Jak používat zelený čistič pro roztoče

Pochopte, jak používat zelený čistič pro roztoče správným mícháním a aplikací. Není to vyčerpávající proces, aby byl účinný proti těmto otravným škůdcům. Pravdou je, že i když si můžete myslet, že jste nikdy nepřehlédli prevenci chyb ve skleníku, jednoho dne můžete skončit s viděním pavučin a dalších výmluvných známek roztočů.

Když k tomu dojde, potřebujete řešení a je to zelený čistič pro roztoče. Dobrá věc na tomto produktu je, že ho můžete použít i uvnitř, sopolytunnelgrowers by se neměl starat o nevýhody Green Cleaner. A pokud pěstujete rostliny v kontrolovaném prostředí, jako je skleník, budete mít snazší čas vymýtit roztoče.

Jak používat zelený čistič pro roztoče Spider: Tipy pro úspěch

Při používání pesticidů ve skleníku, University of Massachusetts, zdůrazňuje Amherst kontrolu doporučených dávek produktu. Velikost vašich polních plodin a pěstovaných plodin bude mít také vliv na to, jaký pesticid je pro vás nejlepší a nejbezpečnější. Pokud jde o zelený čistič, výrobce doporučuje, aby byl používán pouze na zahradnické rostliny, takže pokud máte potravinářské plodiny, měli byste tento produkt přeskočit.

Míchání

Před použitím láhev Green Cleaner před měřením protřepejte a přidejte do vody. Pomohlo by, kdybyste s ním občas i při postřiku zatřásli a zkušení zahradníci dokonce doporučují používat tlakový postřikovač nebo rozprašovače a mlhoviny. Poté smíchejte 1 až 2 unce na galon přípravku Green Cleaner a nezapomeňte směs míchat při aplikaci na vaše rostliny.

Aplikace

Nežádoucím reakcím se můžete vyhnout testováním Zeleného čističe na jednom z vašich závodů nejprve s nízkou rychlostí kolem 0,5 unce na galon. Tuto sazbu pak můžete zvýšit na 2 unce u počáteční aplikace, 1 unce každý jeden až dva dny u druhé aplikace a 0,5 unce za týdenní údržbu. Zelený čistič byste však měli používat pouze tehdy, když jsou světla vypnutá, a poté počkejte, až rostliny úplně vyschnou, než světla znovu zapnete.

Navíc by bylo nejlepší aplikovat lehkou směs, pokud stříkáte na pozdně kvetoucí rostliny. Značka doporučuje často stříkat lehkým roztokem, než použít silnou směs. Nakonec se ujistěte, že máte na rostliny jednotné pokrytí.

Zelený čistič by měl zabít každého roztoče, s nímž přijde do styku, ale nepoužívejte ho na vnitřní květinu. Bylo by také zvládnutelnější vymýtit škůdce dříve, než vaše rostliny kvetou nebo brzy kvetou. Poté můžete použít Green Cleaner pro údržbu proti problémům.

Další tipy, jak se zbavit roztočů pavouků

Než začnete používat Green Cleaner, odstraňte ze svých rostlin nezdravé listy a vyhoďte je ze skleníku. Můžete také ochladit teplotu polymeru, abyste zpomalili růst roztočů, pokud máte problémy s těžkým napadením, které je obtížné kontrolovat. Nakonec se ujistěte, že jste postříkali každý povrch infikovaných rostlin a důkladně je nasyťte.

Co je Green Cleaner?

Green Cleaner je koncentrát, který namícháte, abyste vytvořili řešení 0hodinového intervalu opětovného vstupu a 0denního intervalu před sklizní proti škůdcům a houbám. I když to není pro potravinářské plodiny, je dost bezpečné ho použít v kterékoli fázi vývoje vaší rostliny a bez ochranných pomůcek, když ji nastříkáte. Z hlediska ochrany životního prostředí je tento produkt také osvobozen od pesticidů s minimálním rizikem, ale pokud jste v Kalifornii, tento produkt není registrován k prodeji.

Co dělá Green Cleaner volbou zahradníků proti roztočům, je, že škůdci proti němu nedostanou imunitu a mohou zabít dospělé i vejce. Jako bonus může Green Cleaner také působit proti padlí a jiným běžným chybám, jako jsou mouchy, červenohnědé roztoče, široké roztoče a mšice. Green Cleaner má jako přísadu sójový olej, laurylsulfát sodný, kyselinu citrónovou a isopropylalkohol, které fungují jako miticidní, insekticidní a fungicidní.

Jak kontrolovat napadení pavoučími roztoči

Roztoče můžete ovládat pomocí pesticidů a miticidů, jako je Green Cleaner. Ohio State University však také diskutuje o dalších postupech řešení napadení roztoči. První a nejjednodušší způsob je pomocí silného proudu vody, který odřízne roztoče pavouka na vašich rostlinách.

Další metodou je použití biologické kontroly nebo zavedení dravců roztočů ve vašem skleníku. Tento užitečný hmyz, jako jsou brouci, lacewings a dokonce i draví roztoči, může ovládat vaši populaci roztočů. Je však třeba poznamenat, že musíte vědět, jaké počasí je pro ně nejlepší, a vyhnout se používání pesticidů, které je mohou zabít.

Závěr

Vždy se můžete snažit zabránit zamoření roztoči, ale co byste měli dělat, pokud se některým stále daří dostat k vašim rostlinám? Pokud je napadení obtížné zvládnout, naučte se, jak používat zelený čistič pro roztoče. Roztok pečlivě promíchejte a začněte od nízké rychlosti 0,5 unce na galon, abyste mohli začít s řešením napadení roztoči pavoučími.

Můžete také použít polytunnel k udržení vnitřních podmínek, aby škůdci nechtěli dále snižovat svou populaci. Celkově se mohou vyskytnout problémy, ale rychlá akce může vaše rostliny zachránit. Pečlivě si přečtěte své pesticidy a proveďte výzkum na vlastní kůži.