Jaká velikost polštáře odpovídá euru? 4 standardní velikosti!

Zajímá vás, do jaké velikosti by se polštář hodil do vaší postele a vašeho stylu?

Falešná polštář má obvykle standardní velikost 26 „× 20“ a překvapivě existuje více měření falešných polštářů.

Navrhování vaší ložnice, aby vypadala příjemně a přátelsky, je docela standardní.

Přidání dalšího ozdobného polštáře, který by mohl vylepšit styl vaší soupravy postelí, by bylo ohromující.

Pokud je pro vás zajímavější znát různé velikosti polštářků, pokračujte v čtení a uvidíte mnohem více!

Velikost polštáře, který odpovídá Euro Sham

Existuje spousta podvodů, ze kterých si můžete vybrat, například velikost polštáře, která se hodí euru, aby si vyzdobila a vybavila vlastní ložní soupravu.

# 1. Standardní podušky na polštář

Standardní velikost falešného polštáře se měří přibližně 26 palců široká a 20 palců vysoká, stejně jako velikost standardního polštáře, který používáme v posteli.

Pamatujte však, že ať už je to přizpůsobená příruba, tenká a plochá, nebo dokonce má nějaký krásný záblesk volánků, slouží to jen jako druh ohraničení na každé hraně.

Celková velikost švů závisí na velikosti dvou standardních polštářů a jejich designu.

Pokud máte oddělené postele, obvyklé množství standardního předstírání pro toto je jedna, proto byste měli umístit podušku do středu dvou tradičních polštářů.

# 2. Král polštář falešné

Královská velikost falešného polštáře měří 36 palců na šířku a 20 palců na výšku; tato dimenze nezahrnuje žádné přírubové nebo rozcuchané ohraničení.

Jak název napovídá, pěkně se vejde do polštáře velikosti King a dva z nich na šířku postele velikosti King, což je perfektní.

# 3. Královna polštář falešné

Falešné polštáře velikosti Queen mají rozměry 30 „× 20“ a jsou nejvhodnější pro polštáře velikosti Queen.

Stejně jako u standardních podvazků závisí celkové rozměry podušek velikosti queen size na šířce volánků a designu.

# 4. Evropské nebo kontinentální podušky

Euro shams nebo často nazývané kontinentální shams, jsou 26 „× 26“ a rozměry tak, aby se vešly na polštáře s přesnými rozměry.

Tyto polštářky jsou tradičně umístěny na zcela vyrobené posteli, aby poskytly luxusnější vzhled a mohly poskytnout další barvu, která by vibrovala k tématu.

Co je to polštářový podvod?

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s některými interiérovými dekoratéry, se to může zdát trochu matoucí.

Falešná polštář je dekorativní a atraktivní povlak na polštář, který by mohl vylepšit a vylepšit výplně polštáře typické velikosti na estetické doplňky.

Podložka na polštář má obvykle otevřenou zadní část s mírně překrývající se látkou, ale jiné podušky na polštáře jsou uzavřeny skrytým zipem.

Jaký je rozdíl mezi pouzdry na polštáře a poduškami na polštáře

Slovo „fingovaný“ znamená něco nepravdivého, a v tomto případě je falešný polštář použit jako falešná přední strana v polštáři, aby skryl podložku za atraktivnějším dotekem.

Rozdíl mezi povlaky na polštáře spočívá v tom, že jsou méně dekorativní a přímočařejší než falešné.

Tyto kryty slouží k ochraně polštáře, aby byl čistý i při spánku.

Pouzdra na polštáře jsou obvykle otevřené, aniž by se jednalo o typ uzávěru, který je vyroben ze stejného druhu látky, aby odpovídal povlečení.

Na druhou stranu polštářky mají skrytý uzávěr a obvykle mají na svých čtyřech stranách plochý kus látky, nazývaný příruba.

Pokud si chcete koupit falešný polštář, musíte se ujistit, že odpovídá barvě vaší soupravy postelí, abyste získali jedinečně navrženou a vytahovací barvu.

Společné uspořádání pro předstírání

Tady jsou standardní opatření pro předstírání:

Skládaný

Skládané uspořádání je široce používáno, zejména v každé domácnosti po celém světě, protože je snadné a snadno proveditelné.

Začněte pokládat polštáře naplocho k posteli, zatímco manžeta směřuje k okraji postele.

A pak naskládejte polštáře s polštářem nahoře.

Tím se vytvoří rychlé, ale čisté uspořádání a je to nejlepší pro minimalistický typ ložnice.

Vrstvené

Vrstvené uspořádání vám umožňuje zdobit ložní prádlo více různými styly, velikostmi a látkami se všemi různými texturami.

Začněte pouhým opřením všech polštářů o čelo postele s manžetami směrem k boku postele.

Přidejte dva polštáře velikosti Euro, které se o ně opírají, a poté umístěte dva polštáře standardní velikosti, které jsou také oblečené v podvodech vpředu.

Asymetrické

Asymetrické uspořádání není daleko od designu vrstveného uspořádání, ale větší nebo menší polštáře budete používat pouze na jedné straně postele.

Ale toto uspořádání nejlépe funguje s podobnou barvou a strukturou, ale musíte mít na paměti, že musíte dát atraktivní polštáře na přední straně.

Pro závěrečná slova

Je lepší znát standardní velikosti polštářků a ujistit se, co nejlépe odpovídá vašemu designu a vkusu z hlediska těchto.

Doufám, že vám tento článek pomůže odpovědět na vaši otázku, jak velká velikost polštáře se hodí euru. Děkujeme za přečtení, šťastné zdobení!