Kdo vyrábí matraci Bellanest

Odpověď na to, kdo vyrábí matrace Bellanest, jsou Raymour a Flanigan. Pamatujte, že Bellanest je jejich vlastní štítek a matrace se dodávají v různých variantách. Jste zvědaví, jestli je postel Bellanest pro vás?

Máme tě! Jsme hrdí na to, že pomáháme majitelům domů rozhodnout, zda hledí na slavnou značku matrací. Pokud se vám líbil náš článek o matracích Hampton a Rhodes, povede vás stejně.

Kdo vyrábí matrace Bellanest?

Jak jsme již dříve rozmazlili, Raymour a Flanigan vyrábějí matrace Bellanest. Samotný Bellanest je výrobce nebo značka matrací, která se prodává výhradně ve společnostech Raymour a Flanigan. Ty prodávají další postele, ale Bellanest je jejich vlastní značka.

Typy matrací Bellanest

Existují různé typy postelí Bellanest, včetně odrůd Imperial Plush, Imperial Euro Top, Imperial Firm, Firm Trundle, Imperial Memory Foam, Rebound Hybrid, Deluxe, Gel a Gel Hybrid. Imperial Plush je nejpopulárnější a má matraci za relativně dostupnou cenu.

Velikost královny je pouze pod 500 $ a získáte matraci Innerspring s pěnou naplněnou gelem. Můžete si také vybrat základnu od samotné značky. Pokud jde o dodávku, Bellanest pro vaše pohodlí nabízí dokonce White Glove.

Kdo vyrábí Bellanest nábytek?

Vzhledem k tomu, že jste se věnovali tématu matrací Bellanest, pravděpodobně jste také narazili na nábytek pod stejnou značkou. Jak můžete předpokládat z naší diskuse výše, nábytek Bellanest pochází od společnosti Raymours Furniture Company, Inc. Pro svůj nábytek můžete získat plán Platinová ochrana a na výběr jsou také různé procesy dodání.

Jsou dobré matrace Bellanest?

Co je třeba vzít v úvahu

Stejně jako u jiných značek matrací lze říci, že model Bellanest je dobrý, pokud používáte správný typ pro vaše potřeby a preference. Pokud se rozhodnete pro něco pevného, ​​ale váš typ těla a poloha spánku vyžadují něco více tlumícího, pak vaše matrace Bellanest nebude pohodlná a podpůrná. Nicméně u této matrace zaznamenáváme dobré recenze a negativní nejsou u žádné jiné značky matrací speciální.

Co očekávat

Abychom vám poskytli rychlý přehled o tom, co můžete očekávat u matrace Bellanest, proberte jednu z nejoblíbenějších matek, kterou je Bellanest Imperial Plush. Jak jsme již řekli dříve, můžete získat možnost doručení Bílé rukavice, takže také odstraníte starou postel a nastavíte novou. Pokud si ale chcete nejprve prohlédnout postel osobně, můžete si objednat schůzku v obchodech Raymour a Flanigan ve vašem okolí.

Jak se staráš o postel Bellanest? Správná péče a údržba zajistí, že vaše matrace vydrží dlouho. Bellanest doporučuje vysávání jako jedinou metodu čištění a použití matracové podložky, kterou obsahují, pokud získáte jejich 5letý plán ochrany.

Konečný verdikt

Osobně můžeme doporučit matrace Bellanest, protože jsou za rozumnou cenu, aniž by se obětovala kvalita. Pomohlo by vám však, kdybyste si pamatovali, na jaké vlastnosti si dávat pozor, abyste zajistili správnou podporu a pohodlí šité na míru vám. Později je probereme podrobněji, abychom vám pomohli při nákupu.

Kdo vyrábí matraci té nejlepší kvality?

Pokud musíme zaměřit konkrétní výrobce na trh, musíme zahrnout ty největší na celém světě. Jsou tu již dlouho, což znamená, že jejich výrobky jsou uspokojivé a stále mají vynikající kvalitu. Někteří výrobci navíc dodávají své modely hotelům, takže můžete zaručit, že se budou cítit dobře a podpůrně.

Mezi největší světové výrobce matrací v USA patří Sealy, Serta, Simmons Bedding, Sleep Number a Tempur Sealy. Kingsdown, Leggett a Platt, Spring Air a Southerland jsou také z USA. Získání postelí od těchto společností by však mělo být pouze počátečním krokem k zajištění produktu nejvyšší kvality.

Jak vybrat nejlepší matraci

Krok # 1. Jaký typ pražce jsi?

Nejprve si určete polohu spánku, abyste zajistili, že získáte postel, která bude podporovat neutrální páteř, když si lehnete. Také byste měli zvážit, zda spíte horké, protože některé materiály udržují teplo. A konečně, vaše váha může způsobit, že se ponoříte příliš hluboko, takže byste chtěli něco, co bude tlačit zpět tlak.

Krok # 2. Jaký typ matrace vyhovuje vašim potřebám a preferencím?

Po otázkách v kroku číslo jedna byste měli snadno zkrátit seznam modelů, na které se díváte. V tomto okamžiku budete uvažovat o vlastnostech každého typu matrace a o tom, zda vám poskytnou preferované a ideální pohodlí a podporu. Jakmile budete mít kratší seznam, odečtete více lůžek, dokud nedosáhnete vítěze, pokud jde o velikost, tloušťku a pevnost.

Jaká je nejlepší australská matrace?

Seznámili jsme vás s nejvýznamnějšími světovými výrobci matrací, kteří pocházejí z USA. Ale co postele vyrobené v Austrálii? Populární modely s dobrými recenzemi pocházejí od společností Silent Night London, Cloud 9, NeoLuxe a SleepyHead.

Závěr

Je nezbytné poznat různé štítky matrací. Například kdo vyrábí matrace Bellanest? Raymour a Flanigan jsou za Bellanestovými postelemi.

Společnost také vyrábí nábytek Bellanest. Zpět k matracím si myslíme, že jsou vynikajícími hledisky, zejména pro ty, kteří mají rozpočet. Náš jediný tip je použít našeho průvodce nákupem matrací, který vám pomůže najít tu nejlepší.