Jaký je nejlepší bambusový polštář. 3 Nejlepší faktory

Pokud chcete zjistit, jaký je nejlepší bambusový polštář, tento článek vás naučí faktory a vlastnosti, které by měl mít. Je skutečně nespravedlivé pojmenovat konkrétní model, protože každý uživatel se bude lišit podle jeho potřeb a preferencí. Dobrou zprávou je, že v dnešní době je snadné najít různé bambusové polštáře, takže je jen na vás, abyste si vybrali ten nejlepší podle svých požadavků.

Tento článek by vám měl pomoci dozvědět se více o tomto oblíbeném polštáři a o tom, v čem se každý produkt od sebe liší. Pamatujte, že ne všechny bambusové polštáře jsou stejné, takže si musíte vytvořit upravený seznam pro sebe. Nejlepší polštář nebude pro všechny stejný, ale mělo by být snadné vědět, jak ho najít.

Nejlepší bambusový polštář: Co je třeba vzít v úvahu, když ho najdete

Co je to bambusový polštář?

Předtím byste chtěli vědět, čím je bambusový polštář mezi ostatními polštáři jedinečný. Při hledání nejlepšího produktu hledejte tyto vlastnosti, protože každý polštář na trhu je jedinečný. Když se zmíníme o bambusovém polštáři, mohlo by se jednat o polštář s potahem z bambusové tkaniny, polštář s bambusovou výplní nebo 100% bambusovou konstrukci.

Bambusový polštář vyniká nad ostatními polštáři, protože je udržitelný a přirozený. Více je nastavitelný a prodyšný ve srovnání s jinými typy. Níže uvádíme faktory, které je třeba vzít v úvahu při hledání nejlepšího bambusového polštáře.

Tvar

Bambusové polštáře vypadají na první pohled jako tradiční díky svému obdélníkovému tvaru. Některé značky však nabízejí konkrétní velikosti, jako jsou standardní, králové, královny a dokonce i speciální. Vyberte tvar, který vám bude nejlépe vyhovovat, a poté vyberte půdu, která je ideální pro váš spánek.

Pokud například spíte na zádech, potřebujete bambusový polštář se středním půdním prostorem ve srovnání s bočními pražci, které potřebují bambusové polštáře s vysokým půdním prostorem. Pokud spíte na břiše, budou vám pohodlnější polštáře s nízkým podkrovím nebo polštáře, které sedí na nižších úrovních. Dobrou zprávou je, že bambusové polštáře mají obvykle nastavitelné výšky, protože používají dva zipy.

Můžete odstranit výplň uvnitř a přizpůsobit tvar přizpůsobení polštáře. Když už mluvíme o tvaru, můžete také najít bambusový polštář s požadovanou pevností. Možná dáváte přednost plyšovému, ale někteří se mohou cítit pohodlně s pevnějšími bambusovými polštáři.

Vyplnit

Kromě tvaru zvažte také výplň bambusového polštáře. Některé značky používají bambusová vlákna, zatímco jiné používají paměťovou pěnu. Ten je ideální pro ty, kteří potřebují uvolnění tlaku, protože jej můžete lisovat podle oblasti tlaku.

Všimněte si však rozdílu mezi pevnou a drcenou paměťovou pěnou. První je podpůrný, protože je pevný, ale drcená pěna je nastavitelná a prodyšná. Někteří uživatelé by se však přesto rozhodli pro bambusovou výplň pro prodyšnost a udržitelnost, protože nevydává mnoho zápachu, který by unikal z plynu.

Více můžete zkontrolovat výplň z bambusových vláken, která by podporovala vaši hlavu a krk.

Materiály

Ve srovnání s jinými syntetickými materiály pro polštáře používají bambusové polštáře bambusové vlákno. Je to nejen udržitelné, ale také pohodlné a odolné. Ne všechny bambusové polštáře však používají bambusové vlákno úplně, takže na polštáři v průběhu času očekávejte degradaci.

Možná budete muset výplň v průběhu času doplnit nebo použít nový obal. Výplňový a krycí materiál také určuje regulaci teploty vašeho bambusového polštáře. Chladné podmínky jsou ideální pro spaní, a proto je pro dobrý spánek nejlepší prodyšný bambusový potah a výplň z bambusových vláken.

Výplň z bambusových vláken poskytuje dobré proudění vzduchu, které vytváří pohodlný a chladný povrch pro spaní. Pevná paměťová pěna pro interiér polštáře nebude tak tvarovatelná jako bambusové vlákno. Kromě toho, že máte chladnější spací plochu, můžete s tvarem manipulovat podle toho, co je pohodlné.

Druhy bambusových polštářů

Podle velikosti

Typickému uživateli by vyhovoval bambusový polštář standardní velikosti, zvláště když nespí aktivně a mění polohu po celou noc. Bambusový polštář velikosti king by však byl pro vás nejlepší, pokud během spánku často házíte a obracíte se. Na druhou stranu, bambusové polštáře velikosti Queen jsou na trhu relativně nejjednodušší.

Také vám mohou být lepší speciální velikosti, podle toho, jak chcete nebo chcete spát. K dispozici jsou delší bambusové polštáře pro boční a břišní pražce, bambusové polštáře na podporu, kompaktní a čtvercové polštáře. Speciální velikosti polštářů však není tak snadné najít.

Podle struktury

Nejběžnější bambusovou tkaninou je hedvábí nebo bambusová viskóza. Je polosyntetický kvůli chemickému zpracování, ale je měkký a cenově dostupný. Pokud chcete pro svůj polštář ekologičtější bambusovou látku, bambusové prádlo je pro vás.

Chcete-li však materiál měkký a pohodlný, potřebujete materiál s vysokým počtem nití. V opačném případě má bambusové prádlo tendenci se cítit hrubé. Výhodou je, že i když nejsou tak dostupné, bambusové polštáře, které používají bambusovou lněnou látku, jsou vysoce odolné.

A konečně, pokud chcete něco mezi, bambusová tkanina lyocell je poměrně cenově dostupná a pohodlná a zároveň je šetrná k životnímu prostředí při zpracování.

Závěr

Prodyšnost a nastavitelnost udržitelných bambusových polštářů je odlišuje od ostatních polštářů. Ale jaký je nejlepší bambusový polštář? Nejlepší produkt se bude u každé osoby lišit, proto vždy zvažte tvar, výplň a materiály z bambusového polštáře, abyste vytvořili kritéria a našli perfektní fit.