Jak namíchat nejlepší snadno použitelný průvodce Demon WP

Musíte se naučit, jak správně míchat Demon WP pomocí dvou jednoduchých kroků. Musíte však získat vše správné pro účinnost a bezpečnost produktu. Je pochopitelné, že na zahradníky je vyvíjen tlak při manipulaci s produkty jako Talstar a Demon WP, ale tento článek by vás měl vést správným mícháním a aplikací pesticidů.

Jakkoli se chceme vyhnout používání pesticidů, musíme být připraveni je míchat a používat, až nastane čas, že nemáme jiné řešení než použití chemikálií. Vždy můžete dodržovat preventivní opatření a používat kontrolované prostředí, jako je například tunel, také pro pěstování rostlin. Přesto buďte vždy připraveni rozšířit své dovednosti, i když to znamená zacházet s chemikáliemi.

Komplexní průvodce, jak míchat Demon WP

Krok # 1. Měření

Předtím byste chtěli zvážit, na jaký hmyz se zaměřujete. Je třeba si pamatovat různé aplikační dávky, proto před mícháním zkontrolujte štítek. Obecně je ale nejběžnějším poměrem ve vodě rozpustný balíček 1 Demon WP Insecticid na galon vody, který ovládá většinu hmyzu.

Další věc, kterou si musíte pamatovat, je velikost oblasti, kterou ošetřujete. Chcete získat ošetřovanou oblast a použít pro ni příslušnou míru insekticidu. Například výše zmíněná rychlost, jeden balíček na galon vody je nejlepší pro 1000 čtverečních stop.

Proto musíte upravit počet paketů, které se mají míchat, podle vaší polohy. Pokud máte velkou plochu kolem 3000 čtverečních stop, použijte tři produkty na tři galony vody. Kromě toho mějte na paměti, že každý paket vytvoří koncentraci 0,1%.

Krok # 2. Míchání

Poté, co jste zajistili rychlost pro hmyz a oblast, musíte připravit vše pro míchání. Častou chybou, které se musíte vyhnout, je vlhkost vašich rukavic. Pamatujte, že to může ovlivnit rychlost rozpouštění paketů, pokud přijdou do styku s vlhkostí.

Chcete-li smíchat Demon WP, chcete naplnit nádrž vodou, dokud nedosáhne poloviny. Nakapejte do nádrže potřebné množství vody a nechte je dvě minuty rozpustit. Stříkací nádržkou můžete protřepat, aby se produkt dále rozpustil, a poté přidat zbývající vodu.

Chcete stříkací nádrž ještě jednou protřepat, aby byl roztok důkladně promíchán. Uvědomte si však, že během aplikací budete muset protřepávat, aby nedošlo k ucpání postřikovací nádrže za jízdy. Navíc nechcete vydělat více, než kolik potřebujete, protože byste se měli vyhnout skladování řešení přes noc.

Míchání v nádrži

Demon WP můžete také míchat s jinými pesticidy. Nejlepší je však nejprve zkontrolovat štítek produktu, pokud obsahuje indikace, které mohou zakazovat míchání s Demon WP. Měli byste se bezpečně vyhnout problémům tak, že nejprve promícháte malé množství produktů a zkontrolujete také jejich kompatibilitu.

Jak použít Demon WP

Kromě toho, jak umět míchat Demon WP, musíte produkt také náležitě používat. Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob je použití nízkotlakého postřiku hrubou rychlostí. Na vegetaci můžete také udělat ventilátorový postřik.

Četnost aplikace bude záviset na typu škůdců a závažnosti zamoření a může se pohybovat od každých 30 do 60 dnů. Demon WP je použitelný v interiérech, pokud provádíte ošetření na místě, ale nedoporučuje se pro ošetření vysíláním. A co pěstitelé polytunnelů?

Musíte si pamatovat, že v tunelech nemůžete používat insekticidy, pokud pěstujete jedlé plodiny. Vždy používejte vhodné ošetření škůdců a roztok pro Polytunneland a udržujte preventivní opatření po celý rok. Kontrolované a stabilní prostředí vám stejně pomůže rychle zabránit napadení.

Navíc nezapomeňte nosit vhodné osobní ochranné prostředky jak při míchání, tak při používání Demon WP.

Co je Demon WP?

Demon WP je širokospektrální insekticid, který jako hlavní složku používá cypermethrin. Společnost Syngenta vyrábí tento produkt ve formě balíčků, které rozpustíte ve vodě, protože jsou předem měřeny. To, co dělá Demon WP populární, je jeho snadný a bezproblémový proces míchání a rychlá účinnost a trvalá bariéra.

Vzhledem k tomu, že jste si pečlivě přečetli štítek, měli byste být v bezpečí při používání Demon WP uvnitř i venku. K použití tohoto insekticidu můžete použít ruční postřikovač nebo postřikovač na batoh. Je třeba zdůraznit, že používání tohoto produktu v porovnání s jeho štítkem je porušením federálních zákonů.

Demon WP je také nejlepší pro rostliny, které slouží k estetickým účelům a nikoli ke komerčnímu použití. Jak již bylo zmíněno dříve, ti, kteří pěstují plodiny pro krmení, by se měli vyhnout používání tohoto produktu. Nakonec nikdy neotevírejte skládku ani znovu nepoužívejte prázdný kontejner.

Závěr

Při míchání a aplikaci pesticidů, jako je Demon WP, byste se neměli bát. Lze se naučit míchat Demon WP ve dvou snadných krocích, kterými jsou měření a míchání. Nejprve zvažte oblast, kterou ošetřujete, a hmyz, kterému se chcete věnovat.

Použijte příslušnou rychlost a promíchejte paket ve své nádrži. Začněte s polovičním množstvím vody a přidejte produkt před smícháním roztoku a přidáním zbývající vody. Roztok důkladně promíchejte a při aplikaci nádržkou protřepejte, aby nedošlo k ucpání.