Jak vyrobit lupy na záclony? 4 jednoduché kroky!

Lupy jsou vzory přidávané do záclon, aby vypadaly krásně. Jsou to látkové materiály prohnuté mezi záclonovými záhyby hlavně pro krásný účel.

Jak udělat lupy na záclony je to, co jsem lidi učil už dávno, a teď jsou zpět, aby se dozvěděli více. Tentokrát je toho víc. Závěsy s lupy jsou dražší než závěsy bez.

Protože je to drahé, mnoho lidí nechává již vyrobené v obchodech, shromažďuje potřebné materiály a vyrábí je samostatně. Přesně proto jsem tu, abych vám poradil, jak na ně jít.

Výroba swagů na závěsech je speciální proces a máme různé typy lupy které můžete vyrobit pro závěsy. K dispozici jsou různé typy;

 • Impérium
 • tyčové lupy
 • Kingston
 • murphy, vítězství
 • Kingston Pike
 • základní tyčový lup
 • Vídeň
 • Squire
 • propracovaná říše
 • základní skládaný lup a mnoho dalšího

Chcete-li pověsit své lupy na závěsy, potřebujete jen málo materiálů;

 • závěsný materiál
 • Nůžky
 • měřicí páska
 • šicí stroj
 • jehla a nit
 • žehlící prkno a špendlíky

Kroky k tomu, jak vyrobit lupy pro záclony

Krok 1: Připravte si materiál Drapery

Při výrobě lupů na záclony se nejdříve uvažuje o materiálech pro závěsy, protože jsou na nich zavěšeny lupy. Proto jsou postupy, jak vyrobit lupy pro závěsy, bez materiálů pro závěsy neúplné.

Závěsné materiály jsou většinou skládané a měří se šířka a hloubka lup. Použijte měřicí pásku a změřte délku lupu na drapérském materiálu. Změřte také hloubku materiálu závěsu.

V tomto procesu můžete použít měřicí pásku nebo metr. Po provedení měření nezapomeňte uchovat záznam v bezpečí, protože jej budete v budoucnu potřebovat.

Krok 2: Získejte materiály, které mají být použity jako lupy

Po provedení měření lupů je materiál, který má být použit, oddělen od materiálu, který má být použit jako záclony, a tyto materiály jsou efektnější a atraktivnější.

Jakmile jsou hotové, složte měřené lupy, řádně je uspořádejte a připevněte k sobě a poté pokračujte dalším krokem.

Krok č. 3: Umístěte materiál závěsu na žehlicí prkno

Jelikož je drapérský materiál a lupy připravené, další fází výroby swagů pro záclony je umístění drapérie na žehlicí prkno. Podle měření provedených a označených lupů použijte špendlíky a držte lupy k zavěšení materiálu a ujistěte se, že jsou na svém místě.

Krok č. 4: Spojte lup do materiálu Drapery

Pokud jste jisti, že jste lupy připnuli k materiálu závěsu, sešijte je dohromady a ujistěte se, že jsou lupy umístěny před závěsy, aby ukázaly, jak atraktivní jsou. Pokud si šicí stroj nemůžete dovolit, nemusíte se bát. Můžete improvizovat pomocí jehly a nitě a stále získat žádoucí výhled.

Krok 5: Zkontrolujte úpravy

Chcete-li dokončit kroky, jak vyrobit lupy pro záclony, musíte zajistit, aby byly provedeny nezbytné úpravy počínaje záhybem na záclonách. Určete, jak blízko nebo daleko jsou zleva doprava.

Umístěte lupy tam, kde jste prováděli měření. Pokud tomu tak není, neváhejte provést potřebné úpravy. Bez kontroly toho, kam se přizpůsobit, lidé nebudou považovat vaši práci za atraktivní a nebudete konzultováni ohledně žádného koučování.

Pokud však zkontrolujete svá díla, bude vaše práce vypadat profesionálněji a atraktivněji.

Proč jsou lupy vyráběny pro záclony?

Swag jsou v zásadě vyrobeny tak, aby více okořenily obývací pokoj a váš dům vypadal velmi exoticky. Doposud si lidé kupovali závěsy a pověsili je, aniž by přemýšleli o jakémkoli jiném koření, které mohou použít, aby záclony vypadaly atraktivněji.

Měl jsem přítele, který miluje módu. Naučil mě, jak vyrobit lupy pro závěsy , a já jsem vyrobil můj první lup. Poté jsem se do tohoto procesu zamiloval. Musíte se připojit k lize a přidat do svého obývacího pokoje další krásu. Vše, co potřebujeme, je vaše vášeň.

& nbsp;

Jaké jsou náklady na výrobu lupů pro závěsy?

Se 100 $ byste měli být schopni získat materiály pro lupy, protože jsou drahé. 50 $ vám může získat drapérský materiál z obchodů se spořitelnou. Proto byste za 150 $ a 3 hodiny měli dostat do svého obývacího pokoje nějaké krásné lupy.

No, jak udělat lupy pro záclony je výjimečný druh procesu. Než budete pokračovat, připravte si všechny potřebné materiály.

Cena výroby lupů na záclony není příliš velká, i když si to lidé nadprůměrně nemusí dovolit.

Závěr

Je to krásný nápad, jak svou ložnici a obývací pokoj okořenit záclonami. Jak vyrobit lupy na záclony není příliš přitažlivé a materiály nejsou získány z měsíce. Potřebujete čas a odhodlání.

Vyberte typ lupu a pracujte na něm. Věřte mi, že výše uvedené kroky vám poskytnou to nejlepší a nebudete požadovat více koření.