Jak pověsíte stínidlo v hobby polytunnelu

Při pěstování rostlin, existují scénáře, kde byste měli vědět: Jak zavěsíte stínidlo v hobby skleníku?

Suché klima z přímého slunečního světla, které prochází skleněným povrchem polytunu během letní a jarní sezóny, může spálit listy rostliny, protože podporuje škůdce, jako je červeně zbarvený roztoč, aby ovlivnili vaše plodiny, jako jsou papriky a rajčata.

Stínicí tkanina může také zajistit správnou cirkulaci vzduchu a vlhkost, protože vytváří stín se skleníkem, což mu umožňuje růst v méně extrémním prostředí. To může ovlivnit podmínky v tropech, díky nimž se vašim rostlinám daří, aniž by byly spáleny nebo spřáteleny.

Aby to bylo možné úspěšně, nemusí to způsobovat komplikace nebo to nemusí být drahé. Hlavním cílem je být schopen snížit teploty interně.

Hanging the Shade Cloth: How do you installpolytunnelShading?

Existují tři konkrétní způsoby, jak můžete zavěsit stínové oblečení se skleníkem a nabídnout stín pro vaše plodiny a plantáže, stejně jako pro květinové rostliny.

Použití stínicí sítě v exteriérech

Nejprve můžete použít značný kus svého zkřížení, nebo ho můžete jednoduše mít nad střechou mimo skleník. Dokážete si představit, jak to právě teď vypadá. Chcete-li to posílit, můžete použít klipy k jejich umístění na správné místo a zajistit, aby byly dostatečně velké, aby jejich hrany mohly dosáhnout až k podlaze. V tomto okamžiku to můžete zvážit obrovskými kameny nebo kameny.

Použití odstínové malby

Stínovou barvu lze snadno aplikovat na svůj skleník. Vždy, když to budete potřebovat, musí být mimo vaši sklenici. Nejlepší barevný odstín musí být účinný a zároveň odolný proti sprchování, ale mějte na paměti, že toto musíte v posledních fázích sezóny ještě jednou umýt.

Bude interní stínovací síť efektivní?

Zahradníci dobře vědí, že jejich stínící tkaní vyrobené z plastu se může pevně zafixovat uvnitř interiérů skleníku, což jim poskytne čisté řešení, které nikdy nebude překážet ani rušeno povětrnostními vzory, jako jakýkoli materiál za rámem. Více než toto, standardní klipy v rámci thelytunnelmay to také organizovaně zajišťují.

Jaké procento odstínové látky by měl zahradník použít?

S informací „jak zavěsíte stínidlo v hobby skleníku?“ přichází s vědomím procentuálního odstínu látky, kterou musí zahradník použít. Víte, co bude mít většina zahradníků pro svou strukturu?

Procento vegetariánů je považováno za nejideálnější procento odstínů v rozmezí od 30 procent do 50 procent, zatímco maximálně 90 procent je perfektní při úkrytu jednotlivců. To, co zde chcete, je však pro skleník, takže mějte na paměti, že mnoho rostlin to dokáže nejlépe s maximálně 60 procentním odstínem.

Mějte však na paměti, že při pěstování rostlin, které mají rádi stín, včetně kapradin a orchidejí, je k dosažení přesného rozsahu zapotřebí o 75 procent více.

Jak připevňujete PVC k stínidlové látce?

Úspěšné připojení vašeho PVC k odstínové látce ve skleníku vyžaduje detail.

Zahradník by nejprve měl být schopen nastavit průměr trubky o průměru půl palce z PVC za přítomnosti slunečního světla. To umožňuje nejefektivnější ohýbání. Zadruhé, musí položit dům směrem do střední oblasti prostoru poblíž řad, kterými chtějí pověsit stínidlo.

Za třetí, zahradník by měl pomocí pily nařezat palec průměru trubky z PVC do dvou stop. Poté mohou pomocí nástrojů měřit vzdálenost z jedné strany trubky na druhou.

Vložte jeden hrot jejich půlpalcové trubky do kolíků a poté zahněte půlpalcovou trubku do oblasti plodin, zatímco vkládají druhý konec do palcové trubky. Postup opakujte, dokud potrubí neobjeví oblouk.

Poté by měli zakrýt stínící látku na oblouky a překrýt okraje mnoha stop různými kousky látky, aby bylo dosaženo ideálního pokrytí. Obruč musí být schopen udržet látku v maximální stabilitě. Můžete použít sponku na každé čtyři stopy kolem bolestí, nebo použít vázanky nebo motouzy k připevnění.

Nůžky na břitvu by měly být schopné proříznout malé štěrbiny přímo uvnitř vaší tkaniny na každé straně klenutého PVC. Zatlačte je otvorem a kolem potrubí, než je pevně svázáte s trubkami.

Stánek s jídlem

Pokud jste v zahradnictví začátečník, je vhodné vyhledat pomoc u těch, kteří se danou činností zabývají mnoho let, aby se předešlo nepřesnému nastavení pomocí stínicí látky. Jakmile máte skleník, jsou chvíle, kdy budete muset pověsit stínové oblečení, například v hobby skleníku. Na konci všeho bude zodpovězena a implementována ve struktuře polytunnel otázka, jak zavěsíte stínicí hadřík do hobbypolytunnel.