Jak pěstovat hrozny v malém polytunnel

Jak pěstovat hrozny v malém polytunnelu je kus fascinující informace, o které se dozvíte. Protože jsou zemědělci většinou závislí na podnebí, jsou hrozny skvělé na podzim?

Existuje spousta jedinců, kteří jsou zaskočeni, když vědí, že hrozny lze pěstovat i za teplejšího podnebí. Není těžké je mít, protože ve skleníku existují konkrétní tipy, které vám pomohou růst.

Pokud se nacházíte například na evropském kontinentu nebo v Severní Americe, využití technologie Polytunnelto k pěstování hroznů zvýší možnost získat je v dobrém stavu plodin. Kromě toho, když rostete ve sklenici, můžete mít sladší chuť a lepší kvalitu ovoce, i když není nutné pěstovat ve skleníku. Můžete to udělat také ve své zahradě.

Brzy si všimněte, že vinná réva hroznů může dobře růst a může pokrýt spoustu místa, takže pokud máte malý skleník, můžete jej omezit pouze na vinnou révu a nechat si ji pěstovat ve vaně. Když k tomu dojde, můžete omezit kořeny a mohly by se zmenšit.

Váš průvodce pěstováním hroznů ve mini sklenících

Konkrétně existují tři způsoby pěstování a výsadby hroznů ve vašem skleníku. Když vlastníte mohutnější skleník, můžete začít tím, že hrozen má kořen zvenčí nebo zevnitř. Pak, když máte prostor tinierpolytunnelspace, můžete využít rostlinnou vanu, stejně jako můžete pěstovat odrůdy ve větších prostorech.

Kořeny uvnitř

Existují také možnosti, kdy můžete pěstovat v kontejneru nebo na okraji a mít kořeny ve skleníku. Metoda vychází z tepla půdy, což přispívá k časnému růstu, ale zahradníci musí také vzít na vědomí, že protože je uvnitř, jsou vyžadována zavlažovací zařízení s vynikající péčí od odpovědného farmáře – vás.

Používání vany k pěstování

Mezi výhody kultivace ve vaší vaně patří to, že je lze po dokončení plodiny vynést ven. Vinné révy jsou rovněž odolné, přičemž polytunnel se používá ke zvýšení plodnosti hroznů. Prořezávání by mělo trvat asi šest pahýlů, aby se zajistilo, že se réva vinná v příštích měsících nestane divokou.

Tipy pro péči o hrozny

Kromě toho můžete vinnou révu zalévat maximálně deset dní na cestě k růstu a ještě častěji, pokud se pěstuje ve vaně. Měli byste však vzít na vědomí, že kořeny venku vyžadují méně vody, pokud zde není sucho.

Když se vinná réva přemění na květiny, může hrozny vyžadovat pomoc s jejich opylováním. Co můžete udělat, je ruční opylování pomocí peří nebo třepáním stonků, když se tunel zahřeje. Každá z metod může pomoci přenést pyl mezi květináče.

Může zahradník pěstovat ve skleníku vinnou révu?

Rozhodně a ano, zahradník může růst a mít vinnou révu ve skleníku. Při pěstování hroznů nebudete potřebovat tunel z tunelů, protože existují odrůdy, které se mohou skvěle hodit venku.

Přesto můžete růst v mini skleníku, pokud se podíváte na přijetí jiné metody než původní. Pamatujte, že vinice jsou vysazeny s okraji v interiérech a když jsou venku, jsou trénovány uvnitř skrz díru ve skleníku.

Můžete pěstovat hrozny na své konzervatoři?

Ano, své hrozny můžete určitě pěstovat také v zimní zahradě. Révy z hroznů jsou krásné rostliny, které můžete trénovat v polytunnelandské zimní zahradě. Vyžadují však několik místností, na kterých lze pracovat, a vinná réva může vypadat hodně pro malý skleník, ale pro ty větší musíte přidělit tři a čtvrtinu stopy v oblasti, kterou máte.

Hrozny v polytunnelku se ukáží jako nejlepší, když se kořeny pěstují za skleníkem a jejich réva se prochází skrz polytunnel s mezerami blízko úrovní terénu. Pokud to však není možné, můžete nechat rostliny pěstovat přímo na okraji skleníku, ale vyžaduje to více zavlažování.

Kolik místa potřebují vinné révy?

Ve vaší domácí zahradě s polytunnelorem může být vinná réva zasazena minimálně šest palců daleko od vašich zdí, přičemž mezi každou z vašich vinných révy musí být alespoň tři stopy. Závazek agresivní činnosti prořezávání vám umožní přístup k dostatečnému slunci, abyste dosáhli požadavků na hrozny, abyste dosáhli lepších výnosů.

Nebo můžete hrozny vysazovat ve významnějších intervalech, až do vzdálenosti osm stop od sebe, podle velikosti zahrady.

<

Primární pravidlo při pěstování hroznů ve vašem polytunnelis, abyste získali znalosti o tom, co dělat. Jak pěstovat hrozny v malémpolytunnelis nikdy raketovou vědu. Můžete najít další zdroje, které vás provedou. A existují poskytovatelé skleníků, se kterými se můžete spojit, abyste našli lepší ovoce a zeleninu, od farmy po čerstvé. Bavte se ve svých zahradnických snahách.