Jak optimálně používat balíčky Bioline Syngenta

Je nezbytné vědět, jak používat pakety Bioline Syngenta, dodržovat pokyny k ochraně vašeho polytunnel před škůdci. Jako zahradník může být skličující vidět škůdce v tunelu, protože mohou poškodit plodiny a ovlivnit jejich kvalitu a výnos. Musíte však být také odpovědní a dobře informovaní o používání biologických kontrolních látek, jako jsou balíčky Bioline Syngenta.

Stejně jako udržování plísní a plevelů ve skleníku, škůdci a hmyz jsou problémy, které musí zahradníci okamžitě řešit. Ale místo použití insekticidů je lepší volbou použít biologické kontrolní prostředky, které jsou bezpečnější pro zdraví a životní prostředí. Pokud potřebujete důvěryhodného distributora, společnost Novartis se spojila se společností Zeneca Agrochemicals a vytvořila Syngenta Bioline.

Jak používat balíčky Bioline Syngenta pro nejlepší ochranu

Balíčky Bioline Syngenta jsou snadno použitelné, ale musíte si přečíst pokyny doporučené společností. Nejnovější produkt, kterým jsou mini sáčky na špejli, je přímo použitelný. Následující odstavec je přímým vysvětlením pokynů pro balíčky Bioline Syngenta.

Rychlý a přímočarý

Roztrhněte sáčky podél perforací, abyste je od sebe oddělili. Každý sáček je nejlepší pro raketoplánový podnos, propagační podnos nebo hrnec o rozměrech 6 palců nebo větší. Sáček sbalte do každého příslušenství a vložte sáček do sáčku nebo krychle.

Nechte sáček sedět nad rostoucím médiem ze vzdálenosti ⅛ palce nebo 3,175 milimetru. Pak můžete sedět a očekávat, že se prospěšní roztoči těchto sáčků objeví po delší dobu. Společnost nabízí toto balení pro Amblyline ™ a Swirskiline ™ a existují také sáčky s věšákem, pokud je to váš preferovaný design.

Co dělá tyto mini sáčky efektivnější, je to, že budou trvale uvolňovat prospěšné roztoče po delší dobu. Dokonce používají voděodolný obal, takže můžete zajistit, že zůstanou na svém místě bez ohledu na déšť a zavlažování.

Další pokyny pro skladování a přepravu paketů Bioline Syngenta

Pokud používáte balíčky Bioline Syngenta, musíte být také při jejich skladování a přepravě pečliví. Například sáčky jsou citlivé na teplo, takže si dávejte pozor na to, abyste je pověsili na místo, které dopadá na sluneční světlo nebo blízko topných trubek. Bioline AgroSciences také doporučuje otáčení nádoby, aby se napomohlo distribuci roztočů v nosném materiálu.

A konečně, nejlepší je použít prostředky biologické kontroly do 18 hodin poté, co jste je obdrželi. Pokud je nutná přeprava a skladování, uchovávejte je na místě s vlhkostí 65% a teplotami 50 až 59 ° F.

Co jsou pakety Bioline Syngenta?

Pakety Bioline Syngenta jsou prostředky biologické kontroly využívající systém řízeného uvolňování. Jako zahradník jsou biologické kontrolní systémy mnohem lepší než používání insekticidů, zejména pokud pěstujete plodiny ke spotřebě. Pěstitelé polymerů se rozhodnou pro biologická kontrolní činidla, protože jsou omezena pesticidy, které by byly povoleny pro vnitřní použití.

Proto se i nadále můžete pyšnit produkcí rostlin bez pesticidů a nemusíte se starat o škůdce s pomocí balíčků Bioline Syngenta. Tyto pakety mohou bránit bělostným, širokým roztočům a třásněnkám ve zvyšování populace tím, že je budou kontrolovat v rané fázi rozmnožování nebo v místě setí, kde jsou rostliny zranitelnější. Tímto způsobem můžete zabránit zamoření a vyhnout se problémům, když je jejich počet mnohem těžší kontrolovat.

Ve srovnání s vysílacími aplikacemi budou tyto sáčky uvolňovat roztoče po dobu až osmi týdnů. Můžete je použít na začátku vývoje rostlin bez rizika poškození jejich růstu. Ve srovnání s pesticidy, které mohou být pro vaše plodiny příliš tvrdé, používání dravého a prospěšného hmyzu nenabízí žádné nebezpečí pro mladé a zranitelné rostliny.

Jaká jsou biologická kontrolní činidla nabízená společností Bioline Syngenta

Bioline Agrosciences nabízí různá biologická kontrolní činidla ve 29 produktech. Zahrnují výběr prospěšných vos, roztočů, hlístic a brouků. Najdete také biologická kontrolní činidla se specifikacemi pro plodiny, jako jsou bobule.

Například Amblyline ™ vydává Amblyseius cucumeris pro kontrolu populací roztočů a pavouků. Adrenalin uvolňuje dalšího dravého roztoče, který zvládne malé členovce a bude se také živit pylem. Toto biologické kontrolní činidlo je ideální pro preventivní ochranu polytunnelů.

Společnost má také dravé vosy a pakomárky pro kontrolu mšic, Aphiline Berry, která je zvláště užitečná pro pěstování bobulí, a Aphiline Veg je nejlepší pro smíšené okrasné plodiny. Pokud máte mealybugs, zvažte Chrysoline a Cryptoline, zatímco Digline je nejlepší pro škůdce škůdců a Exhibitline Hb pro larvy weevil černé révy běžné v okrasných rostlinách a bobulích. U komárů můžete použít hypolin a fytolin a společnost má také dravé brouky na ochranu před škůdci půdy a kompostu.

Závěr

Jedna z nejlepších věcí na pěstování v apolytunnelis, kterou můžete udělat co nejpřirozenější a nejzelenější. To zahrnuje přeskočení pesticidů a používání biologických kontrolních látek, ale víte, jak optimálně používat balíčky Bioline Syngenta?

Balíčky Bioline Syngenta se používají rychle a snadno a můžete z nich těžit hned, protože nepoškodí mladé rostliny. Jejich použití je stejně snadné jako vložení jednoho sáčku na podnos nebo hrnec a roztoče uvolní až osm týdnů.

Celkově biologická kontrolní činidla řeší omezení zahradníků s tunelem, kteří nemohou používat pesticidy v interiérech. Nezapomeňte udržovat balíčky mimo dosah tepla a spotřebovat je do 18 hodin od přijetí.