Kdy je nejlepší čas na nákup matrace? Nejvyšší tajemství

Kdo chce vědět, kdy je nejlepší čas na pořízení matrace, může si o prázdninách poznamenat kalendář. A pokud budete pokračovat ve čtení, odhalíme přesný měsíc, který bude nejlepší pro získání nové postele. Ale proč na tom záleží?

Matrace může být docela drahá, ale nechcete zlevnit na kvalitě. Se správným načasováním můžete získat skvělé nabídky a produkty. Proč si při nákupu matrace nezkontrolovat tyto otázky?

V jakém ročním období se matrace obvykle prodávají?

Prázdniny

Nejlepší čas na nákup matrace je během amerických prázdnin, takže máte celý rok na označení několika dní na nákup nové postele. Důvodem je, že většina značek a obchodů nabízí výprodeje a další slevy, zejména o prázdninových víkendech. Dávejte pozor na státní svátky, jako je svátek práce, pamětní den, 4. července a černý pátek.

Jedinou nevýhodou nakupování během státních svátků je, že budete mít větší konkurenci s ostatními kupujícími. Ujistěte se tedy, že dorazíte brzy do obchodů nebo se podíváte na svou matraci online, jakmile přijde půlnoc, abyste měli jistotu, že získáte model matrace, na který se díváte.

Ve kterém měsíci bych si měl koupit matraci?

Květen je nejlepší měsíc pro nákup nové postele. Proč jsou ale matrace před létem levnější? Budete mít prospěch z nákupu nové postele v květnu, protože značky a obchody uvedou na trh nové produkty před létem.

Jejich nové modely matrací obvykle přicházejí v červnu až září, takže budou muset prodat své aktuální zásoby, aby vytvořily nové. Výrobci by chtěli vyčistit svůj aktuální inventář, takže budete mít větší šanci získat slevy a snížené ceny. Pokud ale letos chcete konkrétní nový model, můžete zvážit počkání, až se příští rok začne prodávat.

Je černý pátek vhodný čas na nákup matrace?

Černý pátek je fantastický čas na nákup nové matrace. Značky a obchody nabízejí skvělé slevy a výhodné nabídky, jak nalákat více kupujících. Kromě toho nezapomeňte, že Černý pátek následuje po Dni díkůvzdání, takže je ideální období roku, kdy byste měli zvážit změnu matrace. Co by mohlo být lepší než předčasný vánoční dárek a nová postel pro nadcházející rok?

Chcete -li zajistit, abyste ze svých peněz vytěžili maximum, porovnejte několik obchodů a najděte nejlepší nabídku. Poté můžete použít ostatní ze svého seznamu jako zálohu, pokud vaše matrace již není k dispozici.

Jak získám nejlepší nabídku na matraci?

Kromě května a svátků mají některé společnosti speciální výroční dny, kdy mohou nabídnout fantastické nabídky matrací. Můžete se přihlásit k odběru společností, které budou o těchto datech informovány. A pokud se obchod zavře, pravděpodobně získáte za jejich výrobky rozumnou cenu.

Obchody, které zavírají, by chtěly prodat všechny své zbývající matrace, aby se minimalizovaly ztráty. Možná se vaše oblíbená značka přesouvá na jiné místo. A naopak můžete také během jejich otevíracího dne získat nějaké lákavé nabídky a slevy.

Jak často se matrace prodávají?

Matrace se prodávají po celý rok. Nejlepší nabídku získáte v květnu, ale pozdní zima až časné jaro je také skvělým obdobím pro nákup nové postele. Samozřejmě na vás budou čekat různé svátky a obchody často vydávají různé kolekce v různých obdobích roku.

Obecně platí, že značka nebo výrobce, který čistí svůj inventář, bude s největší pravděpodobností nabízet nabídky a nabídky svých produktů. Když je na trhu nová konkurence, můžete dokonce najít své oblíbené za nižší cenu. Aby prodej pokračoval, obchody by chtěly, aby je více kupujících zvážilo oproti ostatním obchodům pomocí slev a výprodejů.

Kolik můžete vyjednat na matraci?

Můžete zvážit sjednání matrace mezi 40 až 50% její původní ceny. To je však možné pouze ve velkých fyzických obchodech a ne všichni prodejci by se s vyjednáváním o ceně pohnuli. Přesto to stále stojí za to vyzkoušet, protože prodejce může hodit nějaké zadarmo nebo jiné inkluze, jako je doručení zdarma.

Takto můžete vyjednat matraci:

 • Prostudujte si různé produkty, abyste měli při návštěvě obchodu srovnání
 • Ukažte prodejci nebo si s ním promluvte o nabídkách jejich konkurentů
 • Pokud nemůžete získat nižší cenu, zvažte možnost požádat o bezplatné příspěvky a další nabídky
 • Vyplatí se nová matrace?

  Nová matrace stojí za to, zvláště když je vaše postel již delší dobu. Není nutné jej často vyměňovat, ale i předpokládaná životnost pěnových matrací je pouze 6 až 10 let. Pokud po tomto období nedostanete novou postel, může to z dlouhodobého hlediska vést k nepohodlí.

  Pamatujte, že matrace by měla udržovat vaše tělo v neutrální poloze. Stará a zdeformovaná postel k tomu neposkytne ideální podporu. Pokud tedy vaše matrace zažila lepší dny, je čas koupit novou.

  Závěr

  A to je vše! Odpověděli jsme, kdy je nejlepší čas na nákup matrace, a do kalendáře si můžete poznamenat v květnu. Státní svátky jsou také skvělé pro slevy a nabídky.

  Mělo by být snadné získat matraci nejvyšší kvality, i když máte rozpočet. Stačí vědět, kdy mají obchody výprodeje, a ušetříte pár peněz.