Kde si mohu koupit těhotenský polštář v obchodě

Pokud hledáte, kde si mohu koupit těhotenský polštář v obchodě, můžete předpokládat, že se můžete podívat na oblíbené maloobchodní platformy a platformy elektronického obchodování, jako je Amazon. Je nezbytné seznámit se s možnostmi těhotenských polštářů na trhu a najít tu správnou pro vás. Používání těhotenských polštářů je jednoduché, ale může být ohromující, když uvidíte různé produkty.

Tento článek vás provede nejen tím, co můžete očekávat, ale také typy polštářů, které vám pomohou vybrat ten nejlepší. Časy, kdy musíte během těhotenství přehlédnout pohodlí při spánku, jsou pryč. Se správným těhotenským polštářem se dnes budete cítit uvolněnější a bezpečnější pro sebe i pro zdraví svého dítěte.

Kde mohu získat těhotenský polštář

Jak již bylo zmíněno dříve, populární obchody jako Macy’s a Bed, Bath a Beyond nabízejí různé těhotenské polštáře. Velká společnost elektronického obchodování Amazon má na výběr také řadu těhotenských polštářů. Běžným typem těhotenského polštáře, který najdete v obchodech, je velký polštář na tělo od Leachco, který obejme celé tělo na obou stranách.

Poskytuje dostatek prostoru pro oblast ramen a kyčlí a je univerzálně použitelný, protože má po obou stranách stejnou délku. Na druhou stranu má Amazon polštáře Boppy s jedinečnými konturami, které můžete používat během těhotenství. Některé jsou dokonce použitelné po porodu, když se zotavíte, takže se nebojte experimentovat s těhotenskými polštáři, dokud nenajdete ten pravý.

Jak používat těhotenský polštář? Mezi nohama a pod břichem můžete mít polštář, abyste zjistili, zda vám poskytuje oporu pro záda a boky. Můžete také použít menší polštář, který vám mírně podepře hlavu, aby zmírnil problémy s dýcháním nebo kyselý reflux.

Jaký je nejlepší těhotenský polštář?

Nejlepší těhotenský polštář se bude lišit pro každou budoucí matku, protože můžete mít specifické potřeby a požadavky. Při výběru těhotenského polštáře proto zvažte několik faktorů, abyste ho mohli co nejlépe využít. Nezapomeňte, že na trhu existuje rozsáhlý seznam možností těhotenských polštářů, což znamená, že pravděpodobně najdete to, co vám nejlépe vyhovuje.

Dva níže uvedené faktory by vám měly pomoci zúžit výběr. Nejlépe je však nejprve zdůraznit, že si nejprve promluvte se svými lékaři o svých potřebách a problémech.

Velikost a tvar

Pro začátečníky zvažte typ těhotenských polštářů, například jejich velikost a tvar. Najdete malé a přenosné typy klínů, které účinně cílí na oblasti těla. Existují však také větší polštáře na tělo, které vám poskytnou podporu celého těla, a přesto potřebují místo v posteli.

Tvar a obrys těhotenského polštáře také určí, jak užitečné pro vás bude. Možná budete potřebovat křivku pro snazší zastrčení, ale některé těhotné ženy upřednostňují pro objímání rovný polštář. Mohlo by vám také prospět, kdybyste si během dřívějšího těhotenství nechali polštář kolébat svůj hrbol pro pohodlnější spánek.

Materiál

Posledním hlediskem při hledání nejlepšího těhotenského polštáře je samotný materiál. Zeptejte se sami sebe na několik otázek, například pokud je vám obal pohodlný. Poskytuje výplň pevnost a půdu, kterou potřebujete pro podporu?

Například ne všechny materiály se budou cítit prodyšné a některé dokonce udržují tělesné teplo. To může ovlivnit kvalitu vašeho spánku, takže nikdy nezapomínejte na celkovou kvalitu materiálů, nejen na polštář jako celek. Více byste mohli být citliví na konkrétní zápach nebo byste mohli být alergičtí na některé materiály na polštáři.

Spánek během těhotenství

Nadace Nemours doporučuje experimentovat s různými těhotenskými polštáři, abyste zjistili, co může poskytnout všechny vaše potřeby. Těhotenský polštář je užitečný k zajištění pohodlí a různé druhy mohou pracovat na různých polohách spánku a oblastech těla. Můžete dokonce zmírnit tlak na své tělo tím, že je použijete, ale vždy je nejlepší se nejdříve poradit se svým lékařem.

Ale kromě použití těhotenského polštáře zvažte vytvoření spánkové rutiny, která vám pomůže dále dosáhnout kvalitního a konzistentního spánku. Chcete se vyhnout pití velkého množství tekutin před spaním, abyste nemuseli později v noci používat toaletu. A když už mluvíme o tekutinách, nápoje s kofeinem nejsou dobrým nápadem, pokud chcete rychle usnout.

Vaše noční rutina může být tak jednoduchá, jako nastavení harmonogramu pro chod do postele a probuzení. Můžete také přidat fyzické a duševní relaxační cvičení, abyste se vyhnuli stresu, který může ovlivnit kvalitu spánku. Pokud máte z porodu strach, promluvte si s ostatními rodiči nebo odborníky, abyste své starosti ulehčili.

Závěr

Výběr nejlepšího těhotenského polštáře je jednoduchý úkol, pokud víte, jaké faktory je třeba zvážit. A pokud jste ohromeni tím, kde si mohu koupit těhotenský polštář v obchodě, potěší vás, že je snadné ho najít v populárních maloobchodních platformách a platformách elektronického obchodování. Při výběru těhotenského polštáře byste se neměli cítit ohromeni, protože vám stačí podívat se pouze na velikost a tvar a materiály produktu.

Zvažte své potřeby a zvláštní požadavky a měli byste přistát dokonalému těhotenskému polštáři. Nebojte se během těhotenství experimentovat s různými těhotenskými polštáři, dokud nenajdete to, co vám nejlépe vyhovuje. Těhotenský polštář je ve skutečnosti jednou z nejlepších investic, které každá budoucí máma může mít.