Jak zavěsit závěsy na postel s baldachýnem? 4 jednoduché kroky!

Mnoho lidí považuje postel s baldachýnem za okouzlující a romantickou věc. V tomto DIY projektu se naučíte, jak zavěsit závěsy na postel s nebesy. Původ postelí s nebesy se datuje do středověku.

Historicky lidé používají záclony s baldachýnem, aby odradili škodlivý hmyz a škůdce od lezení na ně na posteli, když spali. V dnešní době se však důvod, proč mnoho lidí umisťuje postele s nebesy do svých domovů, liší. Někteří ano, protože to dodává eleganci a krásu a dělá postel útulnou, když spíte.

Kroky na zavěšeném lůžku s baldachýnem

Prvním krokem při plánování, jak zavěsit závěsy na postel s baldachýnem, je připravit materiál. Před zakoupením záclon změřte postel s baldachýnem, abyste zjistili její délku a šířku.

Budete potřebovat:

  • Malovat
  • lano
  • Panely čirých záclon
  • Klipy na nehty
  • železo

Krok 1: Příprava

Když plánujete záclony na posteli s baldachýnem, je prvním krokem zajistit, aby všechny věci, které potřebujete, byly připraven .

Připravte si záclonový materiál. Lehký záclonový materiál si můžete koupit v jakémkoli obchodě ve vašem okolí, nebo si můžete objednat online.

Jakmile máte materiál na záclony, použijte železo k jeho narovnání. To zajišťuje, že záclona vypadá dobře a dobře se udržuje, když ji instalujete na postel s baldachýnem.

Poznámka: Důvodem, proč musíte žehlit oponu, je odstranit záhyby.

Krok 2: Připojte lano

Nyní jste již museli mít ustájenou postel. To znamená, že vaše postel s nebesy by měla být připravená.

Pokud držíte lano sponou na nehty, budete si muset udělat vrtačku. V závislosti na materiálu, ze kterého je kostra vrchlíku vyrobena.

Nyní pomocí pásky změřte šířku a délku lůžka kabiny a poté změřte lano. Odřízněte měřené lano a pokračujte dalším krokem.

Krok 3: Opravte oponu

Nyní budete muset provléknout záclonu. Jakmile dokončíte upevnění lana na oponu, přiblížíte se k rámu vrchlíku a připevníte jej. Můžete je uvázat, aby nedošlo k uvolnění.

Pokud je rám postele s baldachýnem vyroben ze dřeva, můžete použít vrtačku a zafixovat závěs sponami na nehty.

Krok č. 4: Dokončení

Poslední krok k tomu, jak pověsit závěsy na postel s nebesy se dokončuje. Pomocí barvy proveďte nějakou úpravu rámu postele. Barva by měla mít stejnou barvu jako váš závěs.

& nbsp;

Jak nainstaluji Bed Canopy?

Pokud budete postupovat podle níže uvedeného jednoduchého podrobného průvodce, naučíte se, jak si doma nainstalovat postel s nebesy.

Krok 1: Vyberte správný baldachýn. Zde si musíte vybrat ten správný vrchlík, který chcete. Přístřešky se dodávají v různých velikostech, barvách a materiálech.

Krok 2: Vyberte umístění. Dále budete muset vybrat místo, kam umístíte vrchlík.

Krok 3: Nainstalujte materiál vrchlíku

Krok 4: Dále budete muset připojit vrchlík.

& nbsp;

Proč potřebuji baldachýn?

Mnoho lidí má často různé důvody, proč chtějí postel s nebesy. Zatímco původně nabízí teplo a soukromí pro prostor na spaní, také činí místnost jedinečnější a útulnější.

& nbsp;

Instalace postele s baldachýnem zmenší můj pokoj?

Postele s baldachýnem se dodávají v různých velikostech a materiálech. Najdete dřevěné a kovové postele s baldachýnem. Pokud žijete v malé místnosti, instalace dřevěné postele s baldachýnem může zabírat více místa.

V tomto smyslu je vhodné jít na postele s kovovým baldachýnem. Předtím, než se vydáte na postel s baldachýnem, se doporučuje znát velikost vašeho pokoje.

Jak vysoká by měla být postel s baldachýnem?

Standardní výška každé postele s baldachýnem je 86,75 (220 cm). Šířka je 84,25, což je přibližně 214 cm, zatímco délka je v rozmezí od 64,25 do 80,25 (163 až 204 cm)

Výška platformy je přibližně 15 (38 cm).

Mohu pro své baldachýnové postele použít běžnou oponu?

Odpověď zní ne. Na posteli s nebesy se nedoporučuje používat běžnou záclonu. Abyste ze své postele s baldachýnem dostali to nejlepší, doporučujeme použít čiré závěsy. Je tomu tak proto, že čiré závěsy jsou lehké, dobře vidět skrz, umožňuje průchod světla a vzduchu.

& nbsp;

Jak zavěsím závěsy Canopy bez vrtání?

Postele s baldachýnem dodávají místnosti útulnost. Díky tomu bude váš spací prostor v místnosti soukromější. Můžete použít závěsný hardware na odloupnutí a přichycení a drátěný háček. To může být trochu obtížné, ale stojí to za to.

& nbsp;

Mohu přeměnit svou stávající postel na postel s baldachýnem?

Odpověď na otázku zní ano. Ze své stávající běžné postele můžete udělat postel s nebesy. Budete muset připevnit rám vrchlíku, kterým mohou být tyče: kovové nebo dřevěné tyče.

Závěr

Doufám, že tento zápis rozšířil váš horizont v tom, jak pověsit závěsy na postel s nebesy. Kroky, které jsem v tomto článku sdílel, jsou jednoduché a snadno proveditelné. Než budete moci pověsit postel s nebesy, nemusíte být profesionál. Už tedy nečekejte, pořiďte si čistou oponu a začněte vyrábět oponu.