.

Poté, co vaše sazenice dospějí a byly přeneseny do vaší zahrady, můžete použít minipolytunnel, abyste udrželi všechny své zahradní materiály na jednom místě. Udržujte své zásoby jako hrnce, provázky, značkovače rostlin, pytle s hlínou a další nástroje uvnitř.

Hlavní důvody, proč mít sadu MinipolytunnelKit je skvělý nápad

Většina rostlin se nejlépe daří v teplých teplotách, takže jejich udržování uvnitř teplotně řízeného polymeru má smysl. Malé skleníky vám usnadní pěstování vašeho oblíbeného ovoce a zeleniny. Kromě toho zde jsou další důvody, proč je dobrý nápad mít minipolytunnelkit:

Chraňte své rostliny před hmyzem a zvířaty

Hmyz a zvířata (mšice, brouci, hlodavci a králíci, mimo jiné) by rádi snědli vaše plodiny. Pokud nechcete přijít o měsíce tvrdé práce nad těmito otravnými tvory. Umístěním dovnitř je apolytunnel chrání před škodlivým hmyzem a zvířaty a chrání je před infekčními chorobami, které mohou infikovat vaše rostliny.

Chraňte své rostliny před nepředvídatelnými povětrnostními podmínkami

Silné deště, bouře, nadměrné teplo a silný vítr mohou také vaše rostliny poškodit. Pokud žijete v oblastech s nepředvídatelnými povětrnostními podmínkami, může být výhodnější umístit vaše rostliny do skleníku. Tímto způsobem zůstanou v bezpečí před nepříznivými povětrnostními podmínkami, zejména u citlivějších rostlin.

Různé tvary a velikosti

Skleníky přicházejí v různých tvarech a velikostech a ne všechny skleníky jsou velké a luxusní. I když jsou skleněné stěny výjimečně krásné, mohou být opravdu drahé. Goodpolytunneld nemusí být velký; vše, co potřebujete, je dostatek místa pro udržení rostlin naživu. Mini skleníky jsou ideální pro průměrného majitele domu.

Skvělé pro zahradníky s omezeným prostorem

Pokud se chystáte pěstovat a pěstovat plodiny, ale nemáte moc místa, je minipolytunnel perfektním řešením. Standardní velikost minipolytunnelis je asi 6 stop, ale pokud je pro vás příliš velká, existují i ​​menší možnosti. Můžete je umístit na své terasy, paluby, balkony a dokonce i na své stoly.

Perfektní pro začátečníky, kteří se učí zahrádkářství tunelů

Chcete se dozvědět více o zahradnictví na tunel? Nejlepší způsob, jak se naučit lana, je použít mini skleník. Je to levnější, pohodlnější a méně trvalé než větší chytrosti. Jakmile se naučíte vše, co potřebujete vědět, můžete se rozhodnout, zda chcete upgradovat na větší skleník.

Začněte s výsadbou brzy

S mini skleníkem můžete začít s výsadbou ještě předtím, než začne ve vaší oblasti chladné období. Můžete tam začít pěstovat sazenice a jakmile se oteplí počasí, budete je moci znovu zasadit do své zahrady. Díky včasné výsadbě můžete sklízet plodiny dříve než obvykle.

Sečteno a podtrženo: Jak teplé zůstávají rostliny v malém vyskakovacím skleníku?

Jak teplé tedy zůstávají rostliny ve vyskakovacím skleníku? Rostliny uvnitř vašeho tunelu by měly mít teplotu 80 až 85 stupňů F. Pokud je venku příliš chladno, udržujte teplo uvnitř instalací topného systému, balením bublinkové fólie a dalšími. Na druhou stranu, pokud je váš polytunnel příliš horký, nechte své rostliny dýchat správným větráním.