Jaký polštář používá Holiday Inn Express

Pokud vás zajímá, jaký polštář používá Holiday Inn Express, můžete se podívat na výrobce Hollander. Holiday Inn Express nabízí pevné a měkké polštáře a dokonce mají i polštář z Touch of Down. Tato značka může znít povědomě, protože je také poskytovatelem typy polštářů, které Hilton používá a Marriott polštáře .

Zajímá vás, kterým značkám důvěřuje Holiday Inn Express se svým polštářem? Tento článek obsahuje vše! A pokud chcete nahlédnout do < span style = "font-weight: 400"> preferovaná matrace hotelu Holiday Inn Express , přečtěte si o tom náš článek.

& nbsp;

Jaký druh polštářů používá Holiday Inn Express?

Polštáře používané v hotelech Holiday Inn Express pocházejí z Restful Nights a jsou to polštáře Holiday Inn Express Firm Support a Holiday Inn Express Soft Support. Jsou exkluzivní pro hotely Holiday Inn Express a můžete si mezi těmito dvěma možnostmi vybrat podle své preferované pevnosti. Další značky polštářů jako Touch of Down, Infinity, Comfort a White Cord najdete také v jiných Hotely Holiday Inn Express .

& nbsp;

Polštář pevné podpory

Polštář Holiday Inn Express Firm Support vyrábí společnost Hollander se štítkem s nápisem Restful Nights. Jedná se o polštář z polyesterového vlákna s extra půdou a pevností, který poskytuje podporu požadovanou hosty, aniž by přehlédl pohodlí. Je hypoalergenní s bavlněným potahem a můžete jej prát v pračce a sušit v sušičce.

& nbsp;

Soft Support Polštář

Polštář Holiday Inn Express Soft Support je také polyesterový polštář s bavlněným potahem. Je ideální pro hosty, kteří preferují měkčí polštáře. Polštář Soft Support je také alternativním polštářem v hotelu a můžete jej prát v pračce a chmýřit kvůli údržbě.

& nbsp;

Jakou značku polštářů používá Holiday Inn Express?

Pohodlné noci od Hollandera nejsou jediné značky polštářů Holiday Inn Express. K dispozici je také Touch of Down, Infinity from Registry, Comfort od Encompass Group a White Cord od Hollander pro hotely IHG.

& nbsp;

Touch of Down Soft Support Polštář

Dolní polštáře jsou bezpochyby nejluxusnější polštáře pro hotely. Vynikajícími příklady jsou polštáře Holiday Inn Express Touch of Down, které používají prachovou pánev a lyocell na vnější komoře a peří ve vnitřní komoře, vše potažené bavlněnou látkou. Jelikož se jedná o měkký polštář, je ideální pro pražce zad a břicha.

& nbsp;

Polštář nekonečna

K dispozici je také polyesterový polštář, který je ideální pro hosty, kteří potřebují pevné až mimořádně pevné polštáře. Polštář Holiday Inn Express Infinity je polyesterový polštář, který zaručuje nejlepší oporu díky velkému klínu. Je vyroben společností Registry a používá potah ze 100% bavlněné tkaniny jako všechny hotelové polštáře Holiday Inn Express.

& nbsp;

Polštář Comfort Down

Společnost Encompass Group vyrobila polštář Comfort Down pro Holiday Inn Express. Využívá design polštáře v polštáři s prachovým peřím a polyesterem pro hosty, kteří hledají hotelový polštář se střední oporou. Polštář Comfort Down se dodává ve standardní velikosti.

& nbsp;

Polštář ze pevné bílé šňůry

Další Hollander vyrobený polštář je polštář White Cord. Využívá polyesterovou výplň a bavlněný potah, aby hosté měli středně pevnou až pevnou podporu. Tato kolekce je také vyráběna pro hotely IHG.

& nbsp;

Polštář Supreme Cluster Restful Nights

Restful Nights nepřijde pouze v polštářích Firm Support a Soft Support. Holiday Inn Express také používá polštář Supreme Cluster Medium Support, který je dobrým prostředkem pro pevnost. Používá také polyesterovou výplň a bavlněný kryt.

& nbsp;

Jaký typ postelí používá Holiday Inn Express?

Kromě polštářů je pro zajištění nejlepší kvality spánku hostů zásadní také ložní prádlo hotelové postele. Důvěra Holiday Inn Express Downlite Bedding pro hypoalergenní EnviroLoft pokrývky, které lze pro snadnou údržbu prát v pračce. Společnost také poskytuje alternativní polštáře EnviroLoft střední hustoty v hotelech Holiday Inn a Holiday Inn Express v USA.

& nbsp;

Umývají si hotely polštáře?

Hotely dodržují průmyslové postupy a normy, aby zajistily čistotu pokojů pro své hosty. To zahrnuje pravidelné praní polštářů spolu s dalšími ložními doplňky. Typickým plánem je čištění povlečení, prostěradel a ručníků mezi pobytem každého hosta.

Polštáře, podložky na matrace, přikrývky a přikrývky, které nekontaktují přímo hosty, se perou buď měsíčně, čtvrtletně, nebo dokonce dvakrát ročně. Vzhledem k tomu, že polštáře se neumývají tak často, měly by hotely používat polštář a povlak na polštář k ochraně každého polštáře a jeho dezinfekci. Některé hotely také používají antimikrobiální kryty.

& nbsp;

Jak hotely udržují polštáře načechrané?

Většina hotelových polštářů používá jako výplň polyester nebo prachové peří; jedná se však o vysoce kvalitní materiály, které se neshromažďují ani nevyrovnávají tak rychle jako většina polštářů pro domácnost. Jsou dokonce omyvatelné v pračce a bezpečné v sušičce, aniž by ztratily svou strukturu. Hotely je stačí umístit do sušičky a budou nadýchané bez nutnosti ručního hnětení nebo sekání.

& nbsp;

Jaký je nejpohodlnější polštář na světě?

Komfort je subjektivní, což znamená, že nejpohodlnější polštář na světě se bude u každého uživatele lišit. Většina lidí by hlasovala pro prachovou a paměťovou pěnu, ale i tak si musíte pořídit ten správný polštář pro své potřeby a osobní preference. Nezapomeňte vzít v úvahu polohu vašeho spánku, abyste získali správnou pevnost a velikost polštáře a udrželi dobrou polohu spánku.

& nbsp;

Závěr

Hotely Holiday Inn Express jsou známé svými pohodlnými pokoji. Díky tomu se každý ptá: „Jaký polštář používá Holiday Inn Express?“ Zjistili jsme, že používají polštáře Firm Support a Soft Support od Restful Nights.

Host si tak může vybrat požadovanou pevnost. Kromě toho Holiday Inn Express kromě polyesteru používá také péřové polštáře. Kterému z těchto materiálů dáváte přednost?

& nbsp;