Jaká velikost matrace se hodí do nákladního vozu? Nejlepší tipy

Pokud chcete vědět, jaké velikosti matrace se hodí do postele nákladního vozidla, musíte vzít v úvahu dva faktory. Stejně jako samotné postele se nákladní vozy liší velikostí. Musíte změřit své vozidlo a změřit postel, abyste předešli problémům.

Mluvili jsme o tom, jak připevnit matraci k vašemu střešnímu nosiči pro majitele automobilů nebo SUV. Ale pokud máte nákladní automobil, je to mnohem lepší, protože byste mohli mít dostatek místa pro přepravu matrace. Pokračujte ve čtení níže a dozvíte se více!

Matrace jaké velikosti se hodí do nákladního vozu: Průvodce perfektní velikostí

Velikost ložné plochy

Jak již bylo zmíněno dříve, bude nespravedlivé udávat konkrétní rozměry matrace, která se vejde do nákladního vozu. Místo toho doporučujeme, abyste si nejprve změřili svůj vozík, abyste se ujistili, že se vám při přesunu matrace nejlépe hodí. Jak získáte měření korby nákladního vozidla?

Chcete zjistit délku ložné plochy vozidla měřením od středu zadní části směrem dopředu. Důraz je třeba klást na kontrolu dveří zavazadlového prostoru, jak by měly být nahoře, protože nechcete zahrnout měření jamek kol. Různé pick-upy mohou mít delší nebo kratší korbu, takže se chcete ujistit, že se vaše matrace pohodlně vejde podle její délky.

Typ matrace

Jakmile budete mít rozměry ložné plochy, můžete pro ni snadno najít tu nejlepší matraci. Můžete si vybrat z pružinových, vzduchových nebo pěnových postelí podle svých preferencí a po zvážení několika faktorů. Například není běžné používat matraci Innerspring na ložné ploše nákladního automobilu kvůli její extra hmotnosti.

Pružiny uvnitř jsou docela objemné, což činí postel složitější umístit do postele nákladního vozidla. A co pěnové matrace? Tento materiál je vynikající, protože ho můžete nechat komprimovat, aby se minimalizoval celkový objem.

A konečně, dalším typem, který se může pěkně hodit na nákladní vozidlo, je nafukovací matrace. Jedná se o nejlehčí postel a produkt můžete vyfouknout, abyste ušetřili ještě více místa. Jedinou možnou nevýhodou, kterou je třeba vzít v úvahu, je to, že při přepravě nákladním vozidlem musíte být opatrní, protože nechcete nechtěně materiál propíchnout.

Bude se královská postel hodit do nákladního vozu?

Matrace královské velikosti by měla dobře sedět v pohybujících se nákladních vozech, pick-upech nebo dokonce v nákladním voze, dokonce i na kolečkách. Musíte však zvážit, zda také pohnete pružinou a rámem skříně, protože nechcete mít postel po dlouhou dobu na své straně, abyste ušetřili místo. Pamatujte, že ideální orientace pro přesun jakékoli matrace je vodorovná.

A co matrace velikosti King? Jelikož jste větší než královna, budete potřebovat pořádný pohybující se vozík, abyste tuto matraci pohodlně přesunuli. Můžete se rozhodnout, že jej budete opírat o bok se sklopenými dveřmi zavazadlového prostoru, ale bude vyžadovat větší úsilí, aby bylo zajištěno, že zůstane po celou dobu jízdy na místě.

Musíte také pamatovat na to, abyste nedělali nic, co by povzbudilo promáčknutí nebo pomačkání materiálu. Pokud musíte přemístit mnoho věcí, je rozumnější si pronajmout pohybující se nákladní automobil nebo dokonce profesionální stěhovače. Matraci si vyzvednou a za příplatek ji dokonce umístí na nové místo.

Bude se matrace v plné velikosti hodit do nákladního vozu?

Některé modely vzduchových postelí v plné velikosti se pohodlně vejdou do postele nákladního vozidla. Musíte však mít na paměti, že standardní matrace v plné velikosti měří 53 x 75 palců. Studny kol na pick-upu zabrání tomu, aby tato velikost seděla na ložné ploše.

Pokud je to váš případ, chcete postel naklonit tak, aby jedna strana seděla v něm a druhá mohla spočívat na protilehlém roštu. Někteří lidé mají matraci také přes obě kolejnice postele, ale bude snazší ji načíst pod úhlem, když je čas matraci získat později. Nakonec doporučujeme, abyste během přepravy svázali postel s pružinou, abyste během přepravy ještě více stabilizovali náklad.

Jaká velikost matrace je v pražci?

Pokud jste kamionista, stále můžete dosáhnout pohodlného spánku uvnitř pražce nebo kabiny pražce. A dobrou zprávou je, že některé společnosti vyrábějící matrace nabízejí matrace s rozměry specifickými pro tento oddíl. Můžete očekávat matrace certifikované pro použití v nákladních vozidlech s rozměry od 35 do 79 palců, 32 x 79 palců, 36 x 76 palců, 38 x 80 palců a 42 x 80 palců.

Rovněž by mělo být možné získat postel na míru, pokud má vaše spací kabina konkrétní velikost. Co povlečení pro tyto matrace? Zkušení kamionisté doporučují použít pro postel velikosti twin dvojité XL nebo dokonce standardní plachty.

Závěr

Potřebujete přenést postel z jednoho místa na druhé? Než načtete vyzvednutí, víte, jaké matrace se vejdou do postele nákladního vozidla? Můžete očekávat, že většina postelí až do velikosti královny bude fungovat dobře.

Musíte si však uvědomit, že každý model nákladního vozidla se liší velikostí ložné plochy nákladního vozidla. Samotná matrace může také používat specifické materiály, které mohou přispět k celkovému objemu. U nákladních vozidel doporučujeme pěnovou nebo vzduchovou postel, protože je můžete stlačit.