Jaká je velikost polštáře velikosti King

Odpověď na otázku, jaká je velikost polštáře velikosti King, je 20 x 36 palců. Bude užitečné seznámit se s velikostí povlaku na polštář, abyste zajistili, že se ke svému polštáři správně hodí. V opačném případě polštář ztratí příliš velký materiál, a pokud je příliš malý, budete plýtvat potahem.

Pokud si nejste jisti, zda má váš polštář velkou velikost, musíte jej správně změřit. Rozměry polštáře usnadní nákup polštáře a polštářové vložky. V tomto článku si můžete přečíst další informace o dimenzování.

Jak velký je polštář velikosti King?

Rozměry polštáře velikosti King jsou 20 x 36 palců pro pohodlné uchycení, ale jsou zde také polštáře velikosti King 21 x 37 palců. Každá z velikostí se perfektně hodí na polštář velikosti King, ale mějte na paměti, že výrobci v Itálii mohou mít jiný polštář velikosti King, aby se vešly na jejich polštář velikosti King. Jako každý typ polštáře, i některé značky mohou mít při těchto měřeních odchylky, proto si před zakoupením potahu zkontrolujte značku polštáře, abyste předešli problémům s tvarováním.

Můžete očekávat, že polštář velikosti King je největší mezi ostatními velikostmi, jako je standardní a královna. Proto jej můžete použít pouze na jiný polštář velikosti King nebo provést nějaké úpravy, pokud musíte zakrýt jinou velikost polštáře. Jak velké jsou jiné povlečení na polštář?

Jak velký je povlak na polštář standardní velikosti?

Standardní velikost polštáře je obvykle 20 x 26 palců. Můžete jej použít na polštáře tradiční velikosti, pokud je výrobce vhodný pro velikost svých produktů. Pokud má váš povlak na polštář trochu extra materiálu, můžete také pokrýt polštář královské velikosti polštářem standardní velikosti.

Jak velký je povlak na polštář královny?

Pokud stále najdete polštáře standardní velikosti omezující, můžete se rozhodnout pro polštáře královny. Používají povlak na polštář o rozměrech 20 x 30 palců, který je o něco menší než polštáře velikosti King. Tento povlak na polštář můžete také upravit pro jiné typy polštářů, pokud není povrch příliš volný.

Je nutné zdůraznit, že tyto rozměry jsou podobné velikosti příslušných polštářů. Proto můžete také zvážit povolení jednoho centimetru příspěvku, pokud vám připadá příliš těsný. Musíte vzít v úvahu materiál polštáře a to, jak je baculatý, abyste zajistili, že se vám dobře hodí.

Jaká je velikost speciálních polštářů?

Kromě vašich standardních povlečení na polštář, které se dodávají v barvách king, queen a standard, používají jiné typy polštářů speciální povlaky na polštáře. Bude užitečné předem změřit šířku a délku vašeho polštáře, abyste našli nejvhodnější polštář. Dále můžete materiálu přidělit příspěvek podle typu polštáře.

Vyhoďte polštář

Házené polštáře přicházejí v různých velikostech a tvarech, ale nejběžnější měří 20 x 20 palců. Můžete očekávat různé velikosti a liší se také v použitém textilu. Dá se dokonce říci, že povlečení na polštáře nabízí nejrůznější odrůdy, mimo jiné jsou obaly na polštáře dekorativní pouzdra.

Euro polštář

Další populární dekorativní polštář je euro polštář. K dispozici jsou také různé velikosti potahů na polštáře Euro, protože polštáře Euro jsou čtvercové polštáře, které mají také různé rozměry. Nejběžnější však měří 26 x 26 palců.

Cestovní polštář

Cestovní polštáře jsou obvykle polštáře ve tvaru písmene C, ale existují i ​​obdélníkové. Pro cestovní polštáře také neexistuje žádné definitivní měření, ale najdete kryty o rozměrech 12 x 17 palců. Samotný kryt je také obvykle neodnímatelný.

Typy materiálů na polštáře

Kromě různých velikostí je dalším důležitým faktorem při výběru polštáře materiál, který používá. Koneckonců, navazujete s ním přímý kontakt, takže by měl být příjemný na dotek. Také byste chtěli, aby na tváři nezanechával stopy po záhybech (všichni jsme tam byli.)

Bavlna

Nejběžnějším polštářem je bavlna. Tento materiál je prodyšný a savý, takže je ideální pro pohodlný spánek. Bavlna se však může seskupovat a při dlouhodobém lhaní může způsobit stopy na pokožce.

Satén a hedvábí

Pokud jde o luxus, v seznamu jsou nahoře saténové a hedvábné polštáře. Hladký pocit nezanechává na pokožce záhyby. Měkké materiály jako tyto jsou však obtížné prát a udržovat.

Nylon

Pokud máte rozpočet, můžete zvážit nylonové povlečení na polštáře. Kvalitní se mohou cítit stejně dobře jako satén. Nevýhodou tohoto materiálu však je, že neposkytuje dobré proudění vzduchu.

Závěr

Kromě samotného polštáře musíte znát také rozměry různých povlaků na polštáře. Jaká je například velikost polštáře velikosti King? Tento povlak obvykle měří 20 x 36 palců jako samotný polštář, ale některé značky také nabízejí přídavek na polštáře o rozměrech 21 x 37 palců.

Pomohlo by, kdybyste si k polštáři pořídili nejlépe padnoucí polštář velikosti King, aby nebyl příliš těsný nebo příliš volný. Samotný váš polštář velikosti King může mít také odlišné měření od těchto standardních velikostí. Celkově je nejlepší zkontrolovat značku polštáře před zakoupením povlaku na polštář v Itálii, bez ohledu na jeho velikost.