Jak přidat terpeny ke květině. Rychlé a snadné způsoby

Pokud vás zajímá, jak přidat terpeny ke květu, chcete odlišit kroky pro mleté ​​konopné květiny a celé sušené květiny nebo pupeny. Není třeba navrhovat strukturu, protože proces je přímočarý, s několika drobnými rozdíly v závislosti na tom, čím chcete terpeny napustit. S tolika tipy na internetu může být frustrující najít jednoduchého průvodce tímto procesem.

Pěstování konopí ve skleníku je výhodný způsob, jak dosáhnout kvalitního výnosu. Budou však chvíle, kdy budete vyrábět konopné květiny, které chutnají nevýrazně a seno. Proces sušení květin také snižuje vůni a chuť a výsledný produkt by byl zklamáním a méně účinný.

Chcete-li zachránit své nevýrazné konopné květiny, můžete je získat zpět v optimální kvalitě vyluhováním terpenů. Níže jsou uvedeny způsoby, jak úspěšně přidat terpeny, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Kompletní průvodce přidáváním terpenů ke květu

Než začnete, musíte mít obecnou představu o tom, co jsou terpeny. Jedná se o aromatické sloučeniny, které se neomezují pouze na rostliny konopí. Když přidáte terpeny ke květinám, stane se, že vytvoří novou vysokou úroveň a můžete dokonce experimentovat podle svých preferencí a typu vysoké úrovně, které chcete dosáhnout.

Jak již bylo zmíněno dříve, infuze konopí terpeny zlepší jeho kvalitu, zvláště když vysychá nebo chutná zatuchle. Pěstitelé jsou však oblíbeni, aby svým květům nalili terpeny nejen kvůli výsledným zkušenostem, ale také kvůli svým lékařským výhodám.

Přidávání terpenů k mletým konopným květům

Řekněme, že chcete přidat terpeny na mleté ​​konopné květiny, je to stejně snadné jako přidání terpenového izolátu na mlýnku po zabalení. Typickým měřením je kapka nebo dva z vámi vybraného terpenového izolátu a můžete také použít konkrétní terpeny pro konopí nebo konopí, které používáte. To zlepší chuť mletých konopných květů a celkově lepší výsledky při jejich použití.

Přidávání do celých sušených květin nebo pupenů

Naplnění celých sušených květin terpeny je také jednoduché, ale pro lepší výsledky je lepší je rozdělit na malé dávky v pytlích. Docela podobné mletým konopným květům, na každou dávku jednoduše přidáte několik kapek terpenu. Dobře protřepejte tašku, abyste se ujistili, že jsou všechny květiny dobře nalité, a zároveň dávejte pozor, abyste to nepřeháněli.

Dobrým poměrem je dávkování dvou kapek terpenového oleje na jeden gram konopí nebo 0,2 mm terpenu do dýmky. Abyste předešli přehnanému použití, použijte kapátko a změřte své preference. Přidání příliš mnoha terpenů může také zničit zážitek, protože přemůže samotnou plevel.

Je lepší začít s jednou až dvěma kapkami, protože terpeny jsou velmi silné, protože se koncentrují. Nejen, že skončíte pouze s chutí a vůní terpenu, ale příliš mnoho může také způsobit bolesti hlavy.

Měření pro přidání terpenů

Abychom vám dále pomohli úspěšně nalít terpeny do produktů, můžete si tyto návrhy pamatovat podle toho, co budete používat. Například 1 až 5% z celkové hmotnosti je dobrým měřením pro koncentráty. I když můžete použít koncentrát speciálně pro kmen nebo profil, který máte, můžete také použít terpenové izoláty a přizpůsobit profil kmenu.

Pokud do olejů přidáváte terpeny, bude to záviset na účinku, kterého se snažíte dosáhnout. Měření 2% na každou 1: 1 tinkturu CBD: THC je vynikající pro zlepšení spánku, ale vždy můžete začít na nízké úrovni. Můžete také mít 0,02 gramu terpenu na gram a přidat jej dříve, než rozbije úplně zaschne.

Na druhou stranu je jedna až dvě kapky na gram užitečné měření pro přidání terpenů do destilátu. Ujistěte se, že používáte skleněnou nádobu a utěsníte ji přes noc, protože tento proces je mírně složitý, protože by se terpeny mohly vařit. Hlavním cílem je vždy začít na nízké úrovni a přizpůsobovat se bez ohledu na to, kam přidáte terpeny.

Proč do produktů z konopí přidávat terpeny?

Jak bylo krátce diskutováno dříve, terpeny zvyšují celkový zážitek a zlepšují chuť sušených a nevýrazných květů. Pomocí těchto sloučenin můžete vytvořit produkt specifický pro váš vkus, potřeby a nálady. Terpeny dokonce pomáhají tělu zpracovávat a zvyšovat účinnost CBD a THC.

Více tedy terpeny nabízejí různé zdravotní výhody, jako je zpomalení růstu rakoviny, sedativní účinky a protizánětlivé vlastnosti. Infuze květin terpeny je obecně jednoduchá, pokud změříte přidané množství. Vy se znáte sami nejlépe, takže se nemusíte nadchnout používáním spousty terpenů, které by mohly produkty zničit.

Závěr

Pokud skončíte s květinami podobnými senu, můžete je stále vylepšovat a vytvářet pro vás uspokojivý zážitek. Chcete-li tak učinit, naučte se přidávat terpeny ke květu a pamatujte si doporučené množství, které chcete přidat. Obecně je přidání terpenů ke květinám tak jednoduché, jako přidání izolátu na mlýnek nebo do sáčku celých květin.

Závěrem lze říci, že terpeny pomáhají zlepšit zkušenosti s konopnými produkty a umožňují vám je upravit podle vašich preferencí. Je však důležité si uvědomit, že terpeny jsou vysoce koncentrované, takže je lepší začít s 2% nebo dokonce s jednou až dvěma kapkami a poté měřit, pokud chcete přidat další.