Jak změřit polštář ve 4 jednoduchých krocích

Pokud si chcete koupit náhradní polštář v Itálii, ale nemáte ponětí, jaké jsou jeho původní rozměry, může vám pomoci tato příručka, jak měřit polštář.

Jak přesně změřit polštář hodu

I když existují standardy pro velikosti polštářů, nejsou všechny polštáře v těchto rozměrech. K měření polštářů byste potřebovali pouze délku a šířku a zde je návod, jak je správně získat:

Krok 1: Odstraňte formulář polštáře

Odstranění je první a možná nejdůležitější připomínka při získávání rozměrů vašich polštářů. Pokud není polštář vycpaný, musí se měřit jeho délka a šířka. Je to proto, že vložky způsobují smrštění rohů, aby zakryly hloubku.

Proto se před provedením měření musíte nejprve ujistit, že jste odstranili polstrování nebo výplň polštáře nebo polštáře. Až to dokončíte, můžete přejít k dalšímu kroku.

Krok 2: Položte kryt naplocho

I na povrchu záleží. Položte polštář nebo jeho obal na rovnou desku stolu. Tím je zajištěno, že žádné vnější faktory nemohou ovlivnit měření, což vede k nepřesným výsledkům.

Krok 3: Začněte měřit rozměry

Teprve po dvou předchozích krocích můžete zahájit skutečné měření. Začněte měřicí nástroj podél švů z jednoho konce strany na druhý. Udělejte to jak pro šířku, tak pro výšku, zvláště pokud má váš polštář obdélníkový tvar.

Krok 4: Zaokrouhlete měření nahoru nebo dolů

Pokud je na měřeních méně než jeden palec navíc, přibližte výsledky k nejbližšímu celému číslu. Například pokud máte 15,3 palce na všech stranách, můžete usoudit, že váš polštář je 15 palců dlouhý a 15 palců široký.

Nemusíte se bát, že skončíte se špatnou velikostí. Koneckonců, drobný rozdíl lze zakrýt výplní polštáře a všimněte si, že většina výrobců používá pro své polštáře celá čísla.

3 tipy, jak měřit polštář vrhací

Není velká pravděpodobnost, že se při měření budete pokazit, pokud budete postupovat podle pokynů, jak je získat. Pokud však budete chtít, tyto tipy vám mohou pomoci minimalizovat riziko chyb.

Tip 1: Na typu svinovacího metru záleží

Ačkoli v příručce nebylo uvedeno, jaký druh páskových měřidel vám odborníci doporučují použít, může to změnit. Na rozdíl od účelu nástroje se doporučuje nepoužívat pružné nebo krejčovské měřicí pásky.

Namísto toho je vhodnější použít tesaře, protože je výrazně pevnější než ostatní. Výhodou tohoto použití je, že získáte přesnější výsledky, protože páska je stabilní a nelze ji snadno složit.

Tip 2: Neměřte přes střed

Požadované rozměry jsou délka a šířka; úhlopříčná měření tedy nemají vůbec žádný význam. Pokud jej použijete jako základ velikosti svého polštáře, můžete skončit s vypnutým výsledkem.

Tip 3: Požádejte někoho jiného, ​​aby polštář držel

Upozorňujeme, že tento tip odborníci doporučili pouze v případě, že váš polštář nemá odnímatelné kryty. Alternativně můžete vy nebo váš společník místo toho sevřít a roztáhnout rohy nebo konce boků polštáře a začít získávat rozměry.

Proč byste měli používat polštáře?

I když jsou malé, polštáře mohou změnit váš pokoj. Pokud jste stále na plotu, zde jsou tři důvody, proč byste měli používat polštáře:

Držte krok s novými trendy

Trendy se neustále mění a někdy může být udržování kroku s těmito změnami těžké. Dobrou zprávou však je, že můžete držet krok se změnami, aniž byste rozbili banku. Házet polštáře s dekorativními vzory vám pomůže nastavit téma ve vašem domě. Tropické vzory, polštáře na téma boho – pojmenujete to. Budete moci dosáhnout požadovaného vzhledu, aniž byste utráceli příliš mnoho.

Dodejte svému domu barvu

Existuje několik způsobů, jak do svého domu přidat barvu. Můžete pověsit několik uměleckých děl, namalovat akcentovanou zeď nebo si koupit dekorační výzdobu. Pokud chcete, aby byl váš domov živější, ale chcete minimalizovat výdaje, můžete si koupit odvážné, barevné a dekorativní polštáře. Se správným typem polštářů budete moci svému domovu přidat barvu.

Zlepšete pohodlí

Význam polštářů přesahuje estetiku. Můžete je také použít k tomu, aby váš prostor vypadal útulněji a méně prázdně, čímž se váš obývací prostor stane dokonalým prostorem pro pohodlí a relaxaci.

Závěrečné úvahy o tom, jak měřit polštář vrhací

Získání rozměrů ve vašem domě ve Velké Británii není tak jednoduché, jak jste si mysleli, protože existují dokonce pravidla a pokyny, jak postupovat při měření polštáře. Vezměte na vědomí, že skutečná velikost vašich polštářů se může trochu lišit od toho, jak vypadá.