Jaká je nejlepší polohovatelná matrace: Nejlepší 3

Ti, kteří chtějí vědět, jaká je nejlepší nastavitelná matrace do postele, mohou zvážit tyto tři nejlepší značky. Projdeme každou postel, abychom vám pomohli rozhodnout, která z nich bude pro vás ideální. Také se dozvíte více o tomto typu matrace.

Kromě toho se prosím pokuste zjistit, co je třeba vzít v úvahu při nákupu nastavitelného roštu. Ostatně kvalitu vašich zkušeností s polohovatelnou matrací výrazně ovlivňuje její základna.

Jaká je nejlepší matrace pro polohovací postel?

  • Tempurpedic Ultimate Pressure Relief LuxeAdapt

Pokud znáte kolekci Tempur-Adapt od Tempurpedic, Ultimate Pressure Relief LuxeAdapt bude vynikající matrací pro polohovací postel. Tento model se dobře kombinuje také s nastavitelnými napájecími základnami Tempurpedic. Co je ale ideální pro polohovatelnou postel?

LuxeAdapt je vyroben z takzvaného materiálu APR+ značky, o 30% více podpůrného a o 40% více materiálu Tempur. Tento článek si můžete přečíst v odpovědi na otázku, z čeho je vyrobena matrace Tempurpedic, pokud se chcete dozvědět, proč Tempur není jako vaše běžná paměťová pěna. Hlavní výhodou je, že tato 13palcová pěnová matrace je dostatečně odolná a lze ji použít jako polohovatelnou postel.

  • Pěnová matrace Nectar s pamětí

Nectar patří mezi značky, které nabízejí nejlepší dostupné pěnové matrace, a jejich model z paměťové pěny bude fungovat jako polohovatelná postel. Matrace z paměťové pěny od společnosti Nectar je dostupnou alternativou k jiným postelím z paměťové pěny, které mají ideální strukturu pro použití na nastavitelném podstavci. A co je nejlepší, při koupi banku nezlomíte.

Matrace z paměťové pěny Nectar je dodávána se zkušební verzí 365 nocí, což dává kupujícím jistotu ohledně důvěry společnosti Nectar v její kvalitu. Pětivrstvá konstrukce by navíc měla snadno odolat nárokům úhlů, které u polohovatelné postele budete dělat. Paměťová pěna má také určitou flexibilitu sledovat základnu, aby získala požadovaný úhel.

  • Nastavitelná matrace Saatva Solaire

Pokud chcete skutečně nastavitelnou matraci, je matrace Solaire od společnosti Saatva tím nejlepším modelem, který lze na trhu získat. Je dokonce kompatibilní s vlastní nastavitelnou základnou Saatva. Jak se tedy liší od ostatních matrací, pokud jde o nastavitelnost?

Nastavitelná matrace Saatva Solaire není váš běžný model matrace, protože má 50 nastavení tvrdosti, pokud vyberete velikosti královny a výše. A pokud získáte takzvanou lineární základnu Saatva, získáte dokonce větší kontrolu, protože můžete experimentovat s její polohou. Můžete například vyzkoušet variantu Upper-Flex pro základnu Upper-Flex Lineal nebo Split King a Split Cal King se stejně velkou základnou Lineal.

Zajímají vás také přírodní postele? Zjistěte, proč patří Saatva mezi nejlepší značky organických matrací.

Jaká nastavitelná postel je nejlepší?

Tempurpedic

Základna Tempur-Ergo Power Base je nejoblíbenější nastavitelnou podložkou od Tempurpedic a můžete ji použít s matrací LuxeAdapt. Tuto základnu si můžete vychutnat s funkcí Zero Gravity, která zvedá hlavu a nohy, abyste se cítili lehcí. K dispozici je také režim QuietMode, který zabírá polohu proti chrápání, výtahy hlavy a nohou, dvouzónová masáž, bezdrátové dálkové ovládání, porty USB a osvětlení pod ním.

Nektar

Pokud máte rozpočet, zvažte nastavitelný rám postele Nectar. Model velikosti královny můžete získat pouze za 999 $ nebo za prodej za dostupnou cenu 699 $. Získáte funkci nulové gravitace, programovatelnou paměť, hlavu a nohu nahoru, nastavení sklonu pro sledování televize, bezdrátové dálkové ovládání, třízónovou masáž a USB konektory.

S matrací z paměťové pěny Nectar můžete použít nastavitelný rám postele Nectar.

Saatva

Saatva Solaire je kompatibilní s nastavitelnou základnou postele Saatva Lineal. Kombinace polohovatelné postele a podnože vám poskytne úplnou kontrolu nad vámi preferovanou podporou a pohodlím. Funkce, které získáte se Saatva Lineal, jsou Zero Gravity, design objímající zeď u modelu, který není typu Upper-Flex, bezdrátové dálkové ovládání, nastavitelné nastavení masáže, tichý monitor a osvětlení pod postelí.

Mohu použít nastavitelnou základnu s jakýmkoli rámem postele?

Nastavitelnou základnu můžete použít s jakýmkoli rámem postele, pokud nejde o platformu. Rám by měl být otevřený a nevyžaduje krabicovou pružinu nebo základ. Pokud má rám pevný povrch, nebude kompatibilní s nastavitelnou základnou.

Potřebují nastavitelné rámy postelí speciální matrace?

Nastavitelné rámy postelí nevyžadují speciální matrace, ale matrace by měla být dostatečně odolná, aby odolala požadavkům na nastavitelnost rámu. Může například sledovat obrys a změny úhlů, aniž by zničil jeho strukturu? Měl by být dostatečně trvanlivý a flexibilní, aby sledoval nastavitelný rám postele.

Ničí vám nastavitelná základna matraci?

Nastavitelná podložka nezničí vaši matraci, pokud zajistíte její kompatibilitu. V opačném případě může mít matrace poškozenou vnitřní strukturu kvůli posunu v polohách, které poskytuje základna. Vždy zkontrolujte kompatibilitu matrace a podstavce a je lepší je získat od stejné značky.

Závěr

A to je vše! V tomto článku jsme se dozvěděli, jaká je nejlepší nastavitelná matrace do postele, a odhalili tři značky. Zvažte kontrolu Tempurpedic, Nectar a Saatva a poté spárujte nastavitelnou základnu stejné značky s matrací, aby nedošlo k poškození postele.

Doufáme, že vám tento seznam poskytne představu o tom, jakou polohovatelnou postel vyzkoušet, a pokud máte nějaké otázky, neváhejte nám je položit níže.