Jak zabránit polštářům mezi matrací a čelem

Řešení, jak zabránit padání polštářů mezi matraci a čelo postele, vám nabízí tři možnosti. Nejprve se podělíme o některé úpravy záhlaví a poté povzneseme základy k vyřešení tohoto problému. A nakonec si promluvíme o tom, co můžete použít k vyplnění mezery mezi postelí a čelem.

Doporučujeme pokračovat ve čtení v celém tomto článku. Získáte úplného průvodce, jak zabránit tomu, aby vám polštář spadl z postele. Takže bez dalších okolků pojďme rovnou na to!

3 levná řešení, aby polštáře nespadaly mezi matraci a čelo

Upravit záhlaví

Seznamte se prosím s různými typy čel, protože to může být důvod, proč vaše polštáře vždy spadají do mezery mezi nimi a postelí. Pokud to není správná velikost, bude prostor, kde mohou padat polštáře. Chcete -li tento problém vyřešit, můžete podložku čalounit nebo snížit.

Pokud je mezera malá, můžete použít čalounickou pěnu k polstrování čela postele. Můžete také zkontrolovat, zda je vaše čelo postele nastavitelné, odšroubováním šroubů, přemístěním desky a utažením šroubů. Pokud vše ostatní selže, zvažte vyjmutí desky a umístění na zeď nebo výměnu za tapisérii místo postele proti zdi.

Vyplňte mezeru mezi matrací a čelem

Nejrychlejším řešením, jak polštářům nespadnout mezi čelo postele a matraci, je vyplnit mezeru. Nemusíte utrácet mnoho, protože si můžete vyrobit vlastní z desek a bloků. Stačí změřit prostor, abyste věděli, že ho zablokuje, aniž by to ovlivnilo vaši spací plochu.

Nejste však omezeni pouze na umístění výplně mezery na čelo postele. Zvažte přitlačení matrace na čelo postele a místo toho umístěte výplň na stupátko. Z bezpečnostních důvodů jej zašroubujte.

Zvedněte základ matrace

Víte, jak by měla matrace sedět na rámu postele? V celém prostoru by neměl být žádný značný prostor, jinak riskujete, že do něj polštáře spadnou. Mezeru mezi postelí a čelem, kam se zasouvají polštáře, je třeba vyřešit pomocí vyššího základu.

Vysoce profilovaný základ pod matrací uzavře mezeru mezi čelem postele a postelí. Porovnejte velikost mezery a základu, abyste zajistili, že po instalaci bude fungovat. Můžete si dokonce vyrobit vlastní, pokud rozumíte tomu, co je základ matrace.

Proč je mezera mezi mojí matrací a čelem?

Špatná velikost matrace

Před koupí nové postele musíte zvážit, zda její velikost odpovídá vašemu stávajícímu rámu postele. Jakýkoli nesoulad mezi velikostmi těchto dvou vytvoří mezeru, kde mohou polštáře propadnout. Mělo by být snadné nakupovat matraci podle velikosti, protože se bude jmenovat stejně velká jako rám postele.

Například do rámu postele velikosti Queen se vejde matrace velikosti Queen. Naopak nemůžete použít matraci královny, pokud máte královský rám. Ujistěte se, že znáte svá měření, abyste se vyhnuli potížím s vracejícími se postelemi.

Nekompatibilní rám postele

Pokud opravdu chcete novou matraci, ale není kompatibilní s vaším stávajícím rámem postele, nemáte jinou možnost, než ji vyměnit. Samozřejmě jej můžete kdykoli upravit pomocí výplní mezer, které si můžete koupit nebo vyrobit, ale nejlepší podpora je možná pouze tehdy, pokud má rám správné rozměry s matrací.

Navíc různé typy matrací budou vyžadovat různé podpěry. Vaše matrace vydrží déle, pokud pro ni získáte tu nejlepší, proto nový rámeček berte jako investici.

Co můžete dát mezi matraci a čelo postele?

Výplň mezer

Mezeru můžete koupit ve většině obchodů s nábytkem. Přicházejí v různých typech a velikostech, takže musíte znát měření prostoru mezi matrací a čelem. Můžete si také vyrobit sami ze dřeva.

Pillowstops

Pokud nemůžete najít výplň mezer, obchody s nábytkem prodávají desky zvané pillowstops. Jsou to čalouněné dřevěné desky, které umístíte proti čelu postele. To, co je na nich fantastické, je, že některé obchody umožňují přizpůsobení, takže se můžete přizpůsobit své aktuální posteli.

Měl by být prostor mezi čelem a matrací?

Mezi čelem v matraci by neměla být žádná mezera, protože to může být nepříjemné, když spíte. Postel se bude klouzat a také ztratíte správnou oporu na horní části těla, protože do ní mohou padat polštáře. Mezera se navíc může stát bezpečnostním nebezpečím, zejména pro děti, kterým do ní mohou spadnout krky.

Jak vysoko by tedy mělo být čelo postele nad matrací? Samozřejmě chcete spodní část čela ukrytou za samotnou postelí. Můžete také zkontrolovat, zda čelo postele leží tři palce pod matrací.

Závěr

Není to nepříjemné, když polštáře padají do mezery blízko čela? Doufáme, že jste si pamatovali tři řešení, jak zabránit polštářům mezi matrací a čelem. Chcete -li zrekapitulovat, můžete upravit čelo postele, vyplnit mezeru deskou nebo zvednout základ.

Můžete si také koupit výplň do mezery, vyrobit ji nebo dokonce zkontrolovat, zda můžete získat polštář na míru. Doufáme, že tato pomoc.