Které barevné závěsy vám nejlépe vyhovují?

Výběr opony může být skličující, protože musíte vědět, jaký styl chcete, a tento styl často není na trhu k dispozici. Otázkou tedy je, jaké barevné závěsy by pro vás byly nejlepší? Výběr barvy pro závěsy může být opravdu náročný.

Pokud se pokoušíte rekonstruovat nebo postavit nový dům a hledáte správnou záclonu pro své pokoje, měli byste se podívat na naše tipy pro výběr záclon.

V důsledku toho jsem tu, abych vám pomohl s výběrem správné opony pro vás. Správná záclona může vycházet z vašich preferencí, například z toho, jaká barva je pro vaši pokožku příjemná, jaký typ se vám líbí atd.

Top 7 nejlepších záclon, které se vám budou hodit

# 1 – Minimalistické záclony s geometrickými motivy

Tento typ závěsu má jasnou základní barvu a můžete jej zavěsit na strop nebo nad okno. Má dobrý design, není nevzhledný a je ideální pro minimalisty. Je vhodný pro použití v jídelně nebo ložnici. Je vhodný pro ty, kteří nemají rádi over-the-top design nebo barvu.

# 2 – Ombre minimalistické závěsy

Díky svému designu a barvě vám tento typ závěsu dá pocit estetiky a jednoduchosti. Téma této opony je zásadní a čisté a je dodáváno ve dvou barvách. Jak vidíte, dva odstíny jsou kombinovány ve středu záclony. Je ideální pro okna a vysoké stropy.

# 3 – Černé minimalistické závěsy

Tento typ opony je dokonalý, pokud chcete mužnou nebo mystickou atmosféru. Kvůli barvě má ​​tato opona prostou, ale mužskou atmosféru. Váš obývací pokoj nebo ložnice budou zařízeny v moderním stylu, pokud se rozhodnete pro tuto volbu.

# 4 – Minimalistické bílé tenké závěsy

Předpokládejme, že hledáte jasnou oponu, která není špatná pro oči nebo není špatná, pokud se na ni podíváte. Budete potřebovat záclonu, která vám poskytne relaxaci, kdykoli se na ni podíváte. Minimalistické tenké bílé závěsy jsou perfektní volbou.

Tato clona může poskytnout vynikající přirozené světlo kvůli tenkosti této clony. Kdykoli na něj dopadne slunce, vytvoří dobrý výhled.

# 5 – Vlněné záhyby

Tato opona se může zdát stejná jako minimalistická bílá tenká opona, ale není tomu tak. Tato opona je dostatečně malá, aby absorbovala světlo, když procházíte, ale složená vlna vás uchvátí. Tato opona má ideální vlnovou skladbu.

# 6 – Závěsné sponky na prsten

První věc, kterou si o této oponě všimnete, je její krása. Tato opona křičí lehkostí a čistotou. I když tato opona nemá žádný vzor a je pouze jedné barvy, stále přitahuje.

Tato opona má pouze dvě barvy: prašnou bílou a modrou na koncích opony. A nejlepší na tom je, že opona není příliš silná.

# 7 – obrazovka Shoji

Dává vám pocit klidu a pořádku. Tento druh závěsu má jedinečnou látku. Má také tenkost, ale tento má křehký materiál. Je zásadní a je ideální pro domy na pobřeží.

Jak zvolit vhodnou barvu?

Zvažte, zda chcete, aby se vaše okenní závěsy začleňovaly do dekoru nebo vynikly jako ohnisko v obývacím pokoji při výběru látky. Pokud chcete, aby hrály tlumenější část, vyberte závěsy blízko barvy stěny nebo malého stínu místnosti. Pokud si však přejete, aby vaše vlastní závěsy učinily prohlášení, odvážná barva by byla vaším nejlepším řešením.

Jen varování: světlé závěsy mohou odrážet přirozenější světlo a cítit se vzdušněji. Na druhou stranu budou tmavší tóny působit pevně, pevně a mohou dominovat v místnosti. Celkově si vyberte barvu, která se vám líbí, a reprezentujte osobnost pokojů, protože vaše vlastní závěsy mohou hrát důležitou roli.

Mám si vybrat těžkou látkovou oponu?

Pokud potřebujete hodně krytí, jděte na tlustý hadřík. Získejte látku, která pevně spadne, pokud potřebujete velmi silné závěsy k vyplnění rozsáhlých prostor. Před vašimi okny mohou zůstat na místě sametové, sametové, semišové, manšestrové, gobelínové a vlněné látky a blokovat nejvíce světla.

Těžké tkaniny mohou pomoci izolovat prostor a vaše topení zvyšují energetickou účinnost, pokud máte chladnou zimu. Bavlněná kachní záclona, ​​která je velmi těžká a silná, je další volbou. Pamatujte, že těžší látky mají tradičnější vzhled, takže pokud je váš prostor modernější, možná se jim budete chtít vyhnout.

Pokuste se co nejvíce sladit téma záclon se zbytkem výzdoby místnosti. Záclony významně ovlivňují celkový vzhled místnosti, proto zvažte nejnovější stylistické téma místnosti.

Drobné, průhledné závěsy se dobře hodí do vzdušných moderních prostor. Vrstvené panely nebo husté materiály mohou doplnit formální akcentní prostory. Zvažte aktuální efekt místnosti a to, jak chcete, aby ji závěsy dotýkaly.

<

Rozhodování o tom, jaké barevné závěsy získat, může být náročné. Vhodné záclony však mohou mít významný a pozitivní vliv na každou místnost. Výše jsou diskutovány některé závěsy, ze kterých si můžete vybrat pro svůj domov.

Jelikož však existuje tolik proměnných, které je třeba zvážit, může to být těžké rozhodnutí. Při výběru nejlepších záclon pro místnost zvažte barvu, látku, délku a podšívku. Musíte také vzít v úvahu stávající výzdobu a estetické prohlášení, které chcete udělat, stejně jako tvar a velikost místnosti.