Jak vyzdobit polštář na doručitele prstenů. 2 nejlepší způsoby

Naučit se, jak vyzdobit polštář na nosiče prstenů, znamená přidat k tradičnímu polštáři na prsten různé řemesla a materiály. Můžete být kreativní a jít s něčím jedinečným nebo jednoduchým podle svého srdce. Tento článek vám poskytne různé nápady, jak začít!

Níže si také můžete přečíst, jak rychle změnit svůj běžně vypadající polštář na doručitele prstenů na něco jedinečného a srdečného. Nejlepší ze všeho je, že nemusíte být odborným umělcem nebo krejčím, abyste dosáhli atraktivního prstenového polštáře. Zde je několik návrhů a dekorací polštářů na prstýnky.

Naučte se, jak si pomocí těchto metod můžete ozdobit polštář nositele prstenů

Metoda č. 1. Stuhy

Snad jednou z nejběžnějších dekorací na polštáře na nosiče prstenů jsou stuhy. Uvidíte různé styly prstenových polštářů, ale trendem, který nikdy nevyjde z módy, je mít stužku uprostřed polštáře. V závislosti na barvě, texturách a materiálech může kombinace se stuhou a polštářem vypadat elegantně, elegantně nebo dokonce klasicky,

Polštáře na prsteny vždy zdobíme stužkami, protože jejich konce nám umožňují připevnit prsteny na polštář. Je to bezpečný, ale nenápadný způsob umístění prstenů a vše, co musíte udělat, je vytáhnout je a odstranit prsteny. Jak si tedy ozdobit polštář na prstýnky stuhou?

Připojte řetězec k pásu karet

Nejjednodušší je najít stuhu a provázek, který doplní váš polštář. Připevněte šňůrku na stuhu a přeložte ji na polovinu, abyste za stuhou měli smyčku. Vytvořte uzel kolem pásky pomocí tohoto řetězce a posuňte jej do středu pásky.

Proveďte úklonu

Nyní, když máte ozdobný kousek a provázek na vázání prstenů, můžete mašličku vyrobit smyčkováním obou konců stuhy. Křížte jednu stranu přes druhou a provlékněte mezerou a vytvořte luk. Pás vycentrujte na polštář a připevněte pomocí lepidla nebo stehů.

Zpívejte a ořezávejte

Nakonec ožehněte struny a stuhu, abyste zabránili roztřepení. Můžete je také zkrátit na délku, která pro polštář vypadá nejlépe. Ujistěte se, že jste nechali zavěšené struny pro vázání prstenů na místě.

V tuto chvíli můžete na svou stuhu přidat další materiály a drobnosti, abyste ještě vylepšili povrchovou úpravu polštáře. Možná kouzlo, které ženichovi a nevěstě připomíná něco smysluplného nebo malé květiny, které doplňují téma nebo prostředí svatby. Polštář však můžete vždy nechat, pokud si myslíte, že je vzhled úplný.

Metoda č. 2. Ozdoby

Kromě stužek může váš polštář na prsten zdobit ozdoby, ozdoby, jako jsou ozdoby, všívání, vyšívání a dokonce i kousky látky. Klíčem je výběr správných kombinací, takže povrch nevypadá lacině ani zdrcující. Můžete se také inspirovat barvami a strukturami v místě konání svatby nebo oblečením pro hosty.

Ozdoby a střapce

Síťované nebo rozcuchané ozdoby mohou přidat další variaci na jinak obyčejně vypadající polštář na prsteny. Některé materiály ani nevyžadují šití, protože je můžete lepit ve švech polštáře. Krajkové ozdoby vždy dodají polštáři na doručitele prstenu nádech fantazie, zvláště pokud se hodí k šatám nevěsty.

Ozdoby nejsou jedinými detaily, kterými můžete ozdobit švy polštáře nositele prstenů. Můžete si vytvořit střapce a přidat je do rohů polštáře. Přidaný pohyb a barvy budou v uličce vypadat skvěle.

Stuha a vyšívání

Nejste omezeni na zdobení švů a rohů polštáře. Nezanedbávejte povrch samotného polštáře a přidejte do něj trochu odrůdy. S touto přidanou texturou bude polštář na doručitele vypadat plnější a elegantnější.

Vzhledem k tomu, že šijete povrch, můžete si také přizpůsobit polštář na prsten s výšivkou. Tato klasická kresba je vynikajícím způsobem, jak přidat polštář na prsten s detaily a malými smysluplnými vzory. A co je nejlepší, funguje to pro každý typ látky!

Tkaniny

Nakonec jsou zbytky materiálů z jiných projektů také užitečné při zdobení polštářů na prsteny. Vystřihněte vzory a tvary na látkách, jako je krajka a šifon, a poté je přilepte nebo našijte na povrch polštáře. Můžete použít jinou barvu nebo texturu, abyste vyskočili na polštář, nebo vylepšit ostatní ozdoby.

Dalším užitečným tipem je upcyklovat rodinné dědictví a přidat je do polštáře na doručitele prstenů. Může to být kousek šatů, košile nebo dokonce kapesník. Tyto nezapomenutelné kousky jsou vizuálně přitažlivé a dotknou se také srdcí nevěsty a ženicha.

Závěr

Pokud jste právě vyrobili polštář s nosičem prstenů, můžete jej kdykoli dále přizpůsobit svému speciálnímu dni. Možná zjistíte, jak zábavné je naučit se zdobit polštář na doručitele prstenů. Ať už jde o tradiční použití se stuhami nebo o to, aby vaše kreativní šťávy tekly ozdobami, design prstenového polštáře je dalším způsobem, jak obřadu přidat svůj osobní nádech.

Nenechte se zastrašit mnoha možnostmi, které máte. Pokud budete mít na paměti téma a prostředí svatby, měli byste skončit s skvěle vypadajícím polštářem na prsten. A konečně, nezapomeňte, že pokud jde o připevnění samotných prstenů, nezapomínejte na jeho funkčnost.