Kolik liber trupu pohanky vyrobí polštář

Pokud si potřebujete ujasnit, kolik kilogramů pohankových slupek vyrobíte polštář, bude to záviset na velikosti polštáře. Trupy pohanky, které budete potřebovat, můžete odhadnout také tím, že si uvědomíte, že polštář standardní velikosti může trvat až 9 liber trupů. A protože chcete mít možnost upravit si pohankový polštář, je užitečné mít další trupy pro pozdější použití.

Vyrobit pohankový polštář je snadné a při hledání trupů pohanky se ani nebudete stresovat. Přesto chcete vědět, kolik z těchto trupů budete potřebovat, abyste dosáhli nejlepšího pohankového polštáře. Přečtěte si tento článek a dozvíte se několik tipů, jak vycpávat polštáře bez problémů.

Kolik pohankové slupky vyrábí polštář

7 až 9 liber

Polštář standardní velikosti bude potřebovat kdekoli mezi sedmi až devíti kilogramy pohankových trupů, aby vám poskytl rychlý odhad. Důvod, proč místo konkrétního čísla dostanete rozsah, je ten, že každý pražce se bude lišit v podkroví, které chce použít. Více si pamatujte, že pohankové polštáře mají být nastavitelné a můžete si zvýšit nebo snížit trup podle svých představ.

Za zmínku stojí také to, že se producenti budou lišit v trupech pohanky, které mohou poskytnout. Chcete získat nejkvalitnější trupy, což je méně, než dostanou původní pěstitelé trupů. Trupy pohanky by měly projít proséváním, aby byla zajištěna příjemná kvalitní výplň polštářů.

Proč to stojí za zmínku? Pamatujte, že pouze některé z nich budou nejlepší pro polštáře mezi různými odrůdami pohanky a procesy během mletí ovlivňují jejich kvalitu, pokud jde o prodyšnost a tvárnost. Pokud získáte trupy pohanky nízké kvality, může to také ovlivnit množství, které budete potřebovat k výrobě kvalitního polštáře.

Výpočet trupů pohanky, které budete potřebovat, podle velikosti polštáře

Podle velikosti polštáře nebo konkrétně objemu můžete také vypočítat, kolik liber trupu pohanky budete potřebovat. Můžete si uvědomit, že trupy pohanky mají pro začátečníky obvykle objem 200 kubických palců na libru. Poté můžete změřit objem polštáře změřením jeho délky, šířky a průměrné tloušťky v palcích.

Jaká je průměrná tloušťka polštáře? Toto měření se týká toho, jak silný je váš polštář, když je plochý. V závislosti na tom, jak silný nebo tenký chcete mít svůj pohankový polštář, bude skutečná výsledná tloušťka jiná než tato hodnota.

Nakonec stojí za zmínku, že trupy pohanky jsou zabaleny jinak. Jak můžete předpokládat, může to ovlivnit jejich objem na libru, takže výpočet liber trupů, které budete potřebovat, by byl odhadem. Vždy můžete mít určité rozdíly v množství, protože pohankové polštáře jsou stejně nastavitelné.

Které trupy pohanky byste si měli koupit za polštář?

Někdy již pohankový polštář nestačí a pro obnovení jeho formy musíte vyměnit trupy. Ti, kteří vyrábějí svůj vlastní pohankový polštář, by měli také získat přiměřený odhad počtu trupů, které budou potřebovat, jak již bylo uvedeno výše. A s různými trupy na trhu může být ohromující vybrat, který bude dobrým polštářem.

Nejlepším způsobem, jak získat užitečné trupy pro polštáře, je zkontrolovat fyzickou kvalitu samotných trupů. Jak již bylo zmíněno dříve, frézování může zploštit nebo rozdrtit trupy a pro polštáře nebudou užitečné, protože ovlivňují tvárnost a prodyšnost.

Chcete neporušené trupy pohanky, abyste zajistili, že získáte nejlepší pohankový polštář. Ale co trupy, které jsou certifikovány jako ekologické? Tyto trupy můžete vždy vybrat, ale vždy zkontrolujte, zda nejsou rozdrcené nebo špinavé.

Jak dlouho vydrží pohankové polštáře?

Ve srovnání s jinými materiály na polštáře mohou trupy pohanky, zejména kvalitní, vydržet mnoho let. Pokud se o svůj polštář staráte správně, včetně trupů uvnitř, můžete očekávat, že váš pohankový polštář přečká i ostatní polštáře z polyesteru nebo pěny. Pamatujte však, že pohankový polštář musíte vyměnit, jakmile se trupy promočí nebo polštář ztratí tvárnost a prodyšnost.

Pohankové polštáře jsou dokonalými polštáři pro boční a zadní pražce, protože trupy podpírají krk, aby se zabránilo bolesti v této oblasti. Někteří lidé dokonce pocítili úlevu od migrény, protože trupy se cítily jako drobné masáže. Trupy se však časem rozpadnou kvůli každodennímu opotřebení a musíte je vyměnit, abyste neztratili oporu a pohodlí na polštáři.

Chcete také použít kvalitní materiály na povlak na polštář. Samotné trupy jsou odolné, ale plášť musí odolat zneužívání každodenního používání. Chcete jej také pravidelně umýt, abyste udrželi hygienu polštáře, aniž byste riskovali navlhnutí trupů a jejich poškození.

Závěr

Pokud jde o tvárnost a prodyšnost, pohankovým polštářům se nic nepřiblíží. Ale víte, kolik kilogramů pohankových slupek vyrobíte polštář? Množství se bude lišit podle objemu vašeho polštáře, ale polštář standardní velikosti může používat 7 až 9 liber pohankových slupek.

Důraz je také nezbytný pro pochopení toho, že trupy, které získáte, nemusí mít konzistentní objem na libru v závislosti na tom, jak těsně jsou zabaleny. Kvalita samotných trupů dokonce ovlivňuje výslednou tvárnost a prodyšnost polštáře, takže nezapomeňte vzít v úvahu, že při výpočtu trupů budete muset dosáhnout požadované struktury polštáře.