Kde koupit latexovou matraci: Nejlepší 4 možnosti

Pokud chcete vědět, kde koupit latexovou matraci, našli jsme čtyři nejlepší výrobce, které stojí za to vyzkoušet. Jsou to Amerisleep, Latex for Less, Eco Terra a Birch by Helix. Tyto značky se liší typem latexových matrací, které nabízejí, takže můžete najít tu pravou pro vás.

Pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se dozvěděli více o nákupu latexové postele. A když už jsme u toho, doporučujeme tento článek o tom, kdy je nejvhodnější doba na pořízení matrace. Tipy vám mohou pomoci získat cenově dostupnou, ale uspokojivou latexovou matraci!

Kde koupit latexovou matraci v USA

Americký spánek

Amerisleep je nepochybně jednou z nejpopulárnějších značek matrací v zemi, takže pokud hledáte přírodní latexovou matraci, vyzkoušejte Organica od Amerisleep. Tato matrace je vyrobena v USA a používá 100% přírodní latex Talalay s certifikací eco-INSTITUT a Rainforest Alliance. Podle společnosti můžete s touto přírodní matrací také očekávat zážitek z hybridní postele.

Matrace Organica má dokonce certifikace, které dokazují její ekologičnost a obecnou bezpečnost před syntetickými chemikáliemi. Na tkaninu se používá příze GOTS a je certifikována standardem 100 OEKO-TEX na její latexové a vlněné materiály. Kromě toho je dodávána s 20letou zárukou a 100denní bezrizikovou zkouškou spánku se snadným vrácením a bezplatnou dopravou pro vaše pohodlí a důvěru.

Latex za méně

Pokud chcete latexovou matraci, ale nemůžete se zavázat k vyšším cenám, vyzkoušejte latexovou matraci od Latex for Less. Pro tuto cenově dostupnou postel používá značka 100% přírodní latex, vlnu a organickou bavlnu. A nezmeškáte certifikace, protože je schválen Oeko-Tex Standard 100, Eco-Institut a GOTS.

Přírodní latexová matrace od Latex for Less má dokonce jedinečnou konstrukci dva v jednom. Získáte středně pevnou a pevnou stranu, takže ji stačí převrátit podle svých potřeb. Společnost dodá postel v krabici a bude dodávána se zkušební nocí 120, vyzvednutím zdarma a 20letou zárukou.

Eco Terra

Někteří lidé mohou upřednostňovat hybridní latexovou matraci a postele Eco Terra nabízejí hybridní latexovou matraci Eco Terra. Má cívkové jádro potažené tkaninou a používá 100% přírodní latex a organickou bavlnu a vlnu. Postel má certifikaci OEKO-TEX Standard 100 pro latexovou pěnu a vlnu Talalay a její bavlna je certifikovaná jako organická podle GOTS.

Společnost nabízí bezplatnou dopravu, kterou můžete očekávat od tří do sedmi dnů. Budete mít také 90 nocí na vyzkoušení matrace. A pokud máte omezený rozpočet, vyzkoušejte plán financování hybridní latexové matrace Eco Terra.

Bříza od Helixe

Pokud jste fanouškem matrací Helix, vyzkoušejte přírodní matraci Birch. Pro svoji vrstvu uvolňující tlak používá přírodní latex Talalay a díky certifikacím od OEKO-TEX, eco-INSTITUT a Rainforest Alliance se můžete cítit jisti. Pokud jde o ostatní součásti matrace, Birch by Helix kombinuje organickou bavlnu s certifikací GOTS pro potah, vlnovou nehořlavou vrstvu, organickou vlnu pro pohodlí, podpůrnou vrstvu jednotlivě zabalených cívek a druhou protipožární vrstvu na základně.

Přírodní matraci Birch by Helix můžete získat od dvojčat až po krále Cal. Doručí jej do pěti až deseti pracovních dnů s dopravou zdarma. A pokud jde o záruky a zkušební verze, máte na tento hybrid 100 nocí na zkoušku spánku a 25letou záruku.

Mám si koupit latexovou matraci?

Nejlepší by bylo koupit latexovou postel, která by poskytla všechny vaše potřeby a osobní preference pro matraci. Pokud však potřebujete více přesvědčivosti, nejlepší vlastností latexové matrace je trvanlivost, pohodlí, podpora a přirozenost. Při nákupu matrace je třeba si položit mnoho otázek a tyto funkce se mohou hodit, pokud chcete o latexové posteli přesvědčivější.

Latexová matrace má dobrou životnost přibližně osm let. Není náchylný k předčasnému ochabnutí a jeho reakce je ideální pro uvolnění tlaku a podporu neutrální polohy ve spánku. Kromě toho můžete získat organickou a 100% přírodní latexovou matraci bez rizika chemikálií nebo nevýhod syntetické paměťové pěny, které jsou odplyňování a zadržování tepla.

Jak si mohu vybrat latexovou matraci?

Syntetický

Zatímco latexové matrace jsou známější jako přírodní matrace, na trhu jsou také syntetické latexové pěny. Výrobci používají syntetický kaučuk vyrobený ze surovin na bázi ropy a někteří jej dokonce kombinují s polyuretanem. Pokud nemáte omezený rozpočet, je mnohem lepší pořídit si silnější přírodní latexovou pěnu.

Přírodní

Nejlepší typ latexové postele používá přírodní latexovou pěnu. To znamená, že pochází z latexového stromu a budete mít jistotu, že je udržitelný a odolný. Pokud však chcete vědět více, můžete si znovu ověřit certifikaci značky matrací.

Smíšené

Uvědomte si, že některé značky nazývají své postele z latexové pěny přírodní latexové matrace. Ve skutečnosti má menší část přírodního latexu a většina je syntetická. Vždy zkontrolujte specifikace modelu, abyste předešli nejasnostem.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, kde koupit latexovou matraci v USA, můžete se podívat na Amerisleep, Latex for Less, Eco Terra a Birch by Helix. Zvažte výhody a cenové rozpětí jejich produktů, abyste našli to nejlepší pro vás.

Doporučujeme také tuto příručku, kde koupit latexovou matraci.