Kolik je Cuddle Matrace? Průvodce nejlepším nákupem

Odpověď na to, kolik stojí matrace Cuddle, je 1 200 dolarů a vyšší. Níže také probereme, čím je tato postel jedinečná a zda je cena ospravedlnitelná. A jako bonus budeme hovořit o levných matracích pro ty, kteří mají rozpočet.

Protože ale Cuddle již neprodává matrace, doporučujeme vám, abyste si přečetli tento návod, jak se mazlit s polštářem. Mazlení má mnoho zdravotních výhod, takže pokud už nenajdete tuto konkrétní matraci, měli byste zvážit polštář.

Kolik stojí Cuddle Matrace?

Matrace Cuddle stojí kdekoli od 1299 do 2099 dolarů. Dodává se také s 90denní zkušební dobou podobnou většině pěnových postelí na trhu. A jakmile dorazí, montáž provedete sami vložením kovových tyčí do každé vrstvy lamel.

A co záruka? Postel Cuddle nabízí 25letou omezenou záruku pro původního kupujícího. Od roku 2021 však tento produkt již není k dispozici.

Co je to mazlící se postel?

Matrace Cuddle získala popularitu, zejména mezi páry, které sdílejí postel. Je to pěnová postel s lamelami pro pohodlnější mazlení s vaším partnerem, protože vaše ruce a nohy se kolem nich snadno omotají. Když byla matrace Cuddle uvedena na trh, je to první produkt s takovými vlastnostmi, který přitahuje mnoho zájemců.

Typy Cuddleových matrací

Matrace Cuddle může být dodávána jako gelová postel z PU a paměťové pěny. Ten používá v horní a spodní vrstvě pěnu naplněnou gelem, která pomáhá ochlazovat uživatele. Pokud jste tedy horký spáč, chcete místo Cuddle Matrace PU získat paměťový gel Cuddle Matrace.

U obou typů najdete pěnové lamely u nohou a hlavy postele, aby vaše ruce a nohy mohly při mazlení jít pod partnera. Poté je první vrstvou mazlícího lůžka dvoupalcová paměťová pěna, po níž následuje pětipůlpalcová pěna s vysokou hustotou. Nakonec je spodní vrstvou matrace Cuddle palec paměťové pěny, takže ji můžete v případě potřeby převrátit.

Je matrace Cuddle pohodlná?

Pohodlí je subjektivní a uživatelé se liší ve svých zkušenostech se spánkem na matraci Cuddle. Protože je navržen pouze s ohledem na mazlení, nemusí při dlouhodobém používání poskytovat nejlepší podporu a uvolnění tlaku. Kromě toho jej použijete s prostěradlem a lamely nebudou tak přístupné.

Postel Cuddle je středně pevná, pokud jde o pevnost, ale můžete ji také převrátit, pokud dáváte přednost pevnějšímu povrchu. Pokud víte, jak často překlápět matraci, bylo by to výhodné i pro její životnost. A nakonec si pamatujte, že vaše spací pozice určuje správnou oporu, kterou budete v posteli potřebovat.

Bohužel, lamely nemusí být nejlepší volbou, pokud jste spáč kvůli pohyblivým částem. V důsledku toho nezískáte konzistentní oporu zad a boků, což vede k bolesti těla.

Jaká je nejlevnější a nejpohodlnější matrace?

Nejlevnější matrace, kterou můžete na trhu sehnat, se může pohybovat kolem 499 dolarů, v závislosti na materiálu a velikosti. Například Nectar nabízí matraci s dvojitou velikostí paměťové pěny pouze za 499 $ a někdy dokonce obsahuje příslušenství a dopravu zdarma. Pokud máte omezený rozpočet, můžete si dokonce ověřit kvalifikaci a zaplatit pouze 42 $ měsíčně.

Pamatujte však, že mezi otázkami, které si při nákupu matrace musíte položit, je, zda to bude pohodlné. Postel Nectar patří mezi nejlevnější a nejpohodlnější matrace, protože využívá paměťovou pěnu, která se přizpůsobí pražci. Nicméně vždy zkontrolujte materiál a pevnost matrace, pokud doplňují váš typ postavy a spánkové návyky.

Jaký je nejlevnější typ matrace?

Nejlevnějším typem matrace je použitá matrace, ale novou postel můžete pořídit i pod 200 dolarů. Na internetu jsou hybridní matrace z pěny a innerspringu, které jsou pod 200 dolarů. Některé postele z paměťové pěny mohou také stát pod 500 USD, pokud dáváte přednost konturovací charakteristice tohoto materiálu.

Pokud opravdu chcete při nákupu nové postele ušetřit více, je nejlepší čas na nákup matrace. V těchto měsících jsou obchody a značky nabízeny s poklesem cen, prodejem a dalšími bezplatnými postelemi. Pokud tedy víte, jak označit svůj kalendář, můžete získat drahou matraci za polovinu původní ceny.

Kolik stojí průměrná matrace?

Průměrné cenové rozpětí pro matraci je od 200 do 1 500 USD. Pamatujte, že se dodávají v různých konstrukcích a velikostech, takže není překvapující vidět široký cenový rozsah. Pokud vás ale zajímá, kolik byste měli utratit za matraci, je třeba vzít v úvahu několik klíčových bodů.

Při nakupování můžete kdykoli nastavit rozpočet a držet se ho, abyste zajistili, že v případě potřeby neutratíte. Porovnejte několik značek stejného typu matrace a měli byste najít nejlevnější model. Mějte však na paměti, že vždy ušetří peníze, pokud investujete spíše do trvanlivého produktu než do něčeho levného, ​​ale vyžaduje okamžitou výměnu.

Závěr

Zaujala vás jedinečná postel Cuddle? V tomto článku jsme se dozvěděli, kolik stojí Cuddle matrace, což je 1299 až 2099 $. V současné době je však na trhu nedostupný, takže je lepší investovat do něčeho spolehlivého a podpůrného.

Doporučujeme vědět, jaký typ matrace, velikost a pevnost jsou vhodné pro vaše potřeby a požadavky. To vám pomůže získat nejlepší postel a hodnotu za peníze.