Jak čistit vzduch v malém polytunnel

Jak čistit vzduch v malýchpolytunovýchlinách, které se zabývají hluboko v detailech, včetně znečištění ovzduší. Život v moderních strukturách vás může vystavit různým škodlivým účinkům prostředí. Jeden z dopadů je omezen na proudění vzduchu.

Nedostatečné proudění vzduchu umožňuje hromadění znečištění ovzduší uvnitř a způsobuje zdravotní problémy, včetně astmatu a syndromů. Syntetické materiály a doplňky v budovách, stejně jako na vašem koberci, mohou obsahovat více chemikálií, než byste čekali.

Mohou vytvářet a tvořit až 90 procent znečištění ovzduší v budovách. V tomto blogu se pojďme dozvědět více o rostlinách, které čistí vzduch, o ideálních pokojových rostlinách k čištění a o rostlinách potřebných k čištění vzduchu v zahradě.

Nejlepší čističky vzduchu

Lidé se zeleným palcem mohou být nadšení z rostlin, o které se starají, a mohli by se o ně starat, které mohou čistit vzduch. Zatímco denní péče není důležitější než jiné faktory, mnoho z nich může prospívat dobře a lépe, když jsou oplodněny přibližně jednou za měsíc.

Nejlepší plantáže na čištění vzduchu jsou:

Rostliny pavouků

Jinak známé jako vaše vzduchové rostliny, možná pokud je kolem největší rostlina na čištění vzduchu, je to vaše pavoučí rostlina. Rostou nejlépe a vypadají skvěle v koších, které můžete pověsit, zejména s pracovním prostorem. Jsou chvíle, kdy mohou dokonce vyprodukovat krásné kvetoucí květiny.

Dracaenas

Pak máte také dracaenas nebo sen o každém zeleném palci. S nočními světly vypadají krásně. Skupina pokojových rostlin přichází v různých barvách, velikostech a tvarech. Vyberte si z tyčících se kukuřičných plodin, které se vyznačují svými krásnými značkami nebo duhovou plantáží a přicházejí v jasnější fialové barvě.

Golden Pothos

Zlatý pothos se pěstuje mimořádně snadno. Patří možná také mezi nejjednodušší, přestože jste člověk, který občas může zapomenout na zalévání rostlin. Jejich vinná réva je charakteristická listy ve tvaru srdce, zbarvenými zeleně a koncem révy vinné. I když mají rádi jasné světlo, mohou se jim také dařit v oblastech, které nedostávají velkorysé sluneční světlo nebo mají pouze zářivky.

Areca Palms

Mnoho rostlin zde možná jsou ty, které jste zatím nikde v blogu nečetli, takže o většině z nich tu uslyšíte poprvé. Palma Areca patří mezi nejčastěji používané rostliny tohoto druhu v interiéru. Mají přibližně sto letáků, jejichž listy se klenou. Jsou větší než jiné rostliny, takže potřebují tolik prostoru.

Jaký je ideální vnitřní závod na čištění vzduchu?

Když už mluvíme o ideálním zařízení na čištění vzduchu, může být velmi obtížné jej zapsat. Mezi nimi však budou Devil’s Ivy, Peace Lily, Dwarf Date Palm, Philodendron, Spider Plant, Chrysanthemums a the Spider Plant.

Další varianty, které dokážou dokonale vyčistit vzduch, když se pěstují ve vašem polytunnelare bostonské kapradině, gumárnách, ananasu, arekových palmách, hadích rostlinách a aloe vera. Ve svém výzkumu můžete hledat více.

Kolik rostlin potřebuje zahradník k čištění vzduchu?

Podle výzkumných materiálů NASA, znečištění vnitřního prostředí na konci 80. let doporučovalo kolem 18 rostlin o průměru asi osm palců k čištění a čištění vzduchu v průměru kolem 1900 čtverečních stop. To může zahrnovat asi 100 čtverečních stop prostoru na podlaze.

Mnoho rostlin, o nichž je známo, že odstraňují znečišťující látky, podle vědců pochází z tropických a svěžích lesů, kde dostávají jen světlo, které filtrovaly tyčící se větve stromů. Složení listu jim umožňuje projít systémem fotosyntézy a pohybovat se vzduchem s vyšší účinností v oblastech s nízkým osvětlením průměrného domu.

Je také známo, že kořeny a půda vylučují znečištění ovzduší. Houby a bakterie obsažené v půdě mohou znečišťující látky využívat jako zdroj potravy, aby se kořenům rostlin dařilo. Pokud odstraníte listy ve spodní části rostlin a vystavíte většinu půdy, kdykoli je to možné, mohou existovat toxiny, které mohou být absorbovány a umožnit rostlinám prospívat.

Chcete-li to napravit, nepoužívejte listy, které jste si vybrali a vyrobili z nich takzvaný zahradní salát. Nebo tyto prvky nekompostujte. Jednoduše je bezpečně zlikvidujte a pokračujte.

<

Abyste v tomto podniku uspěli, nemusíte být zahradníkem s mnohaletými zkušenostmi. Jak čistit vzduch v malém tunelu bude možné s rostlinami, které máte ve struktuře. Společné rostliny ve vašem okolí jsou podle odborníků uváděny jako velmi efektivní.

Mezi hlavní favority patří filodendron srdce, palma lady a sansevieria. Někteří zahradníci mluví o zavěšených kontejnerech jejich filodendronů plazících se okny a poté na strop v jejich sluneční místnosti. Celkově udržují své okolí čerstvé.

A když přijde na to, jak vědět, jak čistit vzduch v malém skleníku, vězte, že mnoho rostlin může odnést znečišťující látky jako to, co by dělaly, když rostou venku.