Jaká velikost je evropský polštář? Průvodce nejlepší velikostí

Pokud chcete odpovědět, jak velká je evropská polštář, je to 26 x 26 palců. Je však nutné zdůraznit, že na trhu existují různé evropské polštáře. Od těchto rozměrů můžete očekávat různé hodnoty a stále považovat takové polštáře za euro polštář.

Proč byste měli znát velikosti polštářů Euro? Evropský polštář je čtvercový polštář, který můžete považovat za postel i jako dekorativní polštář. Když se seznámíte s očekávanými rozměry, pomůže vám vybrat si ideální polštář, který si pořídíte, a příslušenství, jako je podvod.

Jak velký je evropský polštář?

Porozumění velikosti polštářů by se nemělo zastavit s rozměry polštářů. Chcete se také seznámit s dekorativními polštáři, jako je evropský nebo evropský polštář. Evropské polštáře navíc nejsou jen ozdobné a díky svému čtvercovému tvaru jsou univerzální pro použití.

Standardní

Jakou velikost má tedy evropský polštář? Přichází v různých měřeních, ale za běžnou velikost lze považovat 26 x 26 palců. Proto je většina eurobankovek pro tyto polštáře k dispozici 26 x 26 palců a 27 x 27 palců.

Varianty

Čtvercový evropský polštář je díky této velikosti vynikajícím doplňkem na pohovkách nebo postelích za vašimi královskými, královskými a standardními polštáři. Mějte však na paměti, že evropské polštáře najdete také v menších velikostech. Zahrnují 24 x 24 palců, 22 x 22 palců, 20 x 20 palců, 18 x 18 palců a nejmenší 16 x 16 palců.

Jak velká je evropská podvod?

Jak již bylo zmíněno dříve, evropské polštáře používají dekorativní potah zvaný Euro sham a jeho velikost je běžně podobná polštáři, který je 26 x 26 palců. Můžete si však udělat euro podvodem sami a přidělit také palec příspěvku. Všimnete si významného rozdílu mezi evropskými shams a americkými stylovými shams kvůli jeho velikosti a výslednému čtvercovému tvaru, který doplňuje evropské polštáře.

Za zmínku stojí také to, že při nákupu evropských podvodů si všimnete, že je někteří výrobci používají zaměnitelně s evropskými polštáři. Může to být matoucí, protože falešné zprávy se týkají dekorativní přední části polštáře. Nenechte se však překvapit, pokud lidé zacházejí s evropským podvodem a evropským polštářem podobně.

Jaký je účel evropského polštáře?

Evropské polštáře jsou vynikajícími polštáři na postel nebo pohovku. V hotelech jej zaměstnanci umístí, aby prostor vypadal luxusněji nebo pohodlněji. Mohou být buď jednobarevné nebo barevné, podle toho, co doplňuje pohovku, pokoj, ložní prádlo, přikrývku nebo jiné polštáře.

Majitelé domů však dostávají také evropské polštáře, které je podepírají, když sedí v posteli nebo na gauči. Vzhledem k tomu, že evropské polštáře položíte na čelo nebo pohovku, můžete je použít za zády. Někteří dokonce dostávají měkké materiály, aby mohli držet evropský polštář jako plyš.

Jak vrstvit evropské polštáře na postel

Velká manželská postel

Evropské polštáře jsou univerzální pro zdobení různých velikostí postelí. Například můžete položit polštáře na postel velikosti King tak, že začnete se dvěma polštáři velikosti King proti čelu postele, následovanými třemi evropskými polštáři a dvěma polštáři velikosti King. Nakonec přidejte zesílení vpředu.

Manželská postel a manželská postel

U postele velikosti Queen začnete se dvěma polštáři standardní velikosti u čela postele, vrstvou se dvěma evropskými polštáři vpředu a zakončeným podhlavníkem. A co tak velká postel? Vaše první vrstva proti čelo postele je jeden evropský polštář, po kterém následuje výplň nebo standardní polštář pro tuto malou postel.

Zde je jen několik příkladů, jak uspořádat evropské polštáře s polštáři na postel různých velikostí. Vždy si můžete zahrát s tvary typů polštářů, stejně jako s falešnými obaly a povlaky na polštáře, abyste dosáhli požadovaného stylu. Nejsou zde zmíněny žádné velikosti polštářů Euro, protože musíte rozhodnout, které polštáře by nejlépe vyhovovaly vašemu uspořádání.

Jak vrstvit evropské polštáře do pohovky

Evropské polštáře mají mnoho využití a některé je dokonce používají jako typický polštář do postele. Ale protože přicházejí v různých velikostech, byly by také nejlepší pro vrstvení v pohovkách. Například pokud máte gauč široký asi 89 palců, smícháte tyto čtvercové polštáře nebo přidáte bederní polštář.

Jedna až tři vrstvy

Jednoduchý způsob, jak vrstvit polštáře na běžné pohovce, je použití dvou euro polštářů o rozměrech 22 x 22 palců na obou stranách. Pokud chcete další vrstvu, můžete přidat dva euro polštáře o rozměrech 20 x 20 palců. Můžete také přidat jeden 20 x 20 palcový Euro polštář nebo nahradit 20 x 20 palcové Euro polštáře bederním polštářem o šířce 20 palců a výšce 2 palce pro třetí vrstvu.

Závěr

Pokud znáte velikosti polštářů na postel, měli byste znát také velikosti dekorativních polštářů. Například jakou velikost má evropský polštář? Tento čtvercový polštář je jedním z nejběžnějších dekorativních polštářů, které obvykle přicházejí o rozměrech 26 x 26 palců.

S tímto polštářem můžete popustit uzdu své fantazii, pokud jde o zdobení postele a pohovky. Budete rádi, že existují i ​​rozdíly v rozměrech a evropské polštáře nabízejí také menší velikosti. Pohybují se od 24 x 24 palců až po 16 x 16 palců.

Evropské polštáře mohou být jak okrasné, tak cenné v posteli nebo na pohovce. Můžete je stylovat podle toho, co si myslíte, že budou ladit s polštáři do pokoje nebo postele. Pochopení evropských velikostí polštářů bude proto při jejich nákupu užitečné.