Kdo vyrábí matrace z Hamptonu a Rhodosu?

Ti zvědaví, kdo vyrábí matrace z Hamptonu a Rhodosu, na to mohou odpovědět kontrolou Sherwood Bedding. Není divu, že stále více lidí chce získat postel od Matrace Firm a jejich dalších značek v obchodech. Hampton and Rhodes je zvláštní značka, která nabízí různé modely, které vyhoví všem potřebám pražců.

Většina postelí Hampton a Rhodes je innerspring, ale existují i ​​pěnové modely. Pokud máte zájem dozvědět se více, podívejte se na průvodce níže. Promluvíme si také o matracích vyrobených v USA.

Kdo vyrábí matrace z Hamptonu a Rhodosu?

Sherwood Bedding vyrábí matrace Hampton a Rhodes pro matrace firmy. Samotná společnost Hampton and Rhodes je značkou matrací pod značkou Mattress Firm, a proto u nich najdete některé modely v jiných obchodech, například Matrace Pro a Sleep Train. Pokud jde o typy postelí z Hamptonu a Rhodosu, můžete najít pěnové a pružinové modely vyrobené v USA.

Kde si můžete koupit matrace Hampton a Rhodes?

Jak již bylo zmíněno, obchody pod firmou Matrace Firm by měly nabízet různé modely Hampton a Rhodes. Některé postele dokonce najdete v obchodech Amazon nebo kamenných obchodech po celých USA. Pokud jste nakupovali online, nezapomeňte zkontrolovat prodejce, zda může odeslat na vaše místo, zejména pokud se nacházíte mimo sousedící USA.

Jak dodávají? Některé služby zajistí postel ve vašem domě za příplatek a zahrnuje dokonce i likvidaci obalového materiálu a stávající matrace. Můžete však také získat standardní dodávku.

Zkušební režim a záruka

Všechny modely z Hamptonu a Rhodosu jsou vybaveny 100denní spánkovou zkouškou bez přestávky. To je vynikající, protože to znamená, že nemusíte čekat a používat matraci, než ji budete moci vrátit. Pokud byste ale museli vyměnit postel, vězte, že se za to platí, a pokud jste si koupili matraci přímo prostřednictvím společnosti Matrace Firm, došlo by k 30denní lhůtě pro výměnu za zkoušku spánku na 120 nocí.

Záruka na matrace Hampton a Rhodes je podobná jako u většiny postelí, kde jsou poplatky za vrácení a postupy, které ji mohou zneplatnit. Jinak jsou promáčkliny a prohýbání platné důvody k použití záruky. Doba pak závisí na modelu, který máte, a to od jednoroční až po desetiletou záruku.

Je Hampton And Rhodes dobrá matrace?

Hampton and Rhodes je dobrá matrace, pokud získáte ideální model pro vaše konkrétní potřeby a preference. Cenové rozpětí je také vynikající pro ty, kteří mají rozpočet, ale mějte na paměti, že některé materiály mají tendenci potřebovat rychlejší výměnu. Můžete zkontrolovat stupnici pevnosti konkrétního lůžka, které sledujete, a poté se rozhodnout podle své hmotnosti a polohy ve spánku.

Také byste měli zvážit, zda konstrukce matrace vyhovuje vašim potřebám. Například ti, kteří spí horko, by se měli rozhodnout pro postel s jarní postelí než pro pěnu. Někteří lidé však mohou upřednostňovat celkový pocit pěny před innerspring.

Společné modely Hampton a Rhodes

Hampton a Rhodes mají takzvané oboustranné lůžko, které na obou stranách používá pěnu. Můžete spát na obou stranách, ale komfortní vrstvy stále poskytují dobré proudění vzduchu, protože jsou spletité. K dispozici jsou také HR100, HR200, HR300, HR320, HR340, HR400, HR440 a HR500 s různými konstrukcemi.

HR100 je čistě innerspring s pěnovým žakárovým krytem, ​​zatímco HR300 používá pěnu a paměťovou pěnu. Nezapomeňte zkontrolovat, jak se tyto matrace liší ve svých potahech, základnách a komfortních vrstvách, protože mohou existovat některé specifické funkce, které vám mohou prospět, zejména při porovnání zdánlivě podobných modelů. Existují také hybridní matrace Hampton a matrace s gelem, pokud dáváte přednost těmto typům.

San Martin a Trinidad jsou hybridy, kde první používá pěnu, paměťovou pěnu naplněnou gelem a 768 pružin. Trinidad se na druhou stranu liší pouze díky použití tradiční vrchní vrstvy z paměťové pěny. Nakonec si můžete prohlédnout modely Aruba a Cool Gel na paměťovou pěnu naplněnou gelem.

Kdo vyrábí matraci té nejlepší kvality?

Bylo by nemožné a nespravedlivé upustit od konkrétní značky nebo výrobce jako nejkvalitnější postele. Nezapomeňte, že celková zkušenost se u každého uživatele a dalších faktorů během používání postele liší. Nejběžnějšími značkami s dobrým hodnocením jsou však Tempurpedic, Purple, Saatva, Tuft and Needle, Casper a Brooklyn Bedding.

Tyto značky nabízejí širokou škálu modelů, kde některé mohou mít vyšší kvalitu než jiné. Je nejlepší, když si prohlédnete různé recenze postelí, které sledujete a které se vám budou vracet méně často nebo vůbec. Dobrým ukazatelem kvality je, pokud výrobce nabízí prodlouženou záruční dobu, protože tím projevuje důvěru v kvalitu své matrace.

Které matrace se vyrábějí v USA?

Většina lidí dává přednost matraci vyrobené v USA, protože je snazší najít spolehlivé recenze od lidí se stejnými vnějšími faktory, které mohou ovlivnit její kvalitu. Doprava a vrácení jsou mnohem pohodlnější než matrace odkudkoli z celého světa. Některé značky vyrobené v USA jsou Leesa, Saatva, Brentwood Home, Purple, Brooklyn Bedding, Amerisleep, Serta a Casper.

Závěr

Znáte různé značky matrací? Víte, kdo vyrábí matrace z Hamptonu a Rhodosu? Vyrábí se pro matraci firmy Sherwood Bedding a dodávají se po celých USA.

Existují také různé americké značky a všechny by měly nabízet konkrétní model matrace, který bude vyhovovat vašim potřebám.