Jak horké může být polytunnel. Co potřebuješ vědět

Lidé mohou být někdy velmi zvědaví; pokud máte rádi zahrádkářství a skleníky, možná vás zajímají různé věci, včetně toho, jak horké může být apolytunnelget? Apolytunnel se obvykle může zahřát na maximální teplotu 100 stupňů Fahrenheita.

Skleníky se běžně používají k ochraně a vytvoření ideální podmínky pro přežití rostliny. Z tohoto důvodu je možné výsadbu kdykoli umožnit. Ačkoli skleníky vyžadují optimální teplotu, při které, pokud nebudete pozorovat, může dojít k poškození rostlin.

Typ rostliny, kterou vyvíjíte, závisí na teplotě. Goodpolytunnelassists vaše rostliny k jejich plnému růstu. Poskytnutí vašeho tunelu pomocí některých nástrojů může také pomoci při řízení teploty uvnitř.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak horké může apolytunnelget, pokračujte ve čtení a tento článek vám poskytne znalosti, které potřebujete.

nejvyšší teplota

Zajímá vás, jak horké může apolytunnelget? Boky apolytunnelcan mají maximální teplotu 100 stupňů Fahrenheita za běžného slunečného dne.

Během letní sezóny může být teplota velmi horká, takže regulace teploty je kritická, protože některé rostliny nemohou žít v extrémních podmínkách.

Stín, větrání a vlhkost jsou faktory, které vám umožní ochladit váš polytunnel, abyste měli zdravou rostlinu. Vždy mějte na paměti, že příliš mnoho tepla ze slunce může vést k usmrcení vašich rostlin.

Jaká je ideální teplota ve skleníku?

Pokud milujete rajčata a melouny, měl by být váš skleník teplejší. Vhodný polytunnelasistuje vaše rostliny k tomu, aby rostly správně a zdravě.

Nejvhodnější teplota pro apolytunnelis je 27 stupňů Celsia. Udržet to znamená dobrou sklizeň, více produkce a více peněz.

Vlhkost a teplota se mohou hromadit rychleji, pokud máte hodně rostlin, takže je nutné provést potřebná opatření.

Tipy pro řízení teplot

Větrání a sluneční světlo jsou faktory, které ovlivňují teplotu ve skleníku. K ochlazení může přispět odemknutí dveří a oken na střeše.

Pro ostatní, kteří mají rozpočet navíc, obvykle investují do klimatizace, aby se ujistili, že je teplota snesitelná.

Můžete instalovat střešní ventilační otvory, boční ventilační otvory a dveře, které umožňují průchod vzduchu, čímž je oblast méně horká. Mít teploměr vám také pomůže zjistit aktuální stav teploty. Za slunečných dnů vždy mějte na paměti, že můžete otevřít jakýkoli možný způsob, jak nechat vzduch vstoupit.

Rostliny závisí na růstu světla. Stínování vašeho polytunnelu může být užitečným nápadem, který lze použít jako zbraň ke snížení tepla. Pomocí stínovacích barev můžete rychlejší a levnější způsob filtrování síly slunce.

Žaluzie mohou také pomoci. Existují dva typy žaluzií, vnější a vnitřní. Nejužitečnější je vnější, protože pomáhá filtrovat sluneční světlo před tím, než prochází ve skle, takže teplo zůstává uvnitř. Je také odnímatelný a lze jej odstranit během chladnějších dnů.

Pokud hledáte levnější řešení, síť a sítě se mohou stát alternativou k roletám, ale zajistěte, aby byly spojeny dohromady.

Dalším způsobem je tlumení polytunů v extrémním počasí. Vlhkost se zvyšuje uvnitř a pomáhá rostlinám odolávat teplu. Tímto způsobem se můžete také vyhnout škůdcům, kterým se běžně daří v suchých podmínkách. Často to můžete udělat, ale ujistěte se, že nepotopíte.

Nástroje, které můžete použít při snižování teploty

Pokud máte potíže s ovládáním teploty, mějte na paměti, že některé nástroje můžete vždy použít. Teploměr je ve skleníku nutností. Jediným pohledem budete moci být informováni o minimální a maximální teplotě za posledních 24 hodin.

Práci za vás může udělat i automatický otvírač větrání. Pomáhá tím, že reaguje na příslušné akce. Jeho píst je neelektrickou odezvou na vysokou teplotu tím, že se rozpíná a otevírá otvor.

Instalace ventilátoru je skvělá volba. Když je špatná teplota a vzduch se nepohybuje, mohou se ve skleníku šířit různá onemocnění. To, že máte tuto položku, umožňuje rozumnou kontrolu nemoci a také trochu snižuje teplotu.

Stínidlo, které maskuje polytunnel, zabrání dalšímu vstupu tepla. Když kupujete, má to různé hustoty. Výběr velkého typu hustoty způsobí, že látka bude tmavší, což znamená nižší teplotu.

Závěr

Je všeobecně známo, že apolytunnel udržuje ideální podmínky pro to, aby vaše rostliny žily i při různých ročních obdobích.

Jak horké může apolytunnelget? Polytunnel se během letních dnů může zahřát a má maximální teplotu 100 stupňů Fahrenheita; proto je zásadní mít kontrolu teploty.

Optimální teplota pro apolytunnelis je 27 stupňů Celsia. Za těchto podmínek můžete mít zdravé rostliny. Pokud máte potíže s řízením teplot, můžete vždy použít nástroje, které vám pomohou snížit teplotu.

Díky větracím otvorům na různých stranách tunelů bude vzduch procházet a teplota bude tak méně horká. Doufáme, že jste se z tohoto článku něco naučili a můžete to uplatnit ve svém každodenním životě. Hodně štěstí a vždy čas využívejte moudře!