Kde koupit matraci olympijské královny: 4 nejlepší možnosti

Našli jsme čtyři odpovědi na to, kde koupit matraci olympijské královny. Jsou to Brooklyn Bedding, Matrace Insider, Michigan Discount a Rest Right. Olympijská královská postel není tou nejdostupnější velikostí, kterou najdete, ale tito maloobchodníci a značky ji mají se zajímavými funkcemi.

Ale než budeme pokračovat, jste si jisti, že víte, co je olympijská matrace královny? Rychle si přečtěte tento článek, abyste věděli, co od této královské postele očekávat.

Nejlepší 4 obchody, kde si můžete koupit matraci olympijské královny

Brooklynské povlečení

Pokud chcete hybridní olympijskou matraci, Brooklyn Bedding nabízí takovou, která někdy dokonce dostane 20% slevu. Původní cena jejich Brooklyn Bedding Signature Hybrid je 1 124 $, ale sleva značky činí pouze 1 000 $. Jedná se o velmi dostupnou cenu, zejména pro matraci olympijské královny o rozměrech 66 x 80 palců.

Brooklyn Bedding Signature Hybrid používá prošívaný top a různé pěny v komfortní a přechodové vrstvě. Kupující si může vybrat ze tří úrovní tvrdosti a během dodávky bude dodáván v krabici. Pro váš klid Brooklyn Bedding také nabízí 120denní bezrizikovou zkušební verzi a 10letou záruku.

Matrace Insider

Věděli jste, že můžete získat olympijskou matraci s kapsou? Matrace Insider nabízí 8palcovou kapesní matraci s kapesní cívkou Park Meadow II za maloobchodní cenu 1 149 $, ale může se stát 799 $ s dopravou zdarma. Navíc přichází se zárukou spokojenosti na 121 nocí a na odeslání musíte počkat jen tři až pět týdnů.

8palcová kapesní matrace s kapesní cívkou Park Meadow II od společnosti Mattress Insider je hrdě vyrobena v USA. Také se nemusíte učit, jak často překlápět matraci, protože je bezúdržbová. A pro celkovou konstrukci postele má prošívaný potah ze sójové pěny, pevnou přechodovou vrstvu ze sójové pěny, kapesní cívky pro vysoké zatížení a protiskluzové dno.

Michiganská slevová matrace

Značky a výrobci často nabízejí postele olympijských královen ve svých modelech na míru. Michigan Discount Matrace má na výběr různé typy olympijských královen, od gelových, latexových a polštářových matrací. Postel můžete získat s bezplatnou dopravou v USA a výrobce použije technologii Smart Box.

Jednou z oblíbených olympijských postelí královny z Michiganu slevové matrace je přizpůsobitelná matrace Custom Classic Gel 8, která se prodává za pouhých 899 $. Je vybaven prodyšným krytem na zip a dvoupalcovou paměťovou pěnou napuštěnou gelem na horní straně. Nakonec matrace používá jako jádro luxusní 6palcovou základní pěnu a budete potěšeni, že pěna výrobce má certifikaci CertiPUR-US.

Odpočiňte si na pravé matraci

Ti, kteří chtějí měkkou olympijskou matraci, mohou uvažovat o 12palcové organické bavlně Supreme 1 Hybrid od Rest Right Matrace. Vyrábí se také v USA, ale matrace Rest Right bude odeslána 60 dní od data objednávky, protože materiál pro tuto postel je na objednávku. Nicméně, přichází s 15letou zárukou, což znamená, že se svou matrací cítí jistotu.

Hybridní olympijská královská postel z matrace Rest Right používá potah z organické bavlny, gelovou paměťovou pěnu, latex Dunlop a poly-pěnový základ s vysokou hustotou. Pěna má také certifikaci CertiPUR-US, takže byste si neměli dělat starosti s poškozováním ozonu, retardéry hoření a nebezpečnými chemikáliemi. A pokud vás také zajímá, kde koupit matraci Wyoming king, tento model je k dispozici také v této velikosti.

Stále si můžete koupit olympijskou matraci s královnou?

V současné době si můžete koupit olympijskou matraci, zejména od výrobců, kteří nabízejí vlastní velikosti. Můžete zkontrolovat, zda model, který se vám líbí, přichází také v této velikosti. Většina značek poskytuje hybridní postele pro své olympijské matrace, ale najdete zde také polštáře a kapesní olympijské matrace.

Nevýhodou olympijské matrace královny je nejen to, že je obtížné najít jednu. Budete také muset vyhledat správnou velikost povlečení a příslušenství. Bylo by nejlepší najít výrobce, který jim poskytne matraci, jako je základ nebo prostěradlo, aby bylo zajištěno dobré přizpůsobení při nastavování postele.

Kolik stojí olympijská matrace s královnou?

Většina olympijských matrací stojí kolem 1 200 dolarů. Značky však nabízejí lákavé slevy a freebies se svými produkty, aby získali tuto relativně velkou postel za méně než 1 000 $. Pokud chcete získat nejlepší nabídky a dosáhnout cenově dostupných matrací, vyzkoušejte tyto tipy, kdy je nejvhodnější doba na pořízení matrace.

Jaká velikost je matrace olympijské královny?

Olympijská matrace královny měří 66 x 80 palců. To znamená, že je o něco širší než běžná královská postel o rozměrech 60 x 80 palců. Olympijská královna však stále není největší variací matrace velikosti královny.

Jaký je rozdíl mezi královnou a super královnou?

Někteří výrobci nazývají svou olympijskou matraci královnou super královnou. Dalším názvem je rozšířená matrace.

Existuje matrace Queen XL?

Postel královny měří pouze 60 x 80 palců. Existuje však ještě větší matrace, která se nazývá kalifornská královna. Měří 60 na 84 palců, takže je delší než vaše standardní matrace.

Závěr

Líbí se vám velikost královské postele, ale chcete, aby byla trochu širší? Doufáme, že jste si tento článek přidali do záložek, abyste věděli, kde koupit matraci z olympijské královny, protože tato velikost není na lov zrovna nejjednodušší. Chcete -li zrekapitulovat první čtyři v žádném konkrétním pořadí, vyzkoušejte Brooklyn Bedding, Mattress Insider, Michigan Discount a Rest Right.

Doufáme, že tento seznam pomůže. Pokud máte na mysli jiné jedinečné velikosti matrací, vyzkoušejte náš vyhledávací panel!