Polštář, který se změní, když ho otřete. Vytvořte si jeden hned!

Pokud vás zajímá, jak vyrobit polštář, který se při otírání mění, můžete se ho rychle naučit ve třech krocích. Tento takzvaný polštář s mořskou pannou je zábavný projekt polštáře, který je příjemné vyrábět a používat. Kromě toho, není to roztomilé a vzrušující je odhalit skrytou zprávu, jakmile si třepete flitry?

Tento projekt může být dobrým nápadem pro polštáře s přidaným osobním nádechem. K dokončení nepotřebujete ani mnoho materiálů ani času. Pokračujte ve čtení níže a začněte s tímto jedinečným polštářem!

Jak si vyrobit polštář, který se změní, když ho otřete

Následující projekt se nejlépe provádí s existujícím flitrovým polštářem a můžete si jej vytvořit, aniž byste jej později šili. Jediným materiálem, který si budete muset připravit, je vaše šablona, ​​značka a přenosová páska. Ve většině řemeslných obchodů byste je měli snadno získat za nízkou cenu.

Krok # 1. Design

Klíčem k úspěšnému polštáři s reverzním flitrem je příprava vašeho designu. Nejprve zkontrolujte, zda jsou vaše flitry ve stejném směru, abyste zajistili, že efekt skrytého designu bude později úspěšný. Užitečným tipem je použití světlejší strany flitru v přední části, aby váš design vyskočil více.

Poté naneste šablonu na polštář pomocí přenosové pásky. Svůj design můžete od ruky umístit, ale můžete jej také vytisknout na svém počítači a vysledovat. Po dokončení bude snadné nechat flitry držet se vaší šablony.

Krok # 2. Stick

Pamatujte, že je normální, když vám flitry vyklouznou ze šablony, zejména v posledním kroku. Proto se musíte rozhodnout pro vzory nebo vzory, které nemají mnoho podrobností. Pro tento skrytý designový flitrový polštář jsou ideální velká písma slov.

Krok # 3. Barva

Nakonec použijte svou značku k vybarvení šablony. V závislosti na tom, co by doplnilo váš flitr, vyberte barvu, která bude snadno rozpoznatelná, jakmile odhalíte design. Nechte vzorek zaschnout a zkontrolujte, zda neobsahují oblasti, které vyžadují další vrstvu, aby byla odvážnější.

Poté odstraňte šablonu a měli byste být připraveni hrát si s polštářem! Tření flitrů odhalí skrytý vzor, ​​slovo nebo design. A co je nejlepší, materiály, které jste použili, lze snadno najít.

Jak si vyrobit flitrový polštář bez šití

Výše uvedený postup vás naučí, jak mít skrytý design nebo zprávu na flitrovém polštáři. Ale co když pro tento projekt nemáte žádný polštář? Už nehledejte, protože vás naučíme, jak si jeden vyrobit bez nutnosti šití!

Krok # 1. Připravit

Nejprve si připravte látku měřením a řezáním obou materiálů: flipové flitrové látky a jakéhokoli jiného typu látky, který se vám líbí. Zjistěte velikost vložky do polštáře a ke každému z rozměrů přidejte palec. Řezání flipové flitrové látky může být složité, proto použijte čistou rotační frézu.

Krok # 2. Lepidlo

Dále naneste lepidlo na látku na přední stranu látky, která bude polštářem dozadu. Nezapomeňte však, že při nanášení lepidla by to mělo být čtvrt palce od okraje. Položte flipovou flitrovou látku na lepidlo a stiskněte.

Měli byste mít přední strany látek obrácené k sobě. Jakmile to dosáhnete, můžete obě strany připevnit tak, abyste zůstali s otevřenou spodní hranou. Toto bude váš otvor pro polštářovou vložku.

Krok # 3. Dokončit

Jste blízko dokončení polštáře mořské panny a budete jen čekat, až důkladně uschne. Po dokončení jej vyklopte pravou stranou ven a zajistěte, aby všechny rohy byly směrem ven. Vložte polštář dovnitř a přeložte na něj vrstvy tkaniny otvoru.

Na látku bez flitrů naneste lepidlo a otvor uzavřete. Nechcete, aby se šev roztrhl, takže si dejte něco s váhou, aby byly materiály pohromadě. Pokud se vám šev obtížně uzavírá, přidávejte lepidlo kousek po kousku, dokud nebude pečlivě utěsněno.

Druhy flitrových polštářů

Pokud se místo toho rozhodnete koupit flitrový polštář, najdete na trhu různé druhy. Někteří například používají plast, drahokamy, krystaly, kovy a dokonce i akrylové. Nejste omezeni pouze na kovové a duhové polštáře, protože jsou matné, saténové a průhledné.

Další klasifikací flitrových polštářů je tvar. Nejběžnější jsou kulaté paillety s otvorem nahoře. Pak existují také šálkové flitry, které jsou konkávní a jsou nejlépe známé pro odrážení světla.

Závěr

Přemýšleli jste někdy, jak vyrobit polštáře se skrytými vzory? Jedním z nejoblíbenějších je polštář, který se mění, když ho otřete. Tento flitrový polštář zobrazuje další vzor nebo slovo, jakmile flitry otřete jiným směrem.

Pomocí domácí šablony, flitrového polštáře, fixy a přenosové pásky si můžete tento polštář vyrobit doma! Není to ani proces zadávání úkolů, protože jen lepíte a obarvujete flitry. Také nebudete muset utratit mnoho, abyste materiál získali.

Tak na co čekáš? Představte si, že překvapíte svého přítele skrytým polštářem se sekvenční zprávou! Pokud ne, je to roztomilé malé tajemství mít ve svém pokoji.