Jaký druh matrace používá Holiday Inn Express

Pokud chcete vědět, jaký druh matrace používá Holiday Inn Express, od společnosti Simmons Beautyrest. O této matraci si povíme více, abyste se mohli rozhodnout, zda je pro vás ta pravá. Kdo ví?

Možná získáte stejný útulný hotelový zážitek ze spánku i doma! Je vždy užitečné seznámit se s různými matracemi, jako jsou ty z Hamptonu a Rhodosu. S tím bylo řečeno, tady je tajemství pokojů hotelu Holiday Inn Express.

Jaký druh matrace používá Holiday Inn Express a je to dobré?

Matrace, kterou hotel Holiday Inn Express Hotel používá, pochází od společnosti Simmons Beautyrest. Odtud můžete vybrat konkrétní model, který by nejlépe vyhovoval vašim osobním preferencím pro pohodlí a podporu. Při výběru postele nezapomeňte vzít v úvahu také typ vašeho těla a polohu ve spánku, a ne jen slepě dostat něco, co vypadá podobně jako v hotelích.

Musíte mít na paměti, že v hotelech pobýváte jen krátkou dobu, takže nemůžete ručit, pokud si model matrace, který používají, udrží svou podobu několik let. To, co musíte pro domácí použití získat, by vám mělo poskytnout nejlepší poměr ceny a kvality. Abychom vám pomohli, pokud byste si měli tuto matraci pořídit, zde jsou jedinečné vlastnosti postelí Simmons Beautyrest:

Čím jsou postele Simmons Beautyrest speciální?

Pamatujte, že existují různé matrace Beautyrest a některé budou mít specifické vlastnosti. Můžete očekávat, že některé mají standardní polštář, zatímco jiné mají pohodlné a vrstevnicové vrstvy, které používají jedinečný typ paměťové pěny. Matrace Simmons Beautyrest mají pod látkovým potahem také takzvané vlákno SurfaceCool Plus Fiber, které pomáhá při distribuci tepla.

Kromě paměťové pěny je latexová pěna dalším materiálem, který používají dražší modely Beautyrest. Naopak, ti, kteří mají nižší rozpočet, mohou ve své matraci očekávat mikro cívky. Co mají matrace Simmon Beautyrest na své nosné vrstvě?

Konstrukce se skládá z energetické pěny a kapsové cívky pro zlepšení odolnosti matrací. Můžete také očekávat dobrou podporu na okraji postele díky takzvané ventilované AirCool Beauty Edge. To znamená, že postel příliš neklesne, i když sedíte na kraji.

Jaké matrace používají hotely IHG?

Kromě postelí v hotelu Holiday Inn Express se někteří majitelé domů také zajímají o matrace hotelů IHG. Tyto pohostinské matrace pocházejí od společnosti Tempur Sealy International, která se pyšní poskytováním dalším hotelům, včetně Hilton, Hyatt, Fairmont a Marriott. Matrace Tempur Sealy používají slavný materiál TEMPUR, extra pěnu pro podporu jádra, technologii chlazení.

Dalším důvodem, proč jsou tyto matrace vynikající pro použití v pohostinství, jsou také pohodlné pro zaměstnance. Mají rukojeti pro snadné zvedání a vrchní část základny umožňuje matraci zůstat při výměně prostěradel. Postele dokonce nemají stahovací šňůry, které by vám při zastrčování prostěradel měly nehty nehty.

Pokud si prohlédnete kolekci pohostinských matrací Tempur Sealy, můžete je snadno klasifikovat podle svých potřeb. Dokonce vyvíjejí specifickou skupinu pro některé hotelové značky, včetně IHG a Hilton. Pokud jde o ostatní sbírky, zahrnují postele pro luxus, plný servis a omezený servis.

Proč se hotelové matrace cítí tak dobře?

Přemýšleli jste někdy, proč je podstatný rozdíl v celkovém pocitu, když spíte na hotelové posteli? Tajemství spočívá v matraci, ložním příslušenství a obecném uspořádání. Hotely se nestydí, pokud jde o používání luxusních a drahých hybridních matrací a prostěradel.

K tomu všemu je použití pokrývek hotelem jiné než luxusní peří. Všichni známe rozdíl mezi tímto materiálem a jinými syntetickými materiály, jako je polyester. A konečně, hotely nastavily své postele, aby to bylo lákavější, a nejen vaše běžná matrace s přikrývkou.

Jaký druh matrace používají 5hvězdičkové hotely?

Existují různé důvody, proč jsou postele v 5hvězdičkových hotelech mimořádně pohodlné a luxusní. Například Hilton má takzvanou postel Serenity s jedinečnou vnitřní strukturou, podporou cívek a patentovaným prošívaným designem. Na druhou stranu Fairmont používá vlastní matrace z paměťové pěny s plyšovým polštářem, podporou terapeutického jádra a technologií chlazení.

A co hotely v Four Seasons and Marriott? První z nich nabízí tři úrovně pevnosti pro postel a každá má pěnu Geltouch a separaci pohybu kapesní cívky. Postele Marriott jsou paměťová pěna, která vás nepotopí, ale můžete si také pořídit Innerspring pro ty, kteří dávají přednost něčemu pevnějšímu.

Závěr

Věděli jste, že je možné napodobit celkový dojem z hotelové postele? Můžete začít tím, že se naučíte, jakou matraci používá Holiday Inn Express nebo jakýkoli hotel, který máte na mysli. Pro první používají Simmons Beautyrest.

Některé hotely také dostanou své od Tempur Sealy. Celkově můžete mít doma vždy stejný luxusní spánek, pokud získáte ideální matraci pro vaše potřeby a osobní pohodlí. Koneckonců, můžete spát na hotelové posteli a stále se probouzet s bolestmi těla, pokud to není to pravé pro vás.