Kolik vyčistit matraci: Co očekávat

Odpověď na to, jak moc vyčistit matraci, je kolem 150 dolarů nebo dokonce levnější. Probereme, co očekávat od služby čištění matrací a co ovlivňuje vaši nabídku. Dozvíte se také, jak profesionálové provádějí hloubkové čištění matrací.

Ale proč byste měli vědět, kolik vyčistit postel? Zde je uvedeno, jak často byste měli matraci čistit a proč je to důležité.

Kolik stojí čištění matrace?

Kolik stojí profesionální čistič matrací?

Průměrné náklady na čištění matrace jsou 150 $, ale váš očekávaný poplatek ovlivní několik faktorů. Například některé matrace budou stát pouze 50 až 75 USD za profesionální čištění, zatímco některé mohou vyžadovat, abyste zaplatili více než 100 USD. Pokud ale matraci čistíte pouze sami, může dosáhnout méně než 50 $, protože potřebujete pouze běžné domácí potřeby, jako je vysavač, jedlá soda a jemný prací prostředek.

Rozpis nákladů na čištění matrací

  • Jak velká je vaše matrace?

Velikost vaší matrace je důležitým faktorem částky, kterou očekáváte za čištění. Samozřejmě, že náklady na práci a úklidové služby u matrace velikosti King budou vyšší než u něčeho menšího, jako je manželská postel. Pokud tedy máte předimenzované matrace, vyčleňte na její profesionální úklid nějaký rozpočet.

  • Jaké jsou požadované postupy čištění?

Matrace se liší svými materiály a některé mohou vyžadovat pečlivější čištění. Profesionální uklízečky vám mohou účtovat příplatek za výrobky a vybavení, které budou k čištění vaší matrace potřebovat. Naopak postele, které nebudou potřebovat zvláštní čisticí postupy, budou také levnější na profesionální čištění.

  • Co očekáváte od úklidové služby?

Úklidové služby vám obvykle poskytnou možnost zvolit si způsob čištění matrace. Například čištění obou stran bude dražší než ošetření pouze horní části postele. Můžete také vyžadovat profesionální čisticí prostředky na ošetření skvrn a pachů.

  • Existují nějaké doplňky?

Profesionální úklidové služby se neomezují pouze na čištění matrace. Některé nabízejí za určité náklady doplňkové služby, například ochranu před skvrnami nebo ošetření hmyzem. Můžete také požádat o službu v krátké době, což přispěje k vaší celkové nabídce.

Jak profesionálové čistí matrace?

Úklidové služby se budou lišit v tom, jak používají svou metodu čištění. Obvykle však nejprve prohlédnou postel, aby poznali ideální léčbu. Poté mohou začít s odstraňováním skvrn a poté pomocí páry nebo vody dezinfikovat matraci před deodorací.

Pokud si domluvíte schůzku s profesionálním čištěním matrací, připravte svůj dům na jejich příjezd. Matrace by neměla obsahovat žádné příslušenství a v případě potřeby ji umístěte na prostorné místo, aby profesionálové mohli pohodlně používat své vybavení. Chcete také zvolit suchý a teplý den na čištění, aby vaše matrace schla stejně efektivně.

Jak dlouho trvá čištění matrace?

Profesionální čištění matrace může trvat přibližně dvě hodiny, v závislosti na zvolené službě. Může to být buď čištění párou, nebo suché čištění, kde to skončí rychleji než parní čištění, které potřebuje delší dobu schnutí. Také byste chtěli vyčlenit více času na další služby, které si potenciálně přejete pro svou postel, jako je ošetření skvrn a zápachu nebo sanitace matrací.

Napsali jsme příručku, jak parní čištění matrace, pokud nemáte čas nebo rozpočet, abyste mohli přenést matraci na profesionální úklidovou službu.

Odstraňuje profesionální čištění matrací skvrny?

Vyškolení profesionálové používají k odstranění skvrn z matrace různé metody. Používají jedinečné produkty a vybavení, které by byly bezpečné pro konkrétní typ matrace, který máte. Některé metody, které profesionálové používají k odstraňování skvrn z matrace, zahrnují předúpravu, ošetření UV, speciální hygienu, čištění párou, chemické čištění, vysávání a tepelné zpracování.

Neváhejte a zeptejte se společnosti na čištění matrací také na několik otázek. Zjistěte informace o produktech a metodách, které budou na vaší matraci provádět, protože si tím také přečtete informace o jejich školení a znalostech v oboru. A samozřejmě ujasněte všechny otázky, které byste mohli mít s citací.

Seznamte se s běžnými příčinami vzniku skvrn na matraci a vězte, zda je můžete ošetřit sami doma.

Jak profesionálové hloubkově čistí matraci?

Profesionální služba hlubokého čištění matrace obvykle zahrnuje čištění postele párou. To však bude záviset na typu matrace, kterou máte, protože některé materiály nemohou být vystaveny vlhkosti. Abyste však měli rychlou představu o tom, jak se hloubkové čištění na posteli provádí, začíná to vysáváním, přípravou, kartáčováním, čištěním párou, odstraňováním skvrn a poté se dokončí deodorizace.

Můžete nechat matraci vyčistit chemicky?

Svou matraci můžete nechat čistit za sucha, pokud výrobce matrace proti tomu nic nenasvědčuje. K dispozici jsou řešení pro chemické čištění pro domácí použití, ale můžete také požádat svého důvěryhodného úklidového profesionála, aby za vás matraci čistil chemicky.

Závěr

Uvažujete o najímání profesionála na čištění matrací? V tomto článku jsme odpověděli, kolik vyčistit matraci, obvykle kolem 150 USD. Konečnou nabídku však ovlivňuje velikost matrace, postupy čištění, očekávaný servis a doplňky.

Doufáme, že tento článek bude užitečný, a neváhejte se dozvědět o údržbě matrace pomocí své znalostní báze.